راموس در رئال مادرید ماندنی شد+ پاسخ راموس

• شروع کننده موضوع YGNeae
  • تاریخ شروع

YGNeae

مدیر بازنشسته + ناظر رمان
مدیر بازنشسته
وب سایت
lyric-land.mihanblog.com
رئال مادرید-نقل و انتقالات رئال مادرید-sergio ramos

سرخیو راموس در رئال مادرید می‌ماند.

در شرایطی که هفته گذشته برخی رسانه‌های اسپانیایی مدعی شدند، سرخیو راموس به باشگاه اعلام کرده که می‌خواهد این تیم را به مقصد چین ترک کند، حالا گفته می‌شود او در رئال مادرید ماندنی خواهد شد.

فلورنتینو پرز هم تأیید کرده بود که راموس خواستار جدایی از رئال مادرید شده، اما به او گفته که این امکان وجود ندارد. حالا شبکه ششم اسپانیا، ال چیرینگیتو تایید می‌کنند که مذاکرات بین طرفین به خوبی پیش رفته و سرخیو راموس در رئال مادرید ماندنی خواهد شد.

بر همین اساس سرخیو راموس در رئال مادرید دوران فوتبالش را ادامه خواهد داد و فلورنتینو پرز امیدوار است که او در همین باشگاه از فوتبال خداحافظی کند.

منتظر خبرهای تکمیلی باشید.

YGNeae

مدیر بازنشسته + ناظر رمان
مدیر بازنشسته
وب سایت
lyric-land.mihanblog.com
راموس: از چین پیشنهاد دارم ولی می‌خواهم در رئال مادرید بمانم و همین جا خداحافظی کنم

سرخیو راموس دقایقی قبل در نشست خبری خود خبر از ماندنش در رئال مادرید داد و از رویای خود برای خداحافظی کردن از فوتبال در همین باشگاه گفت.

به گزارش مارکا، راموس در ابتدای صحبت‌هایش گفت:

من کاپیتان باشگاه هستم و محبت و حمایت همکارانم را احساس می‌کنم. همکارانم مرا می‌شناسند و هیچ یک شکی نداشتند که به کارم در اینجا ادامه خواهم داد. هنوز آن لحظه فرا نرسیده است. تا زمانی که بدنم توان داشته باشد، ادامه خواهم داد. هرگز راهی تیمی که رقیب رئال مادرید باشد نخواهم شد و وقتی کنار می‌کشم که ببینم دیگر بدنم توان بازی در بالاترین سطح را ندارد. مسئله بر سر صمیمیت است؛ وقتی طرفین یک هدف داشته باشند، کار آسان می‌شود. فشار موجود در یک بعد از ظهر حل و فصل و همه چیز فراموش شد.
اگر بازیکن دیگری بیاید و درآمد بیشتری داشته باشد، این نشانه خوبی است. من از دستمزد و قراردادم رضایت بالایی دارم. او (پرز) می‌داند که باید در مورد تمدید قراردادم حرف می‌زدیم و برای بیش از یک سال، کسی برای این کار سراغ من نیامد. اگر کسی بیاید و درآمد بیشتری نسبت به من داشته باشد، مشکلی با این قضیه ندارم.
پانزده روز دیگر یک مراسم ازدواج در پیش دارم و می‌خواهم واقعا فلورنتینو را بغل کنم، نه این که در یک عکس تظاهر به این کار کنم.
پیشنهاد چینی روی میز است. از آن پیشنهادهایی است که وقتی پاهای‌تان خسته باشند، سراغ آن می‌روید. هیچگاه به رفتن فکر نکردم یا آنگونه که گفته شد، درخواست خروج ندادم.
فعلا در مورد مسائل مالی صحبت نکرده‌ایم. همکاری ما بر اساس اعتماد و صمیمیت است. ابهاماتی وجود داشتند، چیزهایی که مرا اذیت می‌کردند و بهترین راه این بود که رو در رو صحبت کنیم. اینجا جایی است که می‌خواهم باشم. این که یک هفته مادرید را ترک می‌کنم و سپس این حرف و حدیث‌ها پیش می‌آید، مرا اذیت می‌کند. خیلی وقت است با فلورنتینو در مورد پول حرف نزده‌ام چون می‌خواهم همین جا بمانم.
اصلا به دنبال جدایی از ٰرئال مادرید نیستم. رویای من خداحافظی کردن در همین جا است و رییس می‌داند که همیشه به او گفتم نخواهم رفت. حاضرم حتی بدون دریافت حقوق بازی کنم. رابطه ما پدر-پسری است و ما خیلی یکدیگر را دوست داریم.
می‌خواهم شفاف بگویم: گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد من مطرح شد. می‌خواهم همین جا بازنشست شوم، می‌خواهم باقی قراردادم را همین جا بمانم. می‌خواهم فصول بد را به گذشته بسپارم و وقتی می‌روم، از دری بزرگ، با پیروزی و آنطور که شایسته هستم بروم. می‌خواهم به تمامی سوالات شما پاسخ بدهم تا کسی با ابهامی از اینجا بیرون نرود.

بالا