متفرقه پشت صحنه

SHIRIN.SH

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/2/18
ارسالی‌ها
13,914
پسندها
128,521
امتیازها
96,873
مدال‌ها
36
سطح
47

سلفی رامبد با نگار و پارسا پیروزفر

عکسی از رامبد جوان، نگار جواهریان و پارسا پیروزفر را پشت صحنه نمایش «ملاقات» ببینید.

رامبد جوان تصویری از خود، نگار جواهریان و بازیگران نمایش «ملاقات» به کارگردانی پارسا پیروزفر را در اینستاگرام منتشر کرد و در توضیح آن نوشت: «باز هم یه نمایش درست و لذت‌بخش از دوست قدیمم پارسای عزیز و بازیگرای درجه یکش. نگار و من و وحید جلیلوند عزیزم و سعید داخ مهربون هم درجه یکیم ولی تماشاچی بودیم.
رضا بهبودی مثل همیشه عالی و پانته‌آ پناهی‌ها فوق‌العاده و سیاوش چراغی‌پور دلپذیر و کلا همشون عالی. اونایی که تهرانن نمایش ملاقات رو از دست ندهند.»

[IMG alt="سلفی رامبد با نگار و پارسا...​
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : SHIRIN.SH

☆^دوستدار_زندگی^☆

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
4/10/17
ارسالی‌ها
1,394
پسندها
32,400
امتیازها
69,173
مدال‌ها
5
سطح
0

• نویسنده موضوع
پشت صحنه موزیک ویدئو جدیدِ

• taylorswift •

112006

☆ نام موزیک: ME ☆

امضا : ☆^دوستدار_زندگی^☆

I'm.JãS❀

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
7/6/18
ارسالی‌ها
648
پسندها
15,333
امتیازها
39,073
مدال‌ها
22
سطح
24

117918

پشت صحنه:

فرانسیس فورد کاپولا و مارلون براندو در سکانس معروف جلسه سران مافیا

The Godfather
1972

امضا : I'm.JãS❀

SHIRIN.SH

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/2/18
ارسالی‌ها
13,914
پسندها
128,521
امتیازها
96,873
مدال‌ها
36
سطح
47

عکس یادگاری از پشت صحنه «ماجرای نیمروز: رد خون»

بهنوش طباطبایی تصویری از خود، محمدحسین مهدویان، جواد عزتی و هستی مهدوی‌فر را پشت صحنه فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز: رد خون» در اینستاگرام منتشر کرد و در توضیح آن نوشت:

«به مناسبت سالروز تولد کارگردان خوش رو و خوش اخلاق و کاربلدمون محمدحسین مهدویان که یه اردیبهشتی تمام عیار هستند، از این عکس که یادگاری ست از آخرین روز فیلمبرداری «ماجرای نیمروز: رد خون» و با دوربین چاپ فوری گرفتیم و فقط هم من دارمش، رونمایی می‌کنم.

عکس یادگاری از پشت صحنه «ماجرای نیمروز: رد خون»

در کنار آقای مهدویان جناب هادی بهروز، مدیر فیلمبردار درجه یکمون و...​

SHIRIN.SH

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/2/18
ارسالی‌ها
13,914
پسندها
128,521
امتیازها
96,873
مدال‌ها
36
سطح
47

آراز و حنیف، پشت صحنه سریال «برادر جان»

کامران تفتی، بازیگر نقش حنیف در سریال «برادر جان»، عکسی از پشت صحنه این مجموعه تلویزیونی را منتشر کرد.
شبکه سه در شب‌های رمضان، شاهد پخش سریال «برادر جان» به کارگردانی محمدرضا آهنج، نویسندگی سعید نعمت‌الله و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی است.

کامران تفتی، یکی از بازیگران این سریال، عکسی از خود و سجاد افشاریان را پشت صحنه «برادر جان» در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و در توضیح آن نوشت: « آراز و حنیف همین الان دم در حجره‌ی داداش چاوش سر فیلم برداری برادرجان »
در این سریال، بازیگرانی چون علی نصیریان (کریم بوستان)، حسام منظور (چاووش نخعی)، کامران تفتی (حنیف)، سجاد افشاریان (آراز) و ... بازی می‌کنند.

[IMG alt="آراز و حنیف، پشت...​

SHIRIN.SH

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/2/18
ارسالی‌ها
13,914
پسندها
128,521
امتیازها
96,873
مدال‌ها
36
سطح
47

ویدیویی از پشت صحنه فیلم «دختر شیطان» منتشر شد
ویدیویی از پشت صحنه فیلم سینمایی «دختر شیطان»، ساخته قربان محمدپور در آستانه اکران این فیلم منتشر شد.
فیلم «دختر شیطان» ساخته جدید قربان محمدپور است. این اثر، محصول مشترک ایران و هند است. فیلم سینمایی «دختر شیطان» از ۱۶ خرداد اکران خواهد شد. موسیقی فیلم «دختر شیطان» توسط دلشاد شیخساخته شده است. بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران، به تازگی ویدیویی از پشت صحنه فیلم سینمایی «دختر شیطان» منتشر شده است. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو تازه منتشر شده را تماشا کنید.

...

آخرین ویرایش

SHIRIN.SH

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/2/18
ارسالی‌ها
13,914
پسندها
128,521
امتیازها
96,873
مدال‌ها
36
سطح
47

الهام پاوه‌نژاد، پشت صحنه «عاشقانه‌های خیابان»

نمایش «عاشقانه‌های خیابان» به کارگردانی شهرام گیل‌آبادی و بازی سیما تیرانداز، ژاله صامتی، الهام پاوه‌نژاد و روزبه بمانی از ۲۷ خرداد در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌آید.
الهام پاوه‌نژاد، عکسی از خود در پشت صحنه «عاشقانه‌های خیابان» را به همراه دیالوگی از این نمایش منتشر کرد: «از این که دارم صبح تا شب مثه سگ جون می‌کنم تا اون به آرزوش برسه، قند تو دلم آب میشه...»
الهام پاوه‌نژاد، پشت صحنه «عاشقانه‌های خیابان»

SHIRIN.SH

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/2/18
ارسالی‌ها
13,914
پسندها
128,521
امتیازها
96,873
مدال‌ها
36
سطح
47

عکس قدیمی از ۴۷سال پیش محمدعلی کشاورز

عکسی قدیمی و خاطره‌انگیز از پشت صحنه نمایش «بازی استریندبرگ» با بازی محمدعلی کشاورز و کارگردانی حمید سمندریان را ببینید.
در سال‌های پیش از انقلاب، پلاتوها و سالن‌های دانشگاهی، شاهد اجراهای نمایش‌هایی بودند که با هنر استادان دانشکده‌های تهران روی صحنه می‌رفتند.
یکی از این نمایش‌ها، «بازی استریندبرگ»، به نویسندگی فریدریش دورنمات و کارگردانی حمید سمندریان بود که در اوایل دهه ۵۰ خورشیدی (احتمالا ۱۳۵۱) در تالار مولوی دانشگاه تهران روی صحنه رفت.
خسرو خورشیدی که چون حمید سمندریان از استادان سرشناس تئاتربود، در اجرای این نمایش همکاری داشت. در عکس زیر، محمدعلی کشاورز (بازیگر) زیر دست این استاد...​

SHIRIN.SH

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/2/18
ارسالی‌ها
13,914
پسندها
128,521
امتیازها
96,873
مدال‌ها
36
سطح
47

هومن سیدی و نوید محمدزاده در سریال «قورباغه»

هومن سیدی تصویری از خود، صابر ابر و نوید محمدزاده را به همراه چند تن دیگر در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت: «در کنارتون دارم کیف میکنم.»

به نظر می‌رسد این عکس به پشت صحنه سریال «قورباغه» مربوط است که به کارگردانی سیدی در حال تولید برای شبکه نمایش خانگی است.
هومن سیدی و نوید محمدزاده در پشت صحنه «قورباغه»

SHIRIN.SH

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/2/18
ارسالی‌ها
13,914
پسندها
128,521
امتیازها
96,873
مدال‌ها
36
سطح
47

پیمان معادی در پشت صحنه «ابد و یک روز»

پیمان معادی بازیگر و کارگردان سینمای ایران به تازگی تصویری قدیمی از خود را در فیلم سینمایی «ابد و یک روز» نخستین ساخته سینمایی سعید روستایی در اینستاگرام منتشر کرد.
او در این عکس خلاف روال همیشه نه در مقابل دوربین در حال بازی است و نه پشت دوربین مشغول کارگردانی، بلکه به صدابرداری یکی از سکانس‌ها مشغول است.

پیمان معادی در پشت صحنه «ابد و یک روز»

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

عقب
بالا