بهترین مکان های تایلند برای زندگی

nazanin.R

تازه وارد
تازه وارد
عضویت
8/3/18
ارسال ها
1
امتیاز
0
وب سایت
thaitor.ir
آیا تا کنون رویای زندگی در تایلند هستید ؟ تایلند با با مکان های باورنکردنی ، افراد محلی بسیار خونگرم ، غذای مشهور ، تقویم پر از جشنواره و سرگرمی و استانداردهای بالا برای زندگی ، برای چندین دهه یکی از بهترین مقاصد توریستی شناخته شده است . با این اوصاف برخی افراد تمایل دارند که تایلند را برای زندگی انتخاب کنند . در ادامه بهترین مکان های تایلند برای زندگی معرفی شده اند .

چیانگ مای با ارائه امکانات رفاهی و هزینه بسیار پایین تری از بانکوک ، برای چندین دهه مورد توجه مهاجران بوده است . نیمانهامین منطقه ای در چیانگ مای است که بیشتر افراد محلیدر آنجا زندگی می کنند . آپارتمان های فوق العاده ارزان قیمت و لوکس ، رستوران ها و مکان های خرید بیشتر از شهر قدیمی توریستی . در این محله قهوه خانه و فضاهای همکاری زیادی وجود دارد تا به جمعیت سنگین حرفه ای های دیجیتال کمک کند . با این حال ، مانند بانکوک ، جامعه مهاجرین گسترش یافته است و در عین حال ایجاد دوستی و مشارکت با دیگر ساکنان محلی دشوار است و نیاز به انرژی دارد .


هوآ هین – Hua Hin
دلیل جذابیت : نزدیکی به بانکوک با سرعت آهسته و یک شهر ساحلی با سرعت

هوآ هین با سه ساعت فاصله از بانکوک ، یکی از مکان های مهم برای تعطیلات ساکنان پایتخت شناخته شده است – حتی قصر پادشاه تایلند در اینجا قرار دارد . هوآ هین در حال حاضر به عنوان بزرگترین جمعیت مهاجرین شهرت دارد . این شهر با داشتن فضاهای ساحلی زیاد به یکی از بهترین زمین های گلف در تایلند تبدیل شده است . برای مهاجران جوانتر ، در حالی که شهر در طول هفته نسبتا خواب آلود است ، اما در آخر هفته ها جمعیت خیلی بیشتر از بانکوک می شود .

کو تائو – Koh Tao
دلیل جذابیت : زندگی جزیره خوب با یک جامعه بزرگ ، متصل به انجمن مهاجرین

کوه تائو جزیره ای بسیار محبوب در بین توریستها است . این جزیره در حال توسعه بیشتر زیرساخت های کارآمد خود از امکانات رفاهی روزمره است . صنعت با ارزش تائو ، غواصی است که جمعیت زیادی را برای کار جذب کرده است ، اما فرصت های زیادی برای کار در بخش مهمانداری و گردشگری وجود دارد ، به خصوص در مدیریت هتل و رستوران . جامعه چند ملیتی در این جزیره زنده و فعال است و به طور یکپارچه در مدیریت کلی جزیره تأسیس شده است . این به نظر می رسد که جامعه ای خودمدار است .


ساتورن بانکوک – Sathorn Bangkok
دلیل جذابیت : راحتی زندگی در شهر بزرگ ، اما آرامتر از محله های دیگر برای مهاجران است .

ساتورن محله مرکزی بانکوک است . این منطقه آرام و در کنار رودخانه چائو فرایا واقع شده است . قیمت مناسب و همچنین دسترسی به امکانات شهری و محیط طبیعی ، مانند نزدیکی با پارک لامفیفی از ویژگی های این محله است . این منطقه یک مجموعه رو به رشد از مهاجران دارد که میخواهند دسترسی به مناطق پر جنب و جوشتری مانند سوخومویت را داشته باشد . کم بودن هزینه های زندگی در تایلند از مهمترین دلیل انتخاب مهاجران می باشد .


کانچانبوری – Kanchanaburi
دلیل جذابیت : زندگی در حومه بانکوک ، تجربه روش بسیار سنتی تایلندی زندگی است

محبوبیت حومه های بانکوک همواره در حال افزایش است . مهاجران بسیاری به غرب کانچانبوری می روند . زندگی در این قسمت راحت و هزینه ها کمتر می باشد . این منطقه بسیاری از بازنشستگان را جذب کرده است ، اما معلمان ESL و دیگر متخصصان نیز این منطقه را برای اقامت انتخاب می کنند . اینجا با اتوبوس حدود دو ساعت از بانکوک فاصله دارد . برخی از شگفتی های طبیعی تایلند مانند پارک ملی Erawan و زندگی بدون آلودگی محیطی شهر از ویژگی های کانچانبوری است.آئو نانگ کرابی – Ao Nang Krabi
دلیل جذابیت : زندگی در میان زیبایی های طبیعی استان پانگ نا ، دسترسی نزدیک و راحت از پوکت

این شهر ساحلی از جزیره گردشگری پوکت فاصله بسیار اندکی دارد اما به اندازه کافی به نیازهای مانند فرودگاه ، بیمارستان و مراکز خرید مجهز نیست . این جزیره بسیار زیبا و جذاب است ، جاذبه های پرماجرا از جمله نقاط کوهنوردی مشهور رالی بیچ یا پرش از طریق مجمع الجزایر از ویژگی های آن است . اینها باعث می شود که این منطقه با گردشگران زیادی روبرو شود و همین باعث شده است شغل های مرتبط با گردشگری در دسترس باشد .پای – Pai
دلیل جذابیت : زندگی آرام در میان یک جامعه متنوع که عشق متقابل طبیعت ، سلامتی و هنر در آن جریان دارد

این شهر کوچک کوهی در شمال چیانگ مای ، برای گردشگران ، مردم محلی و مهاجرانی که طبیعت را دوست دارد و سبک زندگی هنری آهسته تر را درک می کند ، بسیار جذابیت دارد . نفوذ اولیه زودهنگام برمه ها و مهاجران چینی باعث ایجاد جامعه ای چند ملیتی در اینجا شده است و باعث شده است که در این منطقه مهاجران به راحتی پذیرفته شوند . در حال حاضر پای روستایی بسیار هنری و سالم است .کو فنگان – Koh Phangan
دلیل جذابیت : منطقه ای سالم که بسیار نزدیک به کو سامویی است

این جزیره کوچک در خلیج تایلند ، سازش کامل با کسانی که خواهان زندگی واقعی در تایلند بدون جمعیت زیاد گردشگری هستند ، دارند . کو فنگان یک اقتصاد گردشگری قوی دارد که از بسیاری از ساکنان آن پشتیبانی می کند . این جزیره نسبتا آرام برای زندگی سالم و پایدار اختصاص داده و دارای برخی از زیباترین سواحل و مناظر تایلند است . مردم محلی با جامعه مهاجرتش به خوبی ارتباط برقرار کرده و بسیار دوستانه رفتار می کنند . در حالی که زندگی جزیره همیشه ارزان تر از سرزمین اصلی است . کو فنگان فقط 30 دقیقه با قایق فاصله دارد .


چیانگ رای – Chiang Rai
دلیل جذابیت : زندگی در یک شهر کوچک تایلندی با دسترسی به طبیعت باور نکردنی و فعالیت های ماجراجویی

چیانگ رای در نزدیکی چیانگ مای قرار دارد اما کوچکتر و ساکت تر از آن است . این شهر دارای بسیاری از ویژگی های مشترک در زندگی چیانگ مای است . نزدیکی آن به برخی از بهترین های طبیعت و گزینه های ماجراجویی برای شهروندان ، از جمله سفرهای موتور سیکلت از طریق حومه شهر به آبشارها ، صخره نوردی و غیره از ویژگی های آن است .


پاتایا – Pattaya
دلیل جذابیت : زندگی ساحلی در یک جامعه خوب

ممکن است مردم تایلند تمایلی به زندگی در پاتایا نداشته باشد ، زیرا این شهر ساحلی با فحشا ارتباط دارد . اما پاتایا با استفاده از غذاهای جهانی و رفتار دوستانه توانسته برای 40،000 مهاجر زیرساخت های کارآمد ایجاد کند . پاتایا یکی از قویترین انجمن های LGBTQ در تایلند را دارد .


پاک نام پران – Pak Nam Pran
دلیل جذابیت : ایجاد ریشه در یک منطقه در حال رشد

این منطقه در جنوب تایلند در استان پرنبورو قرار دارد و هنوز هم یک جامعه نسبتا کوچک استثنایی را حفظ می کند ، اما روند رشد آن به شدت به جوانان و سرمایه داران کارآفرینی نیازمند است که گردشگری را توسعه دهد . صنعت محلی به شدت بر محیط زیست و گردشگری تمرکز می کند و ساکنان به طور فعال در کارهایی مانند باغ وحش ، کشاورزی ، تجارت صنایع دستی و فعالیت های فضای باز فعالیت می کنند .
 
آخرین ویرایش توسط مدیر

بالا