• تذکر:

نویسندگان عزیز از نوشتن رمان‌هایی با محتوای غیر اخلاقی خودداری کنید. در صورت مشاهده چنین موضوعی صحنه رمان شما بدون تذکر توسط ناظرین حذف خواهد شد.

مواردی که شامل موضوعات غیراخلاقی می‌شود عبارت‌است از:

1. پرداختن به زندگی افرادی با گرایش های خاص مانند (هم‌جنس‌گرایی، ....)

2. بیان صریح عقاید سیاسی در رمان‌ها و زیر سوال بردن چارچوب‌های جامعه اسلامی

3. بیان توصیف صریح جنسی و به کار بردن کلمات ناشایست.

و...

قبل از ایجاد رمانتان موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1. اسم رمان خود را طوری انتخاب کنید که داری مصادیق مجرمانه و خلاف عرف جامعه نباشد.

2. از به کار بردن کلمات جنسی و مواردی که با شئونات اسلامی مغایرت دارد، به جد خودداری کنید.

3- برای تایپ رمان می توانید طبق تاپیک آموزشی زیر رمان خود را ارسال کنید:

کلیک کنید

4. با مطالعه رمان‌های نویسندگان انجمن به آن‌ها امید نوشتن خواهید داد.

کلیک کنید

در حال تایپ رمان تلاطم ترس | سمانه شیبانی کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع Samaneh85
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 23
  • بازدیدها 1,646
  • کاربران تگ شده هیچ

Samaneh85

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
19/1/21
ارسالی‌ها
605
پسندها
6,056
امتیازها
21,973
مدال‌ها
11
سطح
12

• نویسنده موضوع
وارد سالن غذاخوری شدیم؛ یک سالن بزرگ مستطیلی شکل که در یک ردیف طولی پنجره‌های بزرگ که با پرده‌های حریر زرشکی رنگ آویخته شده بودند قرار داشت و در وسط سالن پُر بود از میزهای دایره‌ای و مربعی شکل که به همراه نینا روی یکی از میزهای دایره‌ای شکل چهار نفره نشستیم و همان مستخدم عجیب که هم‌اکنون فامیلش را به یاد آورده بودم خانم عامری بود و همراه با یک دفترچه و خودکار مقابل‌مان ایستاد و گفت:
- بفرمایید چی میل دارید؟
یکی از مِنوهای روی میز را به نینا دادم و یکی را خودم برداشتم و بعد از نگاه کوتاه و گذرایی که به مِنو انداختم پاسخ دادم:
- لطفاً پنیر محلی به همراه مخلفات و چای شیرین بیارید.
دخترک شروع به نوشتن کرد و منتظر به نینا خیره شد که نینا هم بعد از مکث کوتاهی پاسخ داد:
- برای من هم همین‌ رو...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : Samaneh85

Samaneh85

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
19/1/21
ارسالی‌ها
605
پسندها
6,056
امتیازها
21,973
مدال‌ها
11
سطح
12

• نویسنده موضوع
با خوردن آخرین لقمه‌ی نان و سبزی و پنیر محلی خوشمزه‌ی اینجا، همزمان که تکه‌ای نبات را در لیوان چای هم می‌زدم به نینا نگاه کردم و گفتم:
- گاهی اوقات فکر می‌کنم بهتره برای همیشه زندگی شهری رو ترک کنم و پناه بیارم به زندگی روستایی تا از طبیعت بکر و قشنگش تا آخر عمرم لذت ببرم؛ درضمن با این موادغذایی‌های طبیعی و سالمش تمام ویتامین‌های بدن تأمین میشه و عمر بیشتری می‌کنیم.
نینا همزمان کمی از لیوان چای خود را نوشید و با مزاح پاسخ داد:
- درسته اما به شرطی که یه روستای نرمال پیدا کنی نه اینکه بیای توی همچین روستای عجیبی عمر خودت رو تلف کنی!
آروم خندیدم و همزمان که چشمک می‌زدم جواب دادم:
- خودت که من رو می‌شناسی، آخرش یه روز دستت رو می‌گیرم و اجباراً به زندگی روستایی عادتت میدم.
نینا به نشانه‌ی...

آخرین ویرایش

Samaneh85

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
19/1/21
ارسالی‌ها
605
پسندها
6,056
امتیازها
21,973
مدال‌ها
11
سطح
12

• نویسنده موضوع
با یک جمله طوری دهنش را بستم که دیگر جرئت نکند پا از گلیم خود دراز کند.
دقایقی در سکوت گذشت و من به نوشیدن چای پرداختم و همینکه لیوان خالی از چای را روی میز گذاشتم مرد مهربان و صدالبته کنجکاو و مرموز مقابلم بالأخره مُهر دهانش را شکست و با طمأنینه گفت:
- اگر مفتخر می‌کنید بهتره زودتر بریم تا برای ماشین‌تون زودتر چاره‌اندیشی کنیم.
سری تکان دادم و همزمان که بلند شدم همراه با من؛ نینا و آن دو مرد هم برخاستند که حرکت کردیم به سمت در خروجی رستوران و همانطور که کنار نینا قدم برمی‌داشتم آرام گفتم:
- یه لحظه لطفاً همینجا باشید؛ الان برمی‌گردم.
و راهم را کج کردم به سمت پذیرش رستوران و کارت عابربانک را از داخل کیفم بیرون آوردم برای حساب کردن پول صبحانه و همینکه به میز پذیرش رسیدم خانم عامری را دیدم...

آخرین ویرایش

Samaneh85

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
19/1/21
ارسالی‌ها
605
پسندها
6,056
امتیازها
21,973
مدال‌ها
11
سطح
12

• نویسنده موضوع
جواب داد:
- این چه حرفیه، لطفا نفرمایید چون اینجوری دارید من رو شرمنده می‌کنید؛ یجور استقبال ویژه درنظر بگیرید بعنوان خوش آمدگویی به دو رهگذر عزیزمون که برای اولین بار به اینجا اومدن و می‌خواهیم اقامت خوبی داشته باشند.
معذب ادامه دادم:
- خب اگر اون دو رهگذر نخوان این استقبال ویژه شامل حال‌شون بشه چی؟
مردانه خندید و سپس جواب داد:
- متأسفانه پذیرش این خوش آمدگویی برای این دو رهگذر اجباری هست و چه بخواهند یا چه نخواهند باید پذیرا بشوند!
از روی شرمندگی و تأسف سری تکان دادم و گفتم:
- زمان داره از دست میره و به دلیل این کمبود زمان نمی‌تونم تلاش بیشتری برای متقاعد کردن شما کنم اما این رو مطمئن باشید که این جریان همینجا تمام نمی‌شه و مجدداً برای راضی کردن‌تون تلاشم رو می‌کنم.
لبخند زد و گفت:
-...

آخرین ویرایش