بدترین دعوایی که تاحالا تو مدرسه دیدین چه طوری بوده ؟

• نویسنده موضوع Ashk
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 8
  • بازدیدها 477
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Ashk

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
19/9/18
ارسالی‌ها
23
پسندها
2,320
امتیازها
13,073
سطح
0

• نویسنده موضوع
شنبه همین هفته من دخترخالم با یکی از سال اخر دعوا کردم بهمون فحش داد کیان دختر خالم عصبی شد موهاشو کشید افتاد زمین دختر همچین چاق و بلند بود که نگو بعد نشست رو شکمش شروع کرد به مشت زدن تو صورتش دیگه انقدر زدش که تمام صورت دختره خون شد انقدر ترسناک شده بود که نگو بعد ش به زور اومدن از هم جداشون کردن خدت شاهد دختره با التماس میگفت غلط کردم اخ توروخدا نزن به خدا گه خوردم تورو جون مامانت نزن
وای یه صحنه ای شده بود بیا ببین هنوز بهش فکر میکنم خوفم میگیره

شما چی ؟؟

امضا : Ashk

دلٕـ آرا

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
27/8/18
ارسالی‌ها
286
پسندها
6,075
امتیازها
23,673
مدال‌ها
15
سطح
12

Ashk

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
19/9/18
ارسالی‌ها
23
پسندها
2,320
امتیازها
13,073
سطح
0

• نویسنده موضوع
به
بسم الله:oops::oops::eek::eek::eek::eek::eek:
با اینکه ادم دعوایی هستم ولی فحشش خیلی بد بود نمیشد نزدش کل مدرسه از ما حساب میبرن اومده فحش مثبت ۱۸میده اصلا خونسرد ترین تدم دنیا میشنید میزدش چه برسه به ما

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] 13.1.20

Ashk

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
19/9/18
ارسالی‌ها
23
پسندها
2,320
امتیازها
13,073
سطح
0

• نویسنده موضوع
دعوای خودم بوده...به قصد کل کل اومده بود جلو یارو...کم اوورد فحش داد به مامانم...منم یه مشت اوردم تو شکمش خم که شد سمت پایین با پا زدم تو صورتش...خو قدم کوتاه بود اگه میخواستم مستقیم بزنم تو صورتش...خلاصه داغون شد!!
اون قسمتم که دوربین نداشت...هیچکس باور نمیکنه کار من بوده باشه...بسکه امسال خودمو مظلوم گرفتم!!
خخخخ خیلی باحالی من از اول سال تا الان ۳تا تعهد دادم اصلا منم از بس دختر خوبیم هیچ کی باور نمیکرد ولی ما جلو دوربین بودیم

Mobina_ra

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
7/8/18
ارسالی‌ها
54
پسندها
1,080
امتیازها
8,713
سطح
0

من که خودم اصلا تاحالا دعوا نکردم تو مدرسه ولی تو مدرسه دعوا دیدم مثلا یه هفتمی با دوتا هشتمی سر گوشی دعواشون شد موهای همدیگرو میکشیدن و فحش میدادن:laughting::laughting::laughting:

nana :)

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
19/6/18
ارسالی‌ها
667
پسندها
22,111
امتیازها
42,073
مدال‌ها
23
سطح
28

خیلی بد ترینش سال هشتم بود که یکی از بچه ها که ترنس بود، حمله کرد به یه دختره تا میتونس کتکش زد :/
من که سکته زدم و همیشه از ااون میترسیدم

امضا : nana :)

Roya.saadat

ویراستار انجمن + گوینده انجمن
ویراستار انجمن
تاریخ ثبت‌نام
10/2/18
ارسالی‌ها
192
پسندها
4,626
امتیازها
24,673
مدال‌ها
12
سطح
11

سال نهم یه دعوای درست و حسابی کردم :/

Nargesiii

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
20/6/18
ارسالی‌ها
109
پسندها
1,474
امتیازها
10,973
مدال‌ها
1
سطح
0

همین اول سال یه دعوای بد کردم جونم براتون بگه که با سه تا از دوستام نشسته بودیمو میخندیدیم که سه تا دختره دوازدهمی داشتن از کنارمون رد میشدن که با پا یدونه زد بهم و خندیدن منم برگستم گفتم از حیوون جز جفتک انداختن که انتضاری نمیره جز نوکری اونم عصبانی شد منو بلند کرد انداخت زمین منم از اونام که جوش نمیارم بیارم دیگه نمیدونم چیکار میکنم تو خودم نیستم دیگه اون موقع منم پاشدم یه دست به سینش کشیدم گفتم به نفعته عذر خواهی کنی که پقی زد زیر خنده منم یه مشت تو فکش خابوندم بعد یه مشت تو شکمش یدونه تو سرش زدم همینجوری چند بار محکم زدمش که از دهنش خون وا شد منم رو بهش گفتم بدون دلیل هیچوقت دعوا نکن خوبیت نداره زیدت ولت میکنهاا و خندیدم اخرم که مدیر فهمید کل قضیرو توضیح دادم بهش چون مدیر بهم احترام...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Nargesiii

دلٕـ آرا

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
27/8/18
ارسالی‌ها
286
پسندها
6,075
امتیازها
23,673
مدال‌ها
15
سطح
12

به
با اینکه ادم دعوایی هستم ولی فحشش خیلی بد بود نمیشد نزدش کل مدرسه از ما حساب میبرن اومده فحش مثبت ۱۸میده اصلا خونسرد ترین تدم دنیا میشنید میزدش چه برسه به ما

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Ashk
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
عقب
بالا