محمد صمدی: در ساخت عروسک‌، به دنبال پیوند نگارگری و خلاقیت نمایشی بوده‌ام

• نویسنده موضوع Hope
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 54
  • کاربران تگ شده هیچ

Hope

ناظر ارشد رمان + منتقد ترجمه
پرسنل مدیریت
ناظر ارشد رمان
تاریخ ثبت‌نام
22/11/21
ارسالی‌ها
3,821
پسندها
20,345
امتیازها
53,173
مدال‌ها
44
سطح
29

• نویسنده موضوع
  • پرسنل مدیریت

محمد صمدی: در ساخت عروسک‌، به دنبال پیوند نگارگری و خلاقیت نمایشی بوده‌ام​

محمد صمدی، نویسنده و کارگردان نمایش «سگ و گرگ» با اشاره به ویژگی‌ عروسک‌های این نمایش می‌گوید در ساخت آن‌ها، به دنبال پیوند نگارگری و خلاقیت نمایشی بوده است.
به گزارش ایران تئاتر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، نمایش «سگ و گرگ» با عروسک‌هایی که از خرده‌اسفنج‌های پرداخت‌نشده ساخته شده و در عین سادگی قابلیت‌های تصویرسازی و حرکتی بسیاری داشتند، در پنجمین روز جشنواره و در بخش کودک و نوجوان به اجرا درآمد. نمایشی که از شهر قروه در این جشنواره حضور داشت و توانست مخاطبان را با خود همراه کند.
محمد صمدی، نویسنده و کارگردان این نمایش که طراحی و ساخت عروسک‌ها را نیز انجام داده، درباره شکل‌گیری ایده نمایش...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Hope

Hope

ناظر ارشد رمان + منتقد ترجمه
پرسنل مدیریت
ناظر ارشد رمان
تاریخ ثبت‌نام
22/11/21
ارسالی‌ها
3,821
پسندها
20,345
امتیازها
53,173
مدال‌ها
44
سطح
29

• نویسنده موضوع
  • پرسنل مدیریت
او درباره فعالیت تئاتری خودش و وضعیت آموزش تئاتر در شهر قروه نیز بیان می‌گوید: «از سال 1378 که در تربیت‌معلم بودم با آقای بانینی که نویسنده و کارگردان تئاتر و یکی از هنرمندان ارومیه‌ای است، آشنا شدم. از همان زمان زمینه کار نیمه‌حرفه‌ای و به‌تدریج حرفه‌ای من در تئاتر با ایشان کلید خورد. وقتی به قروه بازگشتم فعالیت تئاتری‌ام با بازیگری، بعد نویسندگی و کارگردانی ادامه پیدا کرد. همه گونه‌ها و ژانرهای مختلف تئاتری را تجربه کرده‌ام. از اجرای دانش‌آموزی تا اجرای حرفه‌ای، کار داشته‌ام و مقام‌هایی هم در جشنواره‌های بین‌المللی به دست آورده‌ام؛ اما بحث اصلی من آموزش است چون در شهرهای کوچک آموزش آکادمیک وجود ندارد. آموزشگاهی را با کمک دوستان دیگر راه انداختیم و تلاش می‌کنیم تجربیات خودمان، مطالعات...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Hope

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا