⌫پنهان شده در زمان⌦

آموزش انواع بمب و مواد منفجره بزارم؟

 • بزار

  رای 20 60.6%
 • نزار

  رای 13 39.4%

 • مجموع رای دهندگان
  33

ℯℓαℌℯ

ناظر رمان + خبرنگار انجمن
عضو کادر مدیریت
ناظر رمان
عضویت
4/4/18
ارسال ها
3,017
امتیاز
46,673
«به نام خدا»

این قسمت : !Ouija

اوی جا «Ouija» تخته ای صاف و مستطیل شکل است که برای احضار ارواح از آن استفاده میشود. بر روی این تخته کلمات «نه»، «بله»و «خداحافظ» ، اعداد 0 تا 9 را به همراه اشکال یا نماد هایی مینویسند یا حک میکنند.
احضار روح به تلاش برای ارتباط با
روح مردگان گفته میشود. درباره درستی و یا نادرستی و امکان پذیری احضار روح نظرات متفاوتی وجود دارد.
به فردی که میتواند با هر وسیله ای با ارواح ارتباط برقرار کند
مدیوم گفته میشود.

70246

برخی مدعی اند با استفاده از این تخته با ارواح صحبت و آن‌ها را احضار می‌کنند. آنها اعتقاد دارند «
اوی‌یا» واقعاً می‌تواند روح را به محل موردنظر بکشاند و انسان به واقع قادر است با ارواح ارتباط برقرار کند و حتی از آن‌ها اطلاعات بگیرد. گفته می شود روانشناس معروف یونگ بیش از دو سال در جلسات احضار روح شرکت می‌کرد که این جلسات موضوع آماده‌ای برای تحقیقات او بود و موضوع پایان‌نامه دکتری یونگ در سال ۱۹۰۲ شد.

«اوی‌یا» از دو واژه «اوی» که به زبان فرانسه به معنای «بله» است و «یا» که در زبان آلمانی به همین معناست، گرفته شده‌است. وجه تسمیه این وسیله این است که روح اغلب با اشاره به واژه «بله» یا «خیر» که روی تخته نوشته شده، به احضارکننده پاسخ می‌دهد.
نظریه‌ها درباره این تخته متفاوت است.
برخی می‌گویند این وسیله بی‌نهایت خطرناک است و می‌تواند مدخلی برای ورود ارواح خبیث و ماندگار شدن آن‌ها در خانه شود.
دسته دیگر از مردم معتقدند «اوی‌یا» تنها زمانی خطرناک می‌شود که افراد بی‌تجربه و بی‌اطلاع با آن به احضار روح بپردازند و مدیوم‌های مجرب می‌توانند از این وسیله استفاده‌های خوبی ببرند و بالاخره دسته سوم می‌گویند اوی‌یا هیچ خطری نداشته و فقط یک سرگرمی است.
 

ℯℓαℌℯ

ناظر رمان + خبرنگار انجمن
عضو کادر مدیریت
ناظر رمان
عضویت
4/4/18
ارسال ها
3,017
امتیاز
46,673
«به نام خدا»


این قسمت : میتونی قاتل باشی
71708

میگن اگه این ورد رو بخونی و روی صورت کسی فوت کنی اتفاقات وحشتناکی برای اون شخص میوفته :devil::devil::devil:
اول از بالا بعد از پایین.:spooky:
 

ℯℓαℌℯ

ناظر رمان + خبرنگار انجمن
عضو کادر مدیریت
ناظر رمان
عضویت
4/4/18
ارسال ها
3,017
امتیاز
46,673
«به نام خدا»

این قسمت : عدد 13 چه ربطی به آمریکا و سازمان هایش دارد !؟

- میخواستم امروز راز عجیبی رو براتون فاش کنم دوستان، در رابطه با آمریکا و CIA با عدد 13...
همانطور که همه دارک اینفو شنیدیم عدد 13 عدد نحسی هستش اما خوب و واضح دلیلیش رو نمیدونم. ژاپنی ها، کره ای ها و حتی دارک اینفو یهودییان نیز عدد 13 رو نحس تلقی میکنند.

-اما بزارید براتون از کشف جالبی که شده بگم. در الفبا انگلیسی 26 حرف وجود و حالا ما زیر این 26 حرف از 1 تا 26 عدد گذاری میکنیم:

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
سازمان "CNN = 3 14 14"
3+1+4+1+4= 13✔
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
سازمان "CIA = 3 9 1"
3+9+1= 13✔
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
سازمان "FBI = 6 2 9"
6-2= 4 ❗4+9= 13✔
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
کشور آمریکا "USA = 21 19 1"
2+1=3 ❗3+9=12 ❗ 12+1=13✔
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

 

ℯℓαℌℯ

ناظر رمان + خبرنگار انجمن
عضو کادر مدیریت
ناظر رمان
عضویت
4/4/18
ارسال ها
3,017
امتیاز
46,673
«به نام خدا»

این قسمت : تئورى خودكشى ميكى موس

79308

⛓تئوری خودکشی میکی موس

:در سال ۱۹۳۱ ویدیویی از میکی موس به نام (suicide mouse)
ساخته شدکه به اعتقاد خیلی ها شیطانی است. این کلیپ رمزگذاری شده از عجیب ترین کلیپ های است که در یوتیوب آپلود شد. در دو دقیقه اول چیز زیاد خاصی به نظر نمیرسد. میکی موس بسیار ناراحت است و به آرامی در حال قدم زدن است. اما یک مورد عجیب وجود دارد. میکی موس یک مسیر تکراری را طی میکند. در بک گراند میکی موس ساختمان هایی وجود دارند که بعد از گذشت چند ثانیه آنساختمان ها هی تکرار میشوند اما با این تفاوت که با هر بار تکرار ساختمان ها خراب و خراب تر میشوند و یک موسیقی متن گوش خراش و تقریبا با نوت بد شروع به پخش میکند.

: ولی بعد از دقیقه ۲ به بعد اتفاقات عجیب رخ میدهد. در دقیقه ۴:۳۰ صداهایی بسیار ضعیف به گوش میرسید گویی کسی در حال ناله کردنه و در دقیقه ۴:۵۰ این صداها را میتوان به وضوح شنیده میشه. در دقیقه ۴:۵۶ خندان میشود و به نظر میرسد غم او از بین رفته.

:در اینجا سرعت خرابی خانه های پیش روی میکی موس بیشتر میشوند تا جایی که حتی خیابان ترک بر میداره. در دقیقه ۵:۱۶ میکی موس لبخند خود-را تبدیل به یک خنده جوکر مانند با دهان گشاد میکند و در دقیقه ۵:۳۴ بالاخره چشمان خود را کمی باز میکند در حالی که یک صدای ضعیف از جیغ زدن یک زن به گوش میرسد و در دقیقه ۵:۴۸ زمانی که اولین آتش پشت خانه ها نمایان میشود چشمان خود را بیشتر باز میکند در حالی که صدای جیغ زن به اوج خود رسیده.

:در دقیقه ۷:۲۱ زن صدای جیغش بیشتر میشود میکی موس چهره ای خوفناک به خود گرفته و دوباره سرش را به پایین میاورد با لبخند شیطانی اش. در دقیقه ۷:۴۰ میکی موس سرعت خود را تند میکند و در دقیقه ۸:۰۴ شروع میکند به سرعت دویدن.

: بالاخره بعد از کلی دویدن میکی موس با شمشیری کوچک خود را میکشد و بعد اینکه جنازه اش بر روی زمین می افتد و شمشیرش به گوشه ای دیگر شیطانی بالا سر او ظاهر میشود با صدایی ترسناک و سریعا غیب میشود. جالب است مه این شیطان در قسمت های دیگر میکی موس که در تلویزیون های خانگی به نمایش در آمده بوده.

: اما چیزی درون این ویدیو بود که کمتر کسی متوجه اون میشه. بین خانه ها دو فضای خالی وجود دارد. زمانی که میکی ماوس به آرامی قدم میزند شیطانی بین خانه ها وجود دارد که با کمی دقت میشود آنها را دید. زمانی که میکی موس به تندی میدود در پشت ساختمان ها درختی را میتوان دید که به نظر میرسد واقعی است در واقع تیکه هایی از یک فیلم هستند و بر روی آن ویدیو میکی موس گذاشته شده.

: نوار اصلی این ویدیو چندین سال پیش توسط یکی از عوامل دیزنی دفن شد. کسی نمیداند این نوار کجا دفن شده و هنوز هم کسی راز جیغ و داد های پشت ویدیو را نمیداند.در نهایت بازم باید بگیم که این یک ویدیو ممنوعه یوتیوبی هستش و هیچ ربطی به دیپ وب و دارک وب ندارد.
 

ℯℓαℌℯ

ناظر رمان + خبرنگار انجمن
عضو کادر مدیریت
ناظر رمان
عضویت
4/4/18
ارسال ها
3,017
امتیاز
46,673
«به نام خدا»

این قسمت : RDX

مواد و تجهیزات مورد نیاز:

 • 1_هگزامین ۷۵ گرم
 • 2_اسید نیتریک ۱۰۰% ۳۳۵ گرم
 • 3_اوره ۴ گرم
 • 4_کربنات هیدروژن سدیم(جوش شیرین) ۵۰ گرم
 • 5 _سیستم آب و یخ- کاغذ یا پارچه صافی
 • 6_پمپ آکواریم
 • 7_دستکش - همزن شیشهای و دماسنج- وان ۴ لیتری
 • 8_هیتر دیجیتالی
 • 9_بشر ۵۰۰ سی سی دو عدد
*
-1_ مقدار ۳۳۵ میلی لیتر اسید نیتریک ۱۰۰% را با احتیاط و به آرامی در بشر ۵۰۰ سی سی ریخته و مقدار ۴ گرم اوره را به آن اضافه می کنیم و سپس با استفاده از پمپ آکواریم هوا را به درون اسید وارد می کنیم(این کار برای تولید اسید نیتریک سفید است . اسید نیتریک ۱۰۰% قرمز رنگ و دود کننده است که بسیار خطرناک می باشد . تبدیل آن به اسید نیتریک ۹۹% سفید الزامی و اجباری است در غیر اینصورت واکنش در جهت دیگری پیش می رود)
-2 پس از اینکه مشاهده شد اسید نیتریک از رنگ قرمز به رنگ سفید تبدیل شده وارد کردن هوا را به درون اسید متوقف می کنیم و بشر حاوی اسید نیتریک سفید را درون سیستم آب و یخ وارد کرده واجازه می دهیم تا دمای اسید به ۵ درجه سانتی گراد برسد
-3 هگزامین را به آرامی در این حین که اسید نیتریک را به سرعت با استفاده از همزن هم می زنیم اضافه می کنیم می بایستی هگزامین ذره ذره به اسید اضافه گردد و دما محلول باید بین ۲۰تا ۳۰ درجه باشد(اضافه کردن هگزامین با رعایت این شرایط یک ساعت طول می کشد)
-4 پس از اضافه کردن هگزامین محلول را بمدت ۲۰ دقیقه در دمای ۱۰ درجه سانتی گراد هم می زنیم
-5 سپس بشر را بر روی هیتر دیجیتالی قرار داده و بمدت ۵ دقیقه محلول را در دمای ۵۳ درجه سانتی گراد قرار داده و آن را هم می زنیم.
-6 سپس محلول را به وان حاوی ۳ لیتر آب ۲ درجه سانتی گراد اضافه می کنیم و به مدت یک ساعت اجازه می دهیم تا محلول بدون مزاحمتی باقی بماند تا رسوب گذاری rdx به پایان برسد
-7 محتویات وان را از درون کاغذ یا پارچه صافی رد کرده و رسوب rdx را جدا میکنیم.
-8 رسوب را به محلولی که جوش شیرین را در ۲۰۰ سی سی آب حل کردیم اضافه می کنیم تا اسید از رسوب پاک شود و سپس با استفاده از کاغذ و یا پارچه صافی رسوب را جدا می کنیم
این رسوب پس از خشک شدن آماده استفاده است ولی بهتر است آن را خالص کرد(در صورت لزوم به خالص سازی آن می پردازم)
نگهداری rdx خطرناک نیست و می توانید آن را در همان وضعیت خشک درون یک ظرفی نگهداری کنید
قیمت ۱ کیلو هگزامین ساخت شرکت مرک ۳۰۰۰۰ تومان و همین طور قیمت ۱ لیتر اسید نیتریک ۱۰۰% ساخت همین شرکت ۱۰۰۰۰۰ تومان می باشد دیگر مواد و تجهیزات را می توان از شرکت قطران شیمی تهیه کرد.

پ.ن=این محلول خطر ناکه پس باهاش بازی نکنید.
مواظب باشید،،،!
****
به خاطر تاخیر عذر میخوام منتظر نتیجه نظرسنجی بودم.
 

ℯℓαℌℯ

ناظر رمان + خبرنگار انجمن
عضو کادر مدیریت
ناظر رمان
عضویت
4/4/18
ارسال ها
3,017
امتیاز
46,673
«به نام خدا»

این قسمت : نیترو سلولز

مواد لازم:
اسید نیتریک 65% 10 میلی ایتر
اسید سولفوریک 98% 10 میلی لیتر
پنبه 5/. گرم
(نسبت بالا را می توان تا هر مقدار مورد نیاز چند برابر کرد)
بشر 100 سی سی 2 عدد
همزن شیشه ای ا عدد
جوش شیرین 80% با بالا 10 گرم
وان 4 لیتر 1 عدد
یخ
دستکش مرغوب
دماسنج
استون 50 سی سی

طریقه ساخت:
1) اسید نیتریک را در بشر 100 میلی لیتر به آرامی می ریزیم و سپس اسید سولفوریک را به به آرامی اضافه می کنیم.(توجه: تولید یون نیترونیم مثبت و آبپوشی شدید آن در اسید سولفوریک حرارت زیادی تولید می گردد که می توان با آرام اضافه کردن اسید سولفوریک درنیتریک حرارت را در حد مجازی نگه داشت پس به آرامی سولفوریک را اضافه کنید و آن را با همزن شیشه ای هم بزنیند سپس دما سنج را در شیشه گذاشته و به دقت دما را مورد بررسی قرار میدهیم


2) وقتی دما از 30 درجه پاینتر آمد می توان پنبه را اضافه کرد. و سپس شیشه حاوی اسید / پنبه را بکمک همزن شیشه ای بمدت 6 دقیقه هم زد.

3) بعد از 6 دقیقه با کمک همزن پنبه را از اسید در آورده و آنرا در بشر دومی که حاوی 100 سی سی آب خنک است اضافه می کنیم سپس بکمک همزن شیشه ای پنبه را هم می زنیم تا اسید را از پنبه جدا کنیم.

3) حال آب شیشه را به آرامی خارج می کنیم و مجددا آن را از آب پر کنیم و جوش شیرین را در شیشه می ریزیم تا پنبه کاملا از اسید خالی گردد(وجود اسید در پنبه بعد از خشک شدن آن سبب تغییر واکنش در راز مدت می گردد)

4)حال چنبه را از شیشه در آورده و اجازه می دهیم تا کاملا در ظرفی در جای خشک و با کمی نور آفتاب خشک شود.(خشک شدن کامل پنبه 3 روز در این شرایط طول میکشد.)

5) بعد از خشک شدن پنبه می توان گفت که این پنبه شامل 60 تا 70 درصد نیترو سلولز است اگر شما کبریتی را به مقدار کمی از این پنبه نزدیک کنید انفجار نیتروسلولز را خواهید دید.

6) شما می بایستی این نیتروسلولز ناخالص را خالص کنید و برای این امر می توان از استون استفاده کنید پنبه را در 50 سی سی استون حل می کنیم و سپس اجازه می دهیم تا استون مقداری بخار شود تا جایی که استون غلیظ و شبیه شیره قند شود در این حین مقداری پنبه که جزو ناخالصی های ما می باشددر سطح استون با شکلی خاص دیده می شود که می بایستی آن را از استون خارج کنیم.

7) می گذاریم تا استون به طور کامل بخار شود و بعد از بخار شدن استون خواهیددید که نیترو سلولز به شکل ورقه ای لایه ای را در درون ظرف ایجاد می کند و قسمت عمده نیتروسلولز در کف ظرف رسوب شده قابل دیدن است.
اکنون می توان از آن استفاده کرد

نیتروسلولز کرکی شکل است و هچنین حساس به حرارت و اصطکاک.
در استفاد از آن باید نهایت دقت را کرد.
 

ℯℓαℌℯ

ناظر رمان + خبرنگار انجمن
عضو کادر مدیریت
ناظر رمان
عضویت
4/4/18
ارسال ها
3,017
امتیاز
46,673
«به نام خدا»

این قسمت :Semtex

برای ساخت سمتکس به مواد اولیه و وسایل زیر نیازمندیم:

– RDX

– PETN

– وردنه

– روغن موتور

– کاغذ چرب

– تخته آشپزی چوبی

– قاشق چوبی

– ظرف شیشه ای درب دار

مقدار کمی از RDX را بر روی تخته آشپزی چوبی قرار دهید. با استفاده از وردنه، این کریستالها را در حدی که قوامی نظیر آرد پیدا نمایند، خرد کنید.

توجه داشته باشید، فقط از یک وردنه و تخته ی نو استفاده کنید و از روشهای دیگری مانند استفاده از هاون و … خودداری کنید. مهم این است که کریستالها به شکل یکنواختی بدور از ایجاد اصطکاک جدی میان دو سطح خرد شوند و برای احتیاط بایستی این عمل را با مقادیر بسیار کمی از RDX در دفعات جداگانه ای به آرامی انجام دهید.

همین روش را عیناً در مورد PETN انجام دهید، تا ذرات آن کاملاً به شکل پودر در آیند.

برای تهیه سمتکس دو روش متداول زیر وجود دارد:

روش اول: در این روش RDX و PETN را به نسبت مساوی با یکدیگر ترکیب نموده و بتدریج [در حدی که این مخلوط حالتی خمیری بخود بگیرد] به آن روغن موتور می افزائیم.

روش دوم: در این روش از آنتی اکسیدانی نظیر لِسیتین (lecithin)، که قابل تهیه از طریق فروشگاههای مواد غذایی، قنادیها و … است، نیز استفاده می شود، بدین ترتیب که پتن را به نسبت 9/40% (چهل ممیز نه درصد) با RDX به نسبت 2/41% (چهل و یک ممیز دو درصد) مخلوط می کنیم.

حال مخلوط بدست آمده را با 3/17% (هفده ممیز 3درصد) روغن موتور و 6/0 (شش دهم) درصد لسیتین در درون کیسه پلاستیکی محکمی بخوبی ورز می دهیم و در نهایت ماده ی خمیری بدست آمده را در درون کاغذ چرب بسته بندی می کنیم.

توجه: روش دوم دقیق تر است و برای مخلوط نمودن پتن و آردی ایکس، در هر دو روش، بایستی این دو را در یک ظرف شیشه ای بریزید و ظرف را به آرامی بمدت 5 دقیقه تکان دهید. در هر دو روش فوق میتوانید بجای روغن موتور از وازلین یا دیگر روغن های معدنی مانند روغن پارافین نیزاستفاده کنید. سمتکس بدست آمده را می توانید بلافاصله پس از آماده سازی استفاده کنید. سمتکس را درجایی خشک و خنک نگهداری کنید. در نظر داشته باشید سمتکس غیر قابل شناسایی توسط دستگاه های اشعه ایکس (X-RAY) و … می باشد.

 

ℯℓαℌℯ

ناظر رمان + خبرنگار انجمن
عضو کادر مدیریت
ناظر رمان
عضویت
4/4/18
ارسال ها
3,017
امتیاز
46,673
«به نام خدا»

این قسمت :- مرموزین کتاب خطی دنیا

127771


- کتابی که می خواهیم به شما معرفی کنیم ، وی نیش نام دارد که در سال ۱۹۱۲ بدست آمده است. کتابی ۲۴۰ صفحه ای که به خط عجیب و نامعلومی نوشته شده است و در آن تصاویری رازآلود از گیاهان، نمودارها و اتفاقات عجیب و غریب به نمایش گذاشته شده است.


- مشخص نیست چه کسی این کتاب را نوشته است اما چاپ آن این تصور را به وجود آورده که در سال های ۱۴۰۴ تا ۱۴۳۸ میلادی بوده است. چیزی که مشخص است این است که تا حالا کسی نتوانسته این کتاب را رمز گشایی کند، بعضی برای باورند که کتاب در مورد طب سنتی و قدیی گیاهی است و بعضی ها بر این باورند که این کتاب ریشه ی ماورایی دارد.


- این نظریه که کتاب یک شوخی باشد رد شده چون هم برای آن زمان و هم هزینه صرف شده است و همه چیز در آن با جزییات کامل نوشته شده است!
به این کتاب، لقب مرموزترین کتاب خطی دنیا را داده اند.
 

ℯℓαℌℯ

ناظر رمان + خبرنگار انجمن
عضو کادر مدیریت
ناظر رمان
عضویت
4/4/18
ارسال ها
3,017
امتیاز
46,673
«به نام خدا»

این قسمت :فینیس و فرب
- شاید شما هم وقتی بچه بودید این سریال رو دیده باشید و یه چیزایی ازش به خاطر داشته باشید اما داستان اصلی و بدون تحریف کارتون "فینیس و فرب" چه بود؟!☠

127774

- داستان نسخه انمیشین:
خب فینیس و فرب اسم یه کارتون هست درباره دوتا پسر که در تعطیلات تابستونی توی حیاط پشتیشون کارهای فوق العاده ای میکنن مثل ساختن کارخونه اسباب بازی، پیست رالی، رفتن به فضا و… فینیس یک نابغه بی پروا هست و فرب یه بچه ساکت اما با استعداد هستش، خواهر اونا کندیس؛ همیشه در تلاش هست که کارای پسرا رو به مادرشون گذارش کنه تا مامانش اونا رو تنبیه کنه، اما مامان اونا هرگز نمیتونه کارایی که پسرا میکنن رو ببینه. اما این همه ماجرا نیست، تئوری فینیس و فرب میخواد قسمت تاریک ماجرا رو بگه!

- داستان نسخه اصلی:
کندیس واقعی عقلش رو بخاطر چیزای بدی که توی زندگی اش پیش اومدن از دست داد. تئوری میگه فینیس برادر کوچیک کندیس بود و اون به دفعات زیادی مورد قلدری توی مدرسه قرار گرفت چون بقیه بچه ها فکر میکردن که اون خیلی خرخون هستش.

⚔" یه روز یه قلدر سر فینیس رو لای در کمد گذاشت و محکم در رو کوبید و این باعث مرگ اون شد. شاید این دلیل اینه که چرا صورت فینیس به شکل عجیبی هست. اون روزی بود که کندیس رو برای همیشه تغیر داد کندیس نمیتونست با مرگ برادر کوچیکش کنار بیاد، پس اون یه دنیای خیالی توی ذهنش ایجاد کرد، جایی که فینیس هنوز زنده بود و با بردار دیگرش فرب بازی میکرد، فرب ناتوانی در حرف زدن داشت و نمیتونست کاری کنه اما کندیس اون رو به خوبی در کنار برادر دیگرش فرب تصور میکرد. دلیل واقعی این که چرا مادر اونا نمیتونست کارایی که فینیس و فرب انجام میدن رو ببینه اینه، خب درحقیقت اونا اصلا وجود نداشتن.

" هرچقدر بیشتر که کندیس سعی میکرد‌ مامانش رو متقاعد کنه، بیشتر دیوونه میشد. فرد تبهکار و شیطانی توی کارتون، دکتر دافنزشیمر، در حقیقت روانشناس کندیس بود، کسی که اون دختر هفته ای دوبار اون رو میدید، اون تلاش میکرد فشار روی خانواده وارد کنه برای دادن پول جلسات مشاوره گرونش. در اوج نامیدی مادر کندیس فکری به ذهنش رسید. اون همه داستان های فوق العاده ای که دخترش کندیس بهش میگفت رو نوشت و تلاش کرد که اون ها رو به دیزنی بفروشه تا ازش یه کارتون بسازن و خب ایده اش کار کرد.
 

موضوعات مشابه


بالا