سرگرمی ♨️ ☀️+_× °•▪سلبریتی ها▪•° ~_~ ⭐♨️

SHIRIN.SH

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/2/18
ارسالی‌ها
13,915
پسندها
128,520
امتیازها
96,873
مدال‌ها
36
سطح
47

استایل لنگیِ جی چانگ ووک در کنار ساحل!

در اینستای ستاره‌ها

هازال کایا این عکس را قبل از شروع سال جدید میلادی به اشتراک گذاشت و نوشت: «منتظرتم ۲۰۲۱. خواهش می‍‌کنم با ما خوب رفتار کن. ببین دارم خواهش می‌کنم!»

در اینستای ستاره‌ها

الیف آدا دختر کوچک ابراهیم تاتلیسس با انتشار این عکس در صفحه‌ی اینستاگرامش نوشت: «تولدت مبارک بابا جونم. چه خوب که به دنیا آمدی و چه بهتر که بابای من شدی. خیلی دوستت دارم. سال‌های سال به خوبی و خوشی.»

[IMG alt="در اینستای...​
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : SHIRIN.SH

SHIRIN.SH

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/2/18
ارسالی‌ها
13,915
پسندها
128,520
امتیازها
96,873
مدال‌ها
36
سطح
47

جنجالی هفته...

در یکی از قسمت‌های این هفته‌ی برنامه‌ی دورهمی، پردیس احمدیه، بازیگر جوان سینما میهمان مهران مدیری بود. صحبت‌های این بازیگر درباره‌ی ملاک‌هایش برای انتخاب همسر آینده‌اش در فضای مجازی کمی جنجالی شد. او از سختی کشیدن‌هایش در زندگی گفت و این که دوست دارد حتما همسر آینده‌اش سختی کشیده باشد و قد بلند هم نباشد! علاوه بر این سفارشات و صحبت‌های جنجالی، گویا در جواب سوال مهران مدیری که از او پرسیده بود آیا دوست دارد در تلویزیون فعالیت داشته باشد، با قاطعیت پاسخ داده بود: «نه». ولی این بخش از سخنانش در برنامه پخش نشده بود و او با گذاشتن این استوری از این سانسور شاکی شد.

[IMG alt="اینستاگرام...​

SHIRIN.SH

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/2/18
ارسالی‌ها
13,915
پسندها
128,520
امتیازها
96,873
مدال‌ها
36
سطح
47

یادش بخیر هفته...

تصویری زیرخاکی از احسان خواجه‌امیری در حال شادی‌آفرینی در جمع‌های خانوادگی و دوستانه. همانطور که می‌بینید خواننده‌ی موفق امروز از نواختن و خواندن در همچین مراسمی شروع کرده!

اینستاگرام فارسی

اگر گفتید این عکس متعلق به کودکی کدام خواننده‌ی ایرانی است؟

اینستاگرام فارسی

عکسی قدیمی از تعدادی از هنرمندان در برنامه‌ی جمعه بازار سال ۱۳۷۷.

اینستاگرام فارسی

حکیمانه‌ی هفته......​

SHIRIN.SH

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/2/18
ارسالی‌ها
13,915
پسندها
128,520
امتیازها
96,873
مدال‌ها
36
سطح
47

جدیدترین عکس سلنا گومز در نیویورک. موزیک ویدیوی جدید سلنا که به تازگی منتشر شده به صدر جدول ایتیونز رسیده.

در اینستای ستاره‌ها

داستان زندگی آنا د آرمس و بن افلک باز هم به جدایی رسید. هر چند وقت یک بار شایعاتی از رابطه‌ی این دو بازیگر هالیوود شنیده می‌شد تا اینکه بالاخره مجله‌ی people اعلام کرد که این زوج به نتیجه رسیدند که با هم تفاهم ندارند. بن به خاطر فرزندان و کارش مجبور بود در لس‌آنجلس بماند، ولی آنا نمی‌خواست در لس‌آنجلس باشد بنابراین این زوج با علاقه و احترام از هم جدا شدند و قصد دارند دوستیشان را حفظ کنند!

[IMG alt="در اینستای...​

SHIRIN.SH

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/2/18
ارسالی‌ها
13,915
پسندها
128,520
امتیازها
96,873
مدال‌ها
36
سطح
47

اعضای گروه «مانستا ایکس» روی جلد مجله‌ی BEAUTY.

در اینستای ستاره‌ها

جیسو در فوتوشوت مجله‌ی W کره.

در اینستای ستاره‌ها

لی جون کی با انتشار این عکس آخر هفته‌ی خوبی را آرزو کرده.

در اینستای ستاره‌ها

پارک مین یونگ یکی از معدود کسانی است که می‌تواند سه انگشت وسطی خود را بدون دردسر و خمیدگی به این شکل نگه دارد!

[IMG alt="در اینستای...​

SHIRIN.SH

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/2/18
ارسالی‌ها
13,915
پسندها
128,520
امتیازها
96,873
مدال‌ها
36
سطح
47

شات جدید بیلی ایلیش برای مجله‌ی Vanity Fair. مستندی درباره‌ی زندگی این خواننده‌ی جوان موفق به زودی منتشر خواهد شد. بیلی گفته که جزئیاتی از زندگی‌اش را در این مستند نمایش داده که هرگز فکر نمی‌کرده این جزئیات را با کسی به اشتراک بگذارد.

در اینستای ستاره‌ها

کیتی پری و نامزدش اورلاندو بلوم در مراسم تحلیف جو بایدن. اورلاندو با انتشار ویدیویی از پشت صحنه اجرای کیتی پری در این مراسم نوشت: «یک روز دختر کوچولومون بزرگ میشه و میبینه که مادرش نقشش را در بخشی از تاریخ ایفا کرده که امیدوارم التیام پیدا کنه» لباس کیتی پری را دیزاینر معروف آمریکایی، تام براون، طراحی کرده بود.

[IMG...​

SHIRIN.SH

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/2/18
ارسالی‌ها
13,915
پسندها
128,520
امتیازها
96,873
مدال‌ها
36
سطح
47

هلیما ساندرز؛ مدل مشهور با حجاب که چند وقت پیش از صنعت مد و فشن خداحافظی کرد، دلایلش را برای این کار بیان کرد. او گفت: «فعالیت در این حرفه اعتقادات مرا زیر سوال می‌برد، زیرا خیلی وقت‌ها آرایش و درست کردن حجابم با آقایان بود که من اصلا دوست نداشتم و راحت هم نبودم. همچنین دختران باحجاب زیادی پس از معروفیت من به این حرفه روی آوردند که از فضای کاری باخبر نبودند و من نمی‌خواستم که آن‌ها را به دهان شیر راهنمایی کنم. برای همین به نتیجه رسیدم که فعالیت در این عرصه را ترک کنم»

در اینستای ستاره‌ها

عکس جدیدی از ویلیام لوی بازیگر کوبایی_ آمریکایی در پشت صحنه‌ی فیلم جدیدش.

[IMG...​

SHIRIN.SH

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/2/18
ارسالی‌ها
13,915
پسندها
128,520
امتیازها
96,873
مدال‌ها
36
سطح
47

جنجالی هفته...

جنجالی این هفته خبر توقیف فیلم قاتل و وحشی ساخته‌ی حمید نعمت‌الله است. دلیل توقیف این فیلم سرِ تراشیده‌ی لیلا حاتمی و نمایان بودن گوش‌های او عنوان شده است! این در حالی است که در تعدادی از فیلم‌های پخش شده در سینمای ایران بازیگران زن با سر تراشیده و گوش‌هایشان حضور داشته و بدون مشکل ایفای نقش کرده‌اند که اتفاقا پس از انتشار خبر توقیف این فیلم، عده‌ی زیادی به این نقش‌ها و فیلم‌ها در فضای مجازی اشاره کردند. پس بهتر است عنوان جنجالی هفته را تقدیم کنیم به گوش‌های خانم حاتمی نه فیلم قاتل و وحشی!

اینستاگرام فارسی؛ هفته‌ای که بوی غم می‌داد

افسوس...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Sepideh.T

SHIRIN.SH

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/2/18
ارسالی‌ها
13,915
پسندها
128,520
امتیازها
96,873
مدال‌ها
36
سطح
47

پاملا اندرسون، بازیگر معروف ۵۳ ساله برای ششمین بار ازدواج کرد. پاملا و بادیگاردش دن هی هرست در مراسمی کوچک و با حضور افراد نزدیکشان در حیاط خانه پاملا در ونکوور با هم ازدواج کردند.

در اینستای ستاره‌ها

شات جدید الی جی، مدل مبتلا به سندروم داون، برای مجله‌ی Elle. الی اولین مدل مبتلا به سندرم داون است که تا کنون مدل برند‌های مشهوری همچون Gucci هم بوده است.

در اینستای ستاره‌ها

جواب شما به این سوال چارلی پوث چیست؟ به نظرتان در این لحظه به چه نقشه‌ی شومی فکر...​

SHIRIN.SH

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/2/18
ارسالی‌ها
13,915
پسندها
128,520
امتیازها
96,873
مدال‌ها
36
سطح
47

عکسی خوش حس و حال از کیت هادسون و دختر بانمکش.

در اینستای ستاره‌ها

جوی در حال تلاش کردن برای انجام دادن حرکت ۱۸۰ درجه‌ی پا!

در اینستای ستاره‌ها

جی هوپ ذوق‌زده در میان برف‌ها!

در اینستای ستاره‌ها

به نظر شما استایل جنی کمی عجیب نیست؟ شلواری پیژامه‌گونه با همچین کاپشنی؟! حالا از آن شنبه یکشنبه‌ای هم که به چشم می‌خورد صرف نظر می‌کنیم!

[IMG alt="در...​

عقب
بالا