معرفی معرفی فوتبالیست| جیان لوئیجی بوفون

• نویسنده موضوع YGNeae
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 469
  • کاربران تگ شده هیچ

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع

از حالا به بعد تصمیم گرفتیم به مناسبت تولد یک ورزشکار یا اتفاق ویژه ای زندگی نامه شون رو به صورت داستانی براتون بذاریم
با این بخش جذاب همراه ما باشید!

تولد بوفون - واکنش بوفون - سیو بوفون - ایتالیا -فرانسه

عجیب است، فکر می کنم مشکلی پیدا کرده ام! انگار به او معتاد شده ام، دوست دارم هرجا می رود دنبالش کنم، بیشتر پیراهن ها، لیست افتخارات و جام هایش، تمامی عکس ها و لحظاتش بایگانی اتاقم است.

" به مناسبت تولد 41 سالگی این اسطوره "

[COLOR=rgb(71, 85...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : YGNeae

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع

فقط کمی بعد از روزهای اولش، همه چیز در حال بزرگ شدن بود و کنار آمدن با آنها آسان به نظر نمی رسید. تنها 19 سال داشت و همه چیز سریع اتفاق افتاده بود، خودش می گفت احساس می کردم همه چیز در مرحله جدیدی است، اما احساس عقب زدن کسانی که به من ایمان نداشتند و سعی کردند جلویم را بگیرند در من "غوطه ور" بود.

این احساس قدرتمند تا همین اواخر هم پا بر جا بود؛ اگر ایمان نمی آورید که او متخصص خراب کردن مجلس کسانی ست که می خواهند برایش عزاداری بگیرند، بهتر است خودتان را به پزشک معرفی کنید! بگذریم...

بوفون پارما

با همه آن موفقیت ها، یوونتوس 20 میلیون یورو آن سال از دست داده بود که چیزِ...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع

حالا دیگر او شماره یک پر افتخارترین باشگاه ایتالیا شده بود. از همان روزها و ماه های اول بود که می شد حدس زد این شماره یک "ابدی" خواهد شد؛ استوار و قدرتمند. بهتر است بدانید، فابیو کاپلو می توانست هر کسی را استرس زده کند. وین رونی یک بار گفت: "وقتی کاپلو از کنارتان رد می شود احساس می کنید مرده اید!"

بوفون رئال مادرید

این حقیقت داشت، او قهوه اش را بر می داشت و بدون اینکه نگاهتان کند فقط عبور می کرد. وقتی کاپلو عصبانی می شود کسی جرات ندارد به چشمانش نگاه کند، اگر به شما موقعیت و شانسی را می دهد و از آن استفاده نکنید، می توانید بیرون استادیوم "هات...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,061
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع

روزی رسیده بود که یوونتوس برای بقای زندگی اش به عنوان یک باشگاه می جنگید، اما شماره یک ابدی و افسانه ای هیچ وقت تورین را ترک نکرد. این همان لحظاتی است که دنیا باید او را بهتر بشناسد. ورای جام ها، تمامی افتخارات و همه آن واکنش ها و دوربین ها که همه دیده و می دانند حالا او واکنشی نشان داد که در حیطه وفاداری هم تبدیل به شماره" یک " شود. واکنشی که تنها از یک مرد بزرگ و خارق العاده بر می آمد.

می دانید، ستایش نا محدود اشتباه است. اما همه، حقیقت ماجرا را متوجه می شوند. به عنوان مثال اگر ما بخواهیم به یکدیگر ثابت کنیم مسی بهتر است یا رونالدو، موهایمان مثل دندان هایمان سفید خواهد شد، اما برای فهمیدن این که چه کسی " شماره یک ابدی " است، زمان زیادی نمی خواهیم.

[IMG alt="بوفون...

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا