مصاحبه مقانلو: این بار دلم شکست و دل بریدم

• نویسنده موضوع ZahraCore
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 20
  • کاربران تگ شده هیچ

ZahraCore

مدیر تالار ورزش + طراح انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
3,210
پسندها
13,194
امتیازها
42,973
مدال‌ها
21
سطح
20

• نویسنده موضوع
  • مدیر
مقانلو: این بار دلم شکست و دل بریدم

سرمربی ایرانی تیم ملی تکواندو مصر گفت:عاشق ایران بودم؛ همیشه خانواده‌ام به من می‌گفتند چرا از ایران نرفتم، اما این بار دیگر دلم شکست و دل بریدم.​

بیژن مقانلو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص کسب دو سهمیه المپیک 2024 پاریس برای تکواندوکاران مصر در مسابقات کسب سهمیه در قاره آفریقا اظهار داشت: ابتدا باید عنوان کنم موضوعی که در تکواندوکاران مصری می‌بینم عشق به کار است و کار را با دل و جون انجام می‌دهند و کل مجموعه مصر نیز حرفه‌ای است. ما سعی کردیم از پتانسیل موجود حداکثر استفاده را در مسابقات ببریم. مصر...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ZahraCore

ZahraCore

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
3,210
پسندها
13,194
امتیازها
42,973
مدال‌ها
21
سطح
20

• نویسنده موضوع
  • مدیر
المپیک پاریس می‌تواند دنیا را شگفت‌زده کند
سرمربی تیم تکواندو مصر در پاسخ به این سوال که چقدر امیدوار است با توجه به حضور سیف عیسی که مدال برنز المپیک توکیو و دو مدال برنز جهان را در کارنامه دارد، در پاریس به مدال المپیک برسد، گفت: المپیک جای اتفاقات است و رویدادی است که می‌تواند دنیا را شگفت‌زده کند. در دوره‌های گذشته دیدیم که تکواندوکارانی با چهار مدال جهانی آنطور که باید در المپیک نتیجه نگرفتند و ورزشکارانی مانند رشیدوف و ابوغاش که ناشناخته بودند به مدال طلا رسیدند.

مقانلو خاطرنشان کرد: سیف عیسی بازیکن واقعاً باهوشی است و عمیقاً نکاتی را که به او می‌گویم را درک می‌کند و در اجرای آن خیلی وقت می‌گذارد. سایر ورزشکارانی که به المپیک راه پیدا می‌کنند نیز این شرایط را دارند. ما به...

ZahraCore

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
3,210
پسندها
13,194
امتیازها
42,973
مدال‌ها
21
سطح
20

• نویسنده موضوع
  • مدیر
باید ببینیم چرا تکواندوکاران به دنبال زندگی در جای دیگر هستند
قهرمان پیشین تکواندوی ایران در خصوص افزایش روند مهاجرت تکواندوکاران عنوان کرد: وقتی یک بازیکن ارزشمند می‌شود، کشورهای دیگر به دنبالش می‌آید. پتانسیل در همه کشورها است و مهم این است که چگونه آنها را در دنیای معرفی کنیم و چه کار کنیم که داشته‌های ما وابستگی بیشتری برای ماندن داشته باشند. باید برویم و بررسی کنیم چه اتفاقاتی می‌افتد که این وابستگی‌ها کمتر می‌شود. باید ببینیم چه شده است که بازیکنان ما به این نتیجه می‌رسد که به دنبال زندگی خود در جای دیگر برود.

برخی گلایه‌های ورزشکاران به حق است و برخی نیز شاید درست نباشد
مقانلو در خصوص اینکه برخی از ورزشکاران از بی‌مهری‌ها گلایه داشتند، گفت: البته این مسئله گستردگی...

ZahraCore

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ورزش
تاریخ ثبت‌نام
11/7/20
ارسالی‌ها
3,210
پسندها
13,194
امتیازها
42,973
مدال‌ها
21
سطح
20

• نویسنده موضوع
  • مدیر
مهدی خدابخشی یک استثنا بود
وی در خصوص دلیل بازگشت برخی قهرمانان افت کرده به شرایط اوج بعد از مهاجرت گفت: مهدی خدابخشی یک استثنا بود. چند نفر شرایط‌شان مانند او بود. چند نفر از قهرمانانی که مهاجرت کردند شرایط‌شان مانند خدابخشی شد و مهدی نیز بعد از چند سال به اوج بازگشت و چرا باز هم رفت؟ در حالی که مهدی آمادگی حضور در المپیک پاریس را نیز داشت، اما بعد از جهانی باکو دیگر او را ندیدیم. اکثریت قهرمانان ما با مهاجرت به اوج باز نگشتند. ورزشکاران در ابتدا باید خودشان را به خودشان ثابت کنند.

سرمربی تیم ملی تصریح کرد: البته شاید فشارهای روانی باعث می‌شود که برخی از قهرمانان دیگر به شرایط اوج باز نمی‌گردند. وقتی اسم شما بزرگ می‌شود توقعات نیز متفاوت می‌شود و فشارهای شبکه های اجتماعی نیز...