معرفی معرفی فوتبالیست| آنتوان گریزمان

• نویسنده موضوع YGNeae
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 7
  • بازدیدها 357
  • کاربران تگ شده هیچ

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
درباره آنتوان گریزمان؛ رویا پردازی، بدون انتها

"زندگی ات را تبدیل به رویا و رویایت را تبدیل به واقعیت کن."
- آنتوان دوسنت اگزوپری

یکی از بهترین گلزنان اروپا و جوان، راه زیاد و پر پیچ و خمی را پیش روی خود می بیند و شاید بتواند به زودی، اختیار و قدرت را رونالدو-مسی بگیرد؛ آنتوان گریزمان.
نحوه تبدیل او به ستاره ای بزرگ طی سه سال بازی در اتلتیکو مادرید به نوع خود بسیار جالب است.

آخرین ویرایش توسط مدیر
امضا : YGNeae

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
نقل قول ها درباره آنتوان
دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید:

آنتوان از هر لحاظی پیشرفت داشته است؛ از لحاظ شخصیتی، تاکتیکی، آمادگی، شور و اشتیاق، سخت کوشی، بازگرفتن توپ و قدرت تهاجمی.

دیدیه دشان، سرمربی فرانسه:

او می تواند توپ طلا را ببرد. آیا به اندازه مسی و رونالدو خوب هست؟ آنتوان تنها 27 سال دارد و هنوز در حال پیشرفت است.

مارتین لاسارته، سرمربی سابق رئال سوسیداد:

او نمی تواند از این بهتر شود؛ فوق العاده شده است. دیگر در سطح این دنیا نیست. نمی تواند دست از پیشرفت بکشد...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع

عملکرد فعلی آنتوان

بازی های ملی: 67 بازی و 26 گل

بازی های اروپایی: 69 بازی و 28 گل

بازی های داخلی: 346بازی و 136گل

آنتوان گریزمان - ANTOINE GRIEZMANN

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
رئال سوسیداد
تیم های زیادی در فرانسه، گریزمان را نخواستند و اریک اولهاتس فرانسوی، استعدادیاب تیم رئال سوسیداد در سال 2003، او را کشف کرد؛ در آن زمان، آنتوان تنها 13 سال داشت.

اولهاتس عنوان می کند:

وقتی توپ را کنترل کرد و پاس داد او را دیدم. به نظر این کار را خیلی راحت انجام داد. از خودم پرسیدم "او چقدر می تواند پیشرفت کند". آنتوان خودش را به موقع به سن سباستین رساند.

با حضور در پیروزی تیمش برابر رایو وایکانو در آوریل 2013، تبدیل به پنجمین بازیکن جوان تاریخ لالیگا شد که به 100 بازی در این لیگ می رسد، او در آن زمان 22 سال و 24 روز سن داشت.

در سال 2013...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
اتلتیکو مادرید

اتلتیکو گریزمان را با 30 میلیون یورو خرید و در تابستان 2014، جوان مالاگایی ها عازم مادرید شد. سیمئونه درباره او عنوان کرد:
آنتوان بازیکن درخشانی است. او خیلی سریع است و می تواند به ما انتخاب های زیادی در خط حمله بدهد.
گریزمان هرگز در دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا برای سوسیداد گلزنی نکرد اما طی اولین بار حضورش در لیگ قهرمانان اروپا با پیراهن اتلتیکو مادرید، به المپیاکوس گلزنی کرد. 22 گل او طی اولین فصل حضورش در اتلتیکو مادرید، رکوردی برای فرانسوی های شاغل در اسپانیا محسوب می شد. کریم بنزمای رئال مادرید با به ثمر رساندن 24 گل به رکورد او رسید.

سیمئونه به این موضوع...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
فرانسه
گریزمان اولین بازی ملی اش با پیراهن تیم ملی فرانسه را در یورو زیر 19 ساله های سال 2010 انجام داد. البته او در فینال این رقابت برابر اسپانیا از زمین تعویض شد؛ فرانسوی ها با شکست اسپانیا قهرمان این مسابقات شدند.

لحظه بزرگی برای من بود. اما به خودم گفتم "باشه. حالا در تیم زیر 19 ساله ها هستی اما باید به تیم ملی برسی. به سخت تلاش کردن ادامه بده و به رویاهایت ایمان داشته باشد.

او بین نوامبر 2012 تا دسامبر 2013 از تمام تیم های ملی فرانسه اخراج شد. گریزی همراه با یان امویلا، کریس ماوینگا، وسام بن یدر و امبایه نیانگ در سفر تیم زیر 21 ساله های فرانسه به باشگاه شبانه رفته...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
آیا می دانستید؟

فوتبال در خون گریزمان است. آمارو لوپز، پدر بزرگ مادری او در تیمی محلی به نام پاچوس بازی می کرده، او پرتغالی بوده و برای کار، به فرانسه مهاجرت کرده است.

خواهر بزرگتر گریزمان، مائود اذعان می کند که در دوران کودکی او همیشه به تمرینات برادرش کمک می کرده و در این دوران، او دروازه بان تمرینی آنتوان می شده است. آن ها مقابل درب خانه شان بازی می کردند. مائود می گوید:
پدر و مادرم همیشه از این موضوع، خوش شان نمی آمد.

گریزمان از 13 سالگی در اسپانیا بزرگ شده است و باور دارد که بسیاری از خلق و خویش، در اسپانیا شکل گرفته است...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
سخنان آنتوان
تلاش دارم بی نقص باشم؛ چه در حمله و چه در دفاع. تلاش دارم هر سال بهتر شوم و پاس گل های بیشتری نسبت به سال قبل بدهم و این موضوع، مهم ترین مسئله است.

وقتی در زمین هستم، از بازی لذت می برم و همه تلاشم را برای تیم می کنم. هم تیمی هایم، سرمربی و هواداران از من، چیزهای بیشتری می خواهند و از این موضوع، خوشحالم. بازی فوتبال مرا به دوران کودکی و بازی در خیابان همراه دوستانم می برد؛ هر بار که گل می زنم تبدیل به همان پسرک می شوم. نمی توان خوشحالی گلزنی را توصیف کرد.
...

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا