سوال؟؟

(ساحل)

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
1-یکی از بچه های کلاسمون که اسمش پرنیانه
2-دوستم فرزانه
3-مدرسه رو آتیش میزنم
4-بستگی داره کی باشه
5-خییییییییییییییییییلی

R̀âStâ

ناظر رمان
ناظر رمان
1- اگر بتوانی یک نفر را بکشی (بدون هیچ گونه پیامدی) او چه کسی خواهد بود؟ یک نفر نیست, آنها چندنفر هستند...

2- اگر بخواهی دو سال به جزیره ای بروی و بتوانی فقط یک نفر را با خودت ببری، آن یک نفر چه کسی خواهد بود؟ دوستم عسل را خوآهم برد...:/

3- اگر بتوانی فقط یک کار انجام دهی که هیچ گونه عواقب و پیامد ناخوشایندی نداشته باشد آن یک کار چه خواهد بود؟ حرف دلم رآ به کسی که صدر جآمعه قرآر دآرد میزنم : )

4- اگر مجبور باشید کسی را بکشید و گرنه کشته می شوید آیا حاضرید طرف رابکشید؟100%

5- آیا تا به حال این فکر به ذهنتان خطور کرده است که ممکن است شما فرزند پدر و مادرتان نباشید؟بله چون بسی هیجآن دارد!
تاپیکت چقدر مودبانه بود سوآل هایش :|

MƛƦʆƛ★Ɲ★

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
1- اگر بتوانی یک نفر را بکشی (بدون هیچ گونه پیامدی) او چه کسی خواهد بود؟ خودم

2- اگر بخواهی دو سال به جزیره ای بروی و بتوانی فقط یک نفر را با خودت ببری، آن یک نفر چه کسی خواهد بود؟ تنهایی برم بهتره

3- اگر بتوانی فقط یک کار انجام دهی که هیچ گونه عواقب و پیامد ناخوشایندی نداشته باشد آن یک کار چه خواهد بود؟ نمیدونم

4- اگر مجبور باشید کسی را بکشید و گرنه کشته می شوید آیا حاضرید طرف رابکشید؟ نه منو بکشه بهتره

5- آیا تا به حال این فکر به ذهنتان خطور کرده است که ممکن است شما فرزند پدر و مادرتان نباشید؟ اره همیشه

Elena

کاربر برتر
کاربر برتر
- اگر بتوانی یک نفر را بکشی (بدون هیچ گونه پیامدی) او چه کسی خواهد بود؟
قطعا یکی از به اصطلاح دوستامو !! به شدت رو مخم راه میره
2- اگر بخواهی دو سال به جزیره ای بروی و بتوانی فقط یک نفر را با خودت ببری، آن یک نفر چه کسی خواهد بود؟
مامان یا بابامو نمی دونم !
3- اگر بتوانی فقط یک کار انجام دهی که هیچ گونه عواقب و پیامد ناخوشایندی نداشته باشد آن یک کار چه خواهد بود؟
نمی دونم
4- اگر مجبور باشید کسی را بکشید و گرنه کشته می شوید آیا حاضرید طرف رابکشید؟
نه !! قطعا و مسلما نهههه
5- آیا تا به حال این فکر به ذهنتان خطور کرده است که ممکن است شما فرزند پدر و مادرتان نباشید؟اوه خیلیی به خودشونم گفتم که همچین عکس العمل قشنگی بروز ندادن !! آخرم اینقدر هی گفتم عکسای بیمارستانمو اوردن بهم نشون دادن که تو بیمارستان بودم با مامانم و بابام ولی خودم که باورم نشد میشه عوض شده باشم

Bad.wolf

کاربر برتر
کاربر برتر
1- اگر بتوانی یک نفر را بکشی (بدون هیچ گونه پیامدی) او چه کسی خواهد بود؟خودم

2- اگر بخواهی دو سال به جزیره ای بروی و بتوانی فقط یک نفر را با خودت ببری، آن یک نفر چه کسی خواهد بود؟هيچ كس

3- اگر بتوانی فقط یک کار انجام دهی که هیچ گونه عواقب و پیامد ناخوشایندی نداشته باشد آن یک کار چه خواهد بود؟
بهشت رو از بين مي برم!خخ
شايد!
5- آیا تا به حال این فکر به ذهنتان خطور کرده است که ممکن است شما فرزند پدر و مادرتان نباشید؟ نه !

Baharak

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
1- اگر بتوانی یک نفر را بکشی (بدون هیچ گونه پیامدی) او چه کسی خواهد بود؟نمیشد دو نفر باشه؟

2- اگر بخواهی دو سال به جزیره ای بروی و بتوانی فقط یک نفر را با خودت ببری، آن یک نفر چه کسی خواهد بود؟مامانم یا دوستم یا یکی از خواهرام

3- اگر بتوانی فقط یک کار انجام دهی که هیچ گونه عواقب و پیامد ناخوشایندی نداشته باشد آن یک کار چه خواهد بود؟نمدونم...زیادن

4- اگر مجبور باشید کسی را بکشید و گرنه کشته می شوید آیا حاضرید طرف رابکشید؟خب بستگی داره که کی باشه

5- آیا تا به حال این فکر به ذهنتان خطور کرده است که ممکن است شما فرزند پدر و مادرتان نباشید؟ آره

Amir_adabi

ویراستار آزمایشی
ویراستار آزمایشی
1- اگر بتوانی یک نفر را بکشی (بدون هیچ گونه پیامدی) او چه کسی خواهد بود؟
قطعا ی آدمی که گند زد به زندگیم با اومدنش

2- اگر بخواهی دو سال به جزیره ای بروی و بتوانی فقط یک نفر را با خودت ببری، آن یک نفر چه کسی خواهد بود؟
قطعا ی دوست

یک نفر رو نفرین میکردم

نه...

5- آیا تا به حال این فکر به ذهنتان خطور کرده است که ممکن است شما فرزند پدر و مادرتان نباشید؟
از این لحاظ که من و خواهرم دوقلو هستیم و ی برادر بزرگ تر هم دارم و هر سه تامون شبیه مادرمون هستیم....پس قطعا نمیتونم این فکر رو بکنم

Roya.saadat

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
۱.خودم
۲.سیروان
۳.دور میشدم از اینجایی که هستم
۴.نه
۵.نه

Werewolf

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
1- اگر بتوانی یک نفر را بکشی (بدون هیچ گونه پیامدی) او چه کسی خواهد بود؟

کسی ک دوستمو کشت.هنوز نمیدونم کی ولی روزی صدبار دارم ت ذهنم میکشمش..

با خواهرم میرم

نمیتونم بگم

اره

5- آیا تا به حال این فکر به ذهنتان خطور کرده است که ممکن است شما فرزند پدر و مادرتان نباشید؟

خیلیییی

ایجاد کننده موضوعات مشابه انجمن تعداد پاسخ تاریخ ایجاد
amir * تایپیک های دنباله دار 55