هاگوارتز

M.D.Z

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
13/1/18
ارسالی‌ها
300
پسندها
6,368
امتیازها
22,873
مدال‌ها
2
سطح
0

• نویسنده موضوع
در سری داستان‌های تخیلی هری پاتر هافلپاف نام یکی از بنیان گذاران مدرسه جادوگری هاگوارتز است که بعدها تبدیل به یکی از گروه‌های این مدرسه با نمادگورکن شد.

رییس: پروفسور اسپراوت
مؤسس: هلگا هافلپاف
رنگ: زرد و سیاه
حیوان: گورکن
شبح: راهب چاق
توصیف کلاه گروهبندی: هافلپاف نازنین از دره گشاد---- هافلپاف سختکوشی می‌پسندید بهین شرط پذیرش را همین دید .
مکان: برج هافلپاف. موقعیت ناشناخته. احتمالاً پایین راه پله‌ای که از سالن اصلی منشعب می‌شود.
شیء مربوطه: فنجان هافلپاف

از اعضای گروه میشه از سدریک دیگوری...هانا آبوت... اسنپ و غیره نام برد.

ASaLi_Nh8ay

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
18/7/18
ارسالی‌ها
6,331
پسندها
18,145
امتیازها
78,373
مدال‌ها
7
سطح
0

چرخه همیشگی عشق و دلدادگی

117025

هری پاتر در نهایت متوجه شد که دل به جینی بسته است، عشق و دلدادگی هری به جینی را در دو کتاب آخر هری پاتر شاهد بودیم. در این بین هری پاتر هرگز کاری برای ابراز عشق انجام نداد و همانند یک بچه سربه‌زیر رفتار کرد.

این داستان ادامه داشت تا اینکه هری خواهر دوستش را با مرد دیگری مشاهده کرد و متوجه شد که اگر دست نجنباند دیر می‌شود. از طرف دیگر از آنجایی که جینی نیز مهر هری را در دل داشت عشق و دلدادگی این دو به سرانجام رسید و ماحصل عشق هری پاتر و جینی سه فرزند با نام‌های جیمز سیریوس، آلبوس...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : ASaLi_Nh8ay

ASaLi_Nh8ay

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
18/7/18
ارسالی‌ها
6,331
پسندها
18,145
امتیازها
78,373
مدال‌ها
7
سطح
0

گریفندور

شما ممکن است بگویید که همین‌جوری هفت کتاب به افتخارات گریفندور اختصاص داده شده است. چرا ما باید ارزش‌های گریفندور را گرامی بداریم درحالی که آنان بهره‌ی عظیمی در برشمرده شدن داشته‌اند؟ گریفندور یک عنصر اساسی در سری کتاب‌های هری پاتر است و افراد زیادی را ترغیب کرده است تا بهترین ویژگی‌های هرماینی گرنجر، هری پاتر و رون ویزلی را سرمشق خود قرار دهند. بی‌باکی، شجاعت و جوانمردی همه از ویژگی‌های بی‌نظیری هستند که گریفندور را متمایز می‌کنند. در اینجا شش دلیل برای اینکه از افتخار به گریفندور غرش می‌کنم را برمی‌شمرم.

گریفندوری‌ها از دیگران محافظت می‌کنند.

اگر شما جسارت به خرج دادید و موجب ناراحتی دوستان یا اعضای خانواده‌ی یک گریفندوری شدید، بهتر است که یک اسپری ضد شیر...

ASaLi_Nh8ay

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
18/7/18
ارسالی‌ها
6,331
پسندها
18,145
امتیازها
78,373
مدال‌ها
7
سطح
0

گریفندوری ها زور بازو و ذکاوت را باهم توامان دارند.

گریفندور می‌تواند گروه اهل ورزشی حساب شود، در این صورت خود بنده به طور حتم نمره‌ی پایینی می‌گرفتم. اما در گریفندور هم برای هرماینی گرنجر و هم الیور وود جا هست. به چه طریق دیگری ممکن است که آنها هر سری برنده‌ی جام هاگوارتز باشند؟ گریفندور از یک رشته شخصیت‌های متفاوت تشکیل شده است که هرکدام شور و اشتیاق خودشان را به گروه می‌آورند. مایلید تا کوییدیچ بازی کنید؟ آیا همانطور که دامبلدور می پسندد، دانش آموز با ذکاوتی هستید؟ آیا مانند فشنگ از مقابل غلاف‌های اسنارگلاف جا خالی می‌دهید؟ درست آمدید!

گریفندوری‌ها به یکدیگر عشق می‌ورزند.

گریفندوری‌ها نه تنها برخوردی جوانمردانه دارند، بلکه قلبی بزرگ هم دارند! درست مثل مالی ویزلی،...

ASaLi_Nh8ay

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
18/7/18
ارسالی‌ها
6,331
پسندها
18,145
امتیازها
78,373
مدال‌ها
7
سطح
0

ما به فکر خودمان هستیم.

اسلیترین یک گروه وفادار،صمیمی و متحد است. اگرچه آن طور که فینیاس نایجلوس توضیح می دهد:

نقل قول:
ما احمق نیستیم. به عنوان نمونه ، ما همیشه انتخاب خواهیم کرد که ابتدا سر خودمان را از بالای دار رفتن نجات بدهیم. (محفل ققنوس، ص 459).

ما افراد دور و برمان را انتخاب می‌کنیم، و بخشی از مراقبت کردن از دیگران در گروه ما، اول مراقبت از خودمان است.

همان طور که در جنگ هاگوارتز دیده شد ،اسلیترینی ها می دانستند که چه زمان عقب نشینی کنند و چه زمان عدم واکنش بهترین واکنش است. هنگامی که ما برای مبارزه نکردن در جنگ مورد انتقادهای شدید قرار می‌گرفتیم ، من فکر نمی‌کنم دانش‌آموزان، بچه‌هایی که می‌دانستند ممکن است وارد نبردی تا پای مرگ علیه خانواده‌ی خودشان بشوند، اعتباری را...

ASaLi_Nh8ay

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
18/7/18
ارسالی‌ها
6,331
پسندها
18,145
امتیازها
78,373
مدال‌ها
7
سطح
0

ما بهبود پذیریم.

من اعتراف می کنم که اسلیترین یک خانه ی ترک برداشته است اما من هم عیب هایی دارم.

من بشری هستم که تلاش می کنم تا دنیایی دیوانه کننده و جادویی را پیدا کنم و از اعتراف به آن نمی ترسم.

اسلیترینی ها دارای کلیشه هایی هستند که بر ما تاثیر می گذارد. من این را وقتی متوجه شدم که دختر کوچکی در محل کارم از اسلیترینی بودن من شگفت زده شد. او اصرار داشت که من نمی توانم یک اسلیترینی باشم چرا که :

- تو خیلی خوبی!

بقیه فکر می کنند که ما بی رحم و سنگدلیم! نه به خاطر کارها و سخنانمان بلکه به خاطر گروهمان. با وجود این، ما آن چه هستیم را تغییر نمی‌دهیم. ما می‌آموزیم تا خودمان را با شرایط وفق دهیم و برای به دست آوردن اهداف والایی که می‌دانیم می‌توانیم به دست آوریم تلاش کنیم...

ASaLi_Nh8ay

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
18/7/18
ارسالی‌ها
6,331
پسندها
18,145
امتیازها
78,373
مدال‌ها
7
سطح
0

هافلپاف

شاید این کمکی به شهرت و آوازه ی گروه هافلپاف نبود که اولین توضیح راجب این گروه در مجموعه کتاب های هری پاتر، از دهان دراکو مالفویِ طعنه گو بیان شد:

نقل قول:

- فکر کن بیافتی تو هافلپاف...در اون صورت من که اینجا رو ترک می‌کنم، شما نمی کنین؟(سنگ جادو، ص77)

ما خشمگینیم!

حیوان گروه ما، گوركن، احتمالا نزدیک ترین به ماهیت ما بین سه حیوان نمادین دیگر است؛ حیوانی سرسخت، مطیع و آرام اما در عین حال خشمگین كه تجسم واقعی یك هافلپافی است.

در مواقع عادی، ما صلح طلبیم و با کسی سر جنگ نداریم اما بعضی وقت ها مجبور می شویم با چنگ و دندان از خودمان و مردمی که دوستشان داریم محافظت کنیم، این جور مواقع بله،...

ASaLi_Nh8ay

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
18/7/18
ارسالی‌ها
6,331
پسندها
18,145
امتیازها
78,373
مدال‌ها
7
سطح
0

ما قهرمان پروریم!

اكثرا گریفندور افتخارات را به خود اختصاص می دهد اما ما هم در این زمینه حرفی برای زدن داریم!

دانش آموختگان ما در دنیای جادویی معروفند؛ سدریك دیگوری، و نمیفادورا تانکس، نیوت اسکمندر، هنگیست هیزم شکن (موسس دهکده ی هاگزمید)، و تازه، این ها گزیده ای از ما هستند.

شجاعت ما شجاعتی آرام و بی هیاهو است كه اغلب در كتاب ها نادیده گرفته می شود ولی شایستگی شناخته شدن را دارد؛ شجاعت انجام كار درست در هر شرایطی و پدیدار و ثابت قدم ماندن حتی در بحبوحه ی سیاهی.

ممکن است که همه ی دنیا مدیحه ی رشادت های هری پاتر را بخوانند، اما در نظر داشته باشید كه به جز گروه خودش گریفندور، در آخرین نبرد هافلپافی ها بیشترین میزان مشارکت را داشتیم، كنارش بودیم و برای هاگوارتز جنگیدیم. پروفسور...

Negar:)

کاربر سایت
کاربر سایت
تاریخ ثبت‌نام
1/8/19
ارسالی‌ها
824
پسندها
3,602
امتیازها
20,173
مدال‌ها
3
سطح
0

در سری داستان های هری پاتر ، سالازار اسلایترین(اسلیترین) نام یکی از چهار بنیان‌گذار مدرسه جادوگری هاگوارتز است که بعدها تبدیل به یکی از گروه‌های این مدرسه شد.

رنگ این گروه سبز یشمی و نماد آن مار است. بسیاری از جادوگرانی که در این گروه تحصیل کردند بعدها به جادوی سیاه علاقه‌مند شدند.

امضا : Negar:)

mrywm

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
29/12/17
ارسالی‌ها
2,111
پسندها
15,781
امتیازها
44,373
مدال‌ها
22
سطح
24

×تمامی افراد باید از این مطالب آگاه باشند×
سلام

همونطور که میدونید ما چهار گروه به اسم گریفیندور ، اسلیترین ، هافلپاف ، ریونکلاو داریم.
توضیحات مهم و اصلی رو که مربوط به این گروه ها و البته هاگوارتز باشه رو...

آخرین ویرایش توسط مدیر
امضا : mrywm
عقب
بالا