چالش چالش دست‌خط | سری اول

• نویسنده موضوع ANAM CARA
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 4
  • بازدیدها 270
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ANAM CARA

سرپرست ادبیات + مدیر تالار کتاب
پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
13/1/21
ارسالی‌ها
1,803
پسندها
24,338
امتیازها
44,573
مدال‌ها
37
سطح
28

• نویسنده موضوع
  • مدیر
- بسم الله الرحمن الرحیم -
سلام خدمت همگی
خب ماجرای چالشِ دوره‌ای (دست‌خط) از این قراره که ما به شما ضرب‌المثل یا شعر میدیم و قراره یک پارت به اندازه‌ی دلخواه خودتون دلنوشته بنویسید.
بعد از اینکه نوشتید تو این تاپیک می‌فرستید تا توسط مدیران ادبیات بررسی بشه و اشکالاتتون رو بهتون بگیم.
از امروز دوم فرودین ماه تا دهم فرودین فرصت دارید تا دلنوشته‌های خودتون رو اینجا بفرستید.
علاوه بر اینکه این چالش باعث تقویت قلم خودتون میشه، در کنارش مدال هم داره. به بهترین افرادی که بتونن در سه دوره بهترین دلنوشته رو بنویسن مدال تعلق می‌گیره.

این دوره دوتا ضرب‌المثل و دوتا شعر می‌دیم؛ می‌تونید از بینشون انتخاب کنید و درمورد یکیشون دلنوشته بنویسید.
لطفاً...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : ANAM CARA

HORZAD_ES

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
28/12/21
ارسالی‌ها
211
پسندها
3,631
امتیازها
16,413
مدال‌ها
10
سطح
11

شعر1
یک سینه حرف است
ولی نقطه چین بس است

حرف های بسیاری خزیده و در گوشه‌ گوشه‌ی گلوگاهم پناه گرفته‌اند، نجواهای عاشقانه بی حد و حصری برایت دارم ولیکن، یک به یک همه را به جویبار جاری شده از کنار حصار قلبم سپردم.
نامه های زیادی برایت نوشتم که هرگز پایشان به صندوق پست نرسید و رد قدم هایشان در یک فرسخی نگاهت هم دیده نشد.
ترانه های زیبایی را قرار بود برایت بخوانم اما، با رفتنت تار های صوتی گلویم همچون شمعی در باد رو به خاموشی رفت و بسان غنچه‌ای پیش از شکوفایی پژمرده گشت!
ماه دلم! نمی‌دانی چقدر دوست داشتم هر روز هنگام برگشت به خانه، دسته گلی از رُز های آبی را برایت به ارمغان بیاورم.
آن روز که گفتی «حرف آخرت را بگو» دلم می‌خواست می‌توانستم همه‌ی این ها را برایت در یک حرف، یک کلام یا حتی...

آخرین ویرایش
امضا : HORZAD_ES

Delaram*☆♡

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
1/9/23
ارسالی‌ها
1,522
پسندها
12,247
امتیازها
35,373
مدال‌ها
27
سطح
20

اشعار ۲
سوگند به نامت که تو آرام منی
زیره رگبار زمانه، تو فقط یار منی:dove::icon12:
ــــــــــــ

بارالها معبودم :dove::icon12::folded-hands:بازم حست کردم ملموستراز همیشه، کنارم بدی نزدیکترازهر نزدیکی مصداق همون جمله:

« ازرگ گردن به بندگانم نزدیکترم»

شبی که موهام نمادی از آسمان شب با مه وابرهای پراکنده، بیقرار ودرحال حرکت...
:dove::sugarwarez-203::icon12:
پیشانیم همچون کوهی محکم وچشمانی که مانند دوچشمه از دل اون کوه محکم، فوران کرده به سمت پایین جریان داره آبی، زلال وشفاف ولی داغ وسوزان به سمت فراز ونشیب اون کوه، گونه ها وچانه جریان آرومی رو ادامه میداد بجای صدای پرندگان ضربان قلبم بود، بجای باد ونسیم فرح بخش صدای نفسهای تند وبی قرار وبغضی که بادرد درگلو خفه شده...

ANAM CARA

پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
13/1/21
ارسالی‌ها
1,803
پسندها
24,338
امتیازها
44,573
مدال‌ها
37
سطح
28

• نویسنده موضوع
  • مدیر
شعر1
یک سینه حرف است
ولی نقطه چین بس است

حرف های بسیاری خزیده و در گوشه‌ گوشه‌ی گلوگاهم پناه گرفته‌اند، نجواهای عاشقانه بی حد و حصری برایت دارم ولیکن، یک به یک همه را به جویبار جاری شده از کنار حصار قلبم سپردم.
نامه های زیادی برایت نوشتم که هرگز پایشان به صندوق پست نرسید و رد قدم هایشان در یک فرسخی نگاهت هم دیده نشد.
ترانه های زیبایی را قرار بود برایت بخوانم اما، با رفتنت تار های صوتی گلویم همچون شمعی در باد رو به خاموشی رفت و بسان غنچه‌ای پیش از شکوفایی پژمرده گشت!
ماه دلم! نمی‌دانی چقدر دوست داشتم هر روز هنگام برگشت به خانه، دسته گلی از رُز های آبی را برایت به ارمغان بیاورم.
آن روز که گفتی «حرف آخرت را بگو» دلم می‌خواست...​

• Love
واکنش‌ها[ی پسندها] HORZAD_ES

ANAM CARA

پرسنل مدیریت
سرپرست تالار
تاریخ ثبت‌نام
13/1/21
ارسالی‌ها
1,803
پسندها
24,338
امتیازها
44,573
مدال‌ها
37
سطح
28

• نویسنده موضوع
  • مدیر
اشعار ۲
سوگند به نامت که تو آرام منی
زیره رگبار زمانه، تو فقط یار منی:dove::icon12:
ــــــــــــ

بارالها معبودم :dove::icon12::folded-hands:بازم حست کردم ملموستراز همیشه، کنارم بدی نزدیکترازهر نزدیکی مصداق همون جمله:

« ازرگ گردن به بندگانم نزدیکترم»

شبی که موهام نمادی از آسمان شب با مه وابرهای پراکنده، بیقرار ودرحال حرکت...
:dove::sugarwarez-203::icon12:
پیشانیم همچون کوهی محکم وچشمانی که مانند دوچشمه از دل اون کوه محکم، فوران کرده به سمت پایین جریان داره آبی، زلال وشفاف ولی داغ وسوزان به سمت فراز ونشیب اون کوه، گونه ها وچانه جریان آرومی رو ادامه میداد بجای صدای پرندگان ضربان قلبم بود، بجای باد ونسیم فرح بخش...​

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
عقب
بالا