نظرسنجی نظر سنجی مسابقه BNY × اردیبهشت 1397 | انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع roro nei30
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 11
  • بازدیدها 1,195
  • کاربران تگ شده هیچ

« رمان محبوب از نظر شما »

• رمان در پس یک پایان

• رمان تقصیر

• رمان سربه‌سر دردسر

• بهاران بی باران

• کسر اسا

• خفته در کالبد ها

• آندرباس

نتایج فقط بعد از شرکت در نظرسنجی قابل رویت است.
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

roro nei30

نویسنده انجمن+ نویسنده ادبیات
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/1/18
ارسالی‌ها
2,611
پسندها
44,218
امتیازها
69,173
مدال‌ها
33
سطح
38

• نویسنده موضوع
«بسم الذی خلق القلم»

با سلام خدمت همه یک رمانی های عزیز!
جهت انتخاب و اعلام برترین رمان سال انجمن یک رمان این تاپیک زده شده تا با آراء شما BNY سال 97 را انتخاب کنیم.
این مرحله به این گونه است که برترین های هر ژانر را انتخاب کرده و در نظر سنجی قرار داده ایم و رمانی که بیشترین آراء را به خود اختصاص می دهد رمان برتر سال می شود.
« با انصاف و با درنظر نگرفتن خالق اثر رای دهید»
تقلب، حذف رمان شما را از دور مسابقه و بن موقت در پی دارد!
نکته: شما نویسندگان و کاربران در همین تاپیک می‌توانید رمان محبوب و انتخابی خود را ذکر کرده و دلیل رای خود را بگویید.
«نتایج برترین رمان ها در هر ژانر در تاپیک زیر می باشد»
...​
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : roro nei30

I.YãSi

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
23/8/18
ارسالی‌ها
996
پسندها
32,568
امتیازها
63,073
مدال‌ها
11
سطح
0

رای من، رمان تقصیر و آندرباس می‌باشد. تقصیر که ایده خیلی جذابی داره و من به شخصه عاشق این رمانم! رمان آندرباس هم از نظر من قلم حرفه‌ایی داره و لایق برترین بودنه!

پ.ن: امتیاز رمانت از رتبه اول ژانرهای دیگه بیشتر باشه و تو لیست نظرسنجی برترین رمان نباشه؟ :)

قطعا از رمانی، در ژانری که اینقدر امتیازات بالا بوده و خوب عمل کرده در مقابل رمانی ک در ژانر خودش ضعیف‌تر عمل کرده و امتیازش هم کمتره، مشخصه که کدوم رمان برتره!

امضا : I.YãSi

نسترن محمودی

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
21/7/18
ارسالی‌ها
1,385
پسندها
30,429
امتیازها
63,073
مدال‌ها
13
سطح
0

iTs_MãeDe

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
9/10/18
ارسالی‌ها
1,179
پسندها
22,547
امتیازها
42,073
مدال‌ها
19
سطح
28

من به رمان آندرباس رای دادم.
با اینکه کامل نخوندمش ولی همون تعداد پارتی که خوندم خیلی خیلی دوست داشتنی و جذاب بود برام.
منتظر یه فرصتم که الباقیش رو هم بخونم

امضا : iTs_MãeDe

GHAZAL NAROEE

مدیر بازنشسته + نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
8/7/18
ارسالی‌ها
3,051
پسندها
55,607
امتیازها
69,173
مدال‌ها
41
سطح
38

من به آندر باس و درپس یک پایان رای میدم؛ چون آندرباس خیلی سنگینه و نوشتنش کار هرکسی نیست. دیالوگ‌های خیلی قشنگی هم داره و درپس یک پایان واقعیت تلخه
همه رمان‌ها رو مطالعه کردم ... شاید یکی دو پست کم‌تر

آخرین ویرایش
امضا : GHAZAL NAROEE

ASaLi_Nh8ay

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
18/7/18
ارسالی‌ها
6,331
پسندها
18,145
امتیازها
78,373
مدال‌ها
7
سطح
0

من به رمان در پس یک پایان رای دادم و بنظرم جملاتش نه انقدر سنگین بود که نشه درک کرد و نه انقدر ساده ..
این رمانو حتی اگه وقت نداشته باشم باید بیام انجمن پارت های جدیدشو بخونم وگرنه شبش خوابم نمیبره:)
قلم روشن جون و توصیفاتشون و دیگر موارد همگی عالی و چیزی از یه نویسنده عالی کم ندارن..
درسته داستان این رمان تلخه اما شاید روایتگر یه سری داستان ها توی واقعیت کشورمون باشه و خب همیشه میگن حقیقت تلخه:)

امضا : ASaLi_Nh8ay

NEGIN_R

مدیر بازنشسته
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
26/7/18
ارسالی‌ها
1,796
پسندها
64,265
امتیازها
77,373
مدال‌ها
33
سطح
43

من به
در پس یک پایان
اندرباس
خفته در کالبد ها
سر به سر دردسر

رای دادم

بی شک خوندن اندرباس راحت نیست و این حرفه ای بودن قلم نویسنده رو میرسونه و ایده های جالبش
در پس یک پایان به قشنگ ترین وجه تلخی کوچکی از جامعه رو با نثری گفته که لذت میبرم هنگام خوندنش
خفته در کالبد ها! این رمان نه مثل خیلی رمانای دیگه خواسته بود مثل رمانهای خارجی باشه نه صرفا اتفاقات ترسناکه تکراری بود
قلم و نثر بی نقص، پر از حس های ملموس
سر به سر دردسر، قلم که عالی... ایده نو

امضا : NEGIN_R

Hani.Nt

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
22/7/18
ارسالی‌ها
1,049
پسندها
13,933
امتیازها
33,373
مدال‌ها
18
سطح
19

من به رمان اندر باس، در پس یک پایان و کسر اسا رای دادم.
رمان اندر باس به نظرم توی ژانر خودش یک رمان بی نظیر و ستودنی هست و همچنین در پس یک پایان که با اینکه نصفش رو خوندم اما اونقدر سرگذشت ادما رو خوب و زیبا شرح داده که واقعا جذبش شدم و در اخر رمان کسر اسا که چون خوندمش میتونم به راحتی بگم رمانی فوق العاده هست مخصوصا توی توصیفات!
سه رمانی که رای دادم چون خوندمش و این دلیل نمیشه باقی رمان ها بد باشند؛ اونها هم به نوبه ی خودشون عالی هستند :)

امضا : Hani.Nt

I'm.JãS❀

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
7/6/18
ارسالی‌ها
648
پسندها
15,333
امتیازها
39,073
مدال‌ها
22
سطح
24

رأی بنده هم آندر باس و در پس یك پایان هست.
آندر باس، ایده‌ی متفاوتی داره و سبکی که نویسنده برای نوشتن انتخاب کرده، چیزی نیست که هر کسی برای نوشتن انتخابش کنه یا حتی اگر هم انتخاب بشه، به سختی میشه از پس نوشتنش براومد. دیالوگ‌های پربار و توصیفات و روند منسجم، رمان رو متفاوت کرده بود.
در پس یك پایان هم وقایع اجتماعی رو در بازه‌ی زمانی مطرح شده در رمان، به خوبی نشون داده و البته نمیشه پختگی قلم نویسنده رو هم نادیده گرفت.
خسته نباشید به دو نویسنده عزیز به خاطر نوشتن رمان‌های زیبا. :rose: :cofee:

امضا : I'm.JãS❀

بهار قربانی

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
4/4/17
ارسالی‌ها
1,199
پسندها
12,826
امتیازها
34,373
مدال‌ها
23
سطح
19

سلام و درود خدمت همه عزیزان و کاربران!

حرف‌هایی که در ادامه می‌خواهم تایپ کنم، بی‌توجه به این قضیه بخوانید که رمان من هم در نظرسنجی هست که اگر ذره‌ای حاشیه در این مورد ببینم رمانم را به متروکه می‌فرستم تا مورد قضاوت نباشم.

عزیزان دل، نظرسنجی برای این زده شده که شما دوستان فرهیخته، با عدالت کامل و پس از مطالعه تمام رمان‌های داخل نظرسنجی، بر حسب سلیقه یا هماهنگی با ژانر یا قلم نویسنده یا هر ملاکی که در سر دارید، به رمان‌ها رای دهید. اینکه بدون خواندن سایر رمان‌ها به داستانی رای می‌دهید، ماهیت قضاوت و عدالت را زیر سوال می‌برد.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.