مهم «|تاپیک درخواست بازی|»

kianoosh

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
«|به نام خدا|»

باسلام، دوستانی که قصد دانلود و اجرای انواع بازی هارو دارید میتونید دراین تاپیک اسم کامل بازی و سیستم عامل یا کنسول مورد نظرتون رو اعلام کنید تا درصورت امکان برای شما در دسترس قرار بدیم.
1-سیستم عامل یا کنسول و نسخه مورد نظر رو بصورت کامل بیان کنید؛برای مثال: بازی Clash Royale نسخه 2.8.0 برای سیستم عامل
ios
یا بازیBattlefield 1
نسخه هکی برای کنسول ps4
2-درصورت عدم آشنایی با نصب بازیهای
کرک نشده یا دیتادار مثل (Call of Duty Mobile) میتونید راهنمای نصب بازی رو هم در همون پستتون از درخواست کنید.
3-قبل از درخواست و دانلود بازی های پرحجم و سنگین حتما درمورد تناسب اون با سیستمتون و حجمش سوال کنید.مثلا همین چندوقت پیش مورد داشتیم دوست عزیزمون ندانسته و نشناخته روی لینک دانلود مستقیم بسته ای پرحجم زده و بعدم حواسش به نوار اعلان و لیست دانلود نبوده و 4گیگ از بستش مصرف شده...!
4-درصورتی که دوستان توانایی همکاری در این تاپیک رو دارن میتونن بعداز مطالعه و رعایت قوانین مربوطه،بازی موردنظر رو دراختیار کاربران درخواست کننده بزارن.

تاپیک قوانین اشتراک گذاری نرم افزار و بازی:
باتشکر
مدیریت بخش کامپیوتر و موبایل

aradralami

تازه وارد
تازه وارد
وب سایت
www.tehranlaserclinic.com
resident evil 2 remake برای ویندوز میخوام ،کرکش میدونم اومده ولی نمیدونم برای کی خوبه fit-girl یا کدکس، حجمم نامحدوده هر چقدر باشه مشکلی نیست
ممنون ازت

kianoosh

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
resident evil 2 remake برای ویندوز میخوام ،کرکش میدونم اومده ولی نمیدونم برای کی خوبه fit-girl یا کدکس، حجمم نامحدوده هر چقدر باشه مشکلی نیست
ممنون ازت
سلام
اول بگم یک خوبی که داره بازی این نسخرو بصورت ۷-۸ پارت جدا منتشر کرده که سرجمع حدودا ۱۵-۱۶ گیگه (البته نسخه های سنگین ترشم هست...)

و اگه درمورد اون نسخه های کرک میخوای بدونی تفاوتشون تو کیفیته! فیت گرل تمام صداها و ویدیو ها و تصاویر و سرجمع گرافیکش پایین تره و حجمشم کمتره
و فقط نسخه فیت گرل بصورت رایگانه و نسخه codex گرافیک بهتری داره و غیر رایگانه

حالا اگه میخواید تا نسخه فیت گرل رو براتون بفرستم اگه ام میخواید صبر کنید شاید بتونم نسخه کدکس رو رایگان پیدا کنم...

"KayN"

تازه وارد
تازه وارد
سلام،
من بازی نیاز ندارم ولی میشه راهنمایی کنید که چجوری میتونم خیلی از بازی های ک انلاینن رو بازی کنم؟
درواقع دنبال VpN ام که پینگ رو به مرز بی نهایت نرسونه!
کس میتونه راهنمایمم کنه؟

kianoosh

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
سلام،
من بازی نیاز ندارم ولی میشه راهنمایی کنید که چجوری میتونم خیلی از بازی های ک انلاینن رو بازی کنم؟
درواقع دنبال VpN ام که پینگ رو به مرز بی نهایت نرسونه!
کس میتونه راهنمایمم کنه؟
سلام
پینگتون معمولا ربطی به vpn نداره و اگه مشکل از خودتون‌ «دکل منطقه، سرور اوپراتور یا حتی دستگاهتون و...» باشه نمیشه با vpn حلش کرد
اما اگه از اون نظر مشکلی ندارید و میخواید به صورت کاملا بدون نقص بازی کنید بهتره vpnهای پولی رو تهیه کنید میارزه
من خودم kerio maker رو پیشنهاد میکنم

.ARMIN

کاربر خبره
کاربر خبره
سلام
پینگتون معمولا ربطی به vpn نداره و اگه مشکل از خودتون‌ «دکل منطقه، سرور اوپراتور یا حتی دستگاهتون و...» باشه نمیشه با vpn حلش کرد
اما اگه از اون نظر مشکلی ندارید و میخواید به صورت کاملا بدون نقص بازی کنید بهتره vpnهای پولی رو تهیه کنید میارزه
من خودم kerio maker رو پیشنهاد میکنم
بحث لارم نیست بازی چی لازم دارید در خدمتم

بالا