سلاح داماش علیه پرسپولیس؛ دیوار مقابل توپخانه

*SHAKIBAgh*

مدیر تالار سرگرمی+مدیر ازمایشی خانواده و زندگی
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار سرگرمی
عضویت
6/25/18
ارسال ها
3,610
امتیاز
49,173
سن
18
محل سکونت
جهان ارتش سرخ
127167
نقطه ضعف پرسپولیس در بازی‌های اخیر و نقطه قوت داماش در این فصل با هم مشترک است. پرسپولیسی‌ها سخت گل می‌زنند و داماش، سخت گل می‌خورد. موضوعی که می‌تواند
بازی به ظاهر آسان یکشنبه شب را برای تیم برانکو دشوار کند.

پرسپولیس، در هفته‌های پایانی لیگ با بردهای حداقلی توانست امتیازات حساس را بگیرد و به جام قهرمانی برسد. آن‌ها در هیچکدام از 5 بازی پایانی لیگ‌شان، بیشتر از یک گل نزدند و در دو بازی هم نتوانستند دروازه حریف را باز کنند. اوضاع در جام حذفی هم به همین شکل بوده است. در 5 بازی این فصل جام حذفی هم پرسپولیس، هیچوقت بیشتر از یک گل نزده و به لطف خط دفاع فوق العاده‌اش، توانسته تا فینال پیش‌روی کند. تنها دو ماه اخیر که پرسپولیسی‌ها در آن بیشتر از یک گل زدند، بازی با السد بود و 8 بازی دیگر در همه جام‌ها، با صفر یا یک گل زده برای‌شان به پایان رسید.

در طرف مقابل، داماش هم فینالیست شدنش در جام حذفی را مدیون عملکرد خوب مدافعین تیم است. داماش در سه بازی از 6 بازی‌اش در جام حذفی، گل نخورده و در سه بازی دیگر هم حریفانش، نتوانسته‌اند بیشتر از یک گل به آن‌ها بزنند. در لیگ دو که داماش به پلی آف رسید و صعود نکرد هم این تیم با 14 گل خورده در 24 بازی، دومین خط دفاعی لیگ را داشت. با این شرایط، پرسپولیسی‌ها برای قهرمانی در جام حذفی یا باید رویه ماه‌های اخیرشان را تغییر بدهند، یا امیدوار باشند با یک لحظه و یک گل، برنده بازی و جام شوند.
 
بالا