نویسندگان، مهندسان روح بشریت هستند.

نتایج نتایج مسابقه محفل دیالوگ | انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع ❥لیلیِ او
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 196
  • کاربران تگ شده هیچ

❥لیلیِ او

پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
سطح
29

ارسالی‌ها
1,828
پسندها
22,257
امتیازها
44,573
مدال‌ها
24
  • نویسنده موضوع
  • مدیر
به نام خدا

سلام و وقت بخیر خدمت خانواده جذاب و پرتلاش یک رمانی:heart-exclamation: در مسابقه‌ دیالوگی که مدتی پیش اجرا شد، یک سری عزیزان به ما افتخار شرکت و فرستادن دیالوگ‌های زیباشون رو دادن که من از تک تکشون و زحمت و تلاششون تشکر فراوان می‌کنم:pink-heart: حضور همه شما مهربون‌ها محفل مارو حسابی گرم و نورانی کرد:heart-on-fire: همچنین از عزیزانی که توی نظرسنجی شرکت و مارو همراهی کردن هم خیلی سپاسگذارم:smiling-face-with-hearts: خب عزیزای من، همونطورکه توی مسابقه گفته شد که برنده فقط یک نفر از شما عزیزای خلاق ما خواهد بود، این تاپیک برای اعلام برنده مسابقه ایجاد شده.

برنده...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ❥لیلیِ او

مَمّد

کاربر فعال
سطح
39

ارسالی‌ها
1,261
پسندها
46,259
امتیازها
60,573
مدال‌ها
32
به نام خدا

سلام و وقت بخیر خدمت خانواده جذاب و پرتلاش یک رمانی:heart-exclamation: در مسابقه‌ دیالوگی که مدتی پیش اجرا شد، یک سری عزیزان به ما افتخار شرکت و فرستادن دیالوگ‌های زیباشون رو دادن که من از تک تکشون و زحمت و تلاششون تشکر فراوان می‌کنم:pink-heart: حضور همه شما مهربون‌ها محفل مارو حسابی گرم و نورانی کرد:heart-on-fire: همچنین از عزیزانی که توی نظرسنجی شرکت و مارو همراهی کردن هم خیلی سپاسگذارم:smiling-face-with-hearts: خب عزیزای من، همونطورکه توی مسابقه گفته شد که برنده فقط یک نفر از شما عزیزای خلاق ما خواهد بود، این...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.