| قدرت عشق و مفهوم روح هری پاتر|

• نویسنده موضوع ASaLi_Nh8ay
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 268
  • کاربران تگ شده هیچ

ASaLi_Nh8ay

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
18/7/18
ارسالی‌ها
6,331
پسندها
18,145
امتیازها
78,373
مدال‌ها
7
سطح
0

• نویسنده موضوع
همیشه افرادی هستند که بخواهند ما را آزار دهند و ما آسیب میبینیم. اما همیشه نمیتوانیم در بند دردهای گذشته باقی بمانیم، ما نیاز داریم تا اتفاقات گذشته را رها کنیم و زخم‌هایمان را التیام ببخشیم.

روح ما می‌تواند به ما یاری برساند تا هرچه زودتر آسیب‌هایمان را فراموش کنیم و به کمک خودمان این قابلیت را دارد که وجودمان را جادو کند.

اما قویترین جادو، جادوی عشق است که در وجود همه‌مان نهفته است. طلسمی است که باید آن را اجرا کنیم...

|داستانی که می زارم رو لطفا تا آخر بخونید تا مفهومشو بفهمید گریفیندوری های عزیزم |

امضا : ASaLi_Nh8ay

ASaLi_Nh8ay

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
18/7/18
ارسالی‌ها
6,331
پسندها
18,145
امتیازها
78,373
مدال‌ها
7
سطح
0

• نویسنده موضوع
مدتی می‌شد که از هم جدا شده بودیم اما با این حال زمان زیادی را خارج از مدرسه با هم صرف می‌کردیم. ما برنامه منظم و عادی‌ای داشتیم؛ من در تکالیف انگلیسی‌اش کمکش می‌کردم و برایش برنج سرخ کرده درست می‌کردم. بعد از شام، بازی‌های متختلف تخته‌ای انجام میدادیم و زمانی که مشخص می‌شد که من درحال بردن او در شطرنج یا کریبیج هستم، به زیر میز ضربه می‌زد و بازی را بهم می‌ریخت. من گریه می‌کردم و او هم می‌گفت انقدر خودخواه نباشم و بعد در سکوت می‌نشستم تا زمانی که به من می‌گفت به خانه بروم و به کارم فکر کنم.

جایی در مرکز طوفان، طلسم فرمانی که او روی من اجرا کرده بود؛ از بین رفت. سه سال تنها بودن، من را مجبور کرد که تصمیماتم را خودم بگیرم و از آن لذت ببرم. پاییز سال دوم دبیرستان، تصمیم گرفتم از پروژه‌ای...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

ASaLi_Nh8ay

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
18/7/18
ارسالی‌ها
6,331
پسندها
18,145
امتیازها
78,373
مدال‌ها
7
سطح
0

• نویسنده موضوع
بعد از همه‌ی این ها، کتاب‌های هری پاتر، به طرز عجیبی، به این موضوع بی توجهی کردند. من احساس کردم، تعریف کردن "روح" برای جنبه‌ی معنوی هری پاتر بسیار مهم و لازم است. زمانی که من تحقیقاتم را شروع کردم، حتی یک صفحه هم در سایت واژنه نامه‌ی هری پاتر برای روح تعریف نشده بود. تنها جایی که می‌شد آن را پیدا کرد، در طبقه بندی موجودات جادویی بود، اما این قطعا برای تعریف کردن روح کافی نیست.

یکی از کاربران ماگل نت، در یکی از بررسی های خود از هری پاتر، هرمیون را نماد زنده‌ی مرکوری ** میان دو دوست دیگرش، هری و رون، نامید. مرکوری روحی است که پل بین فیزیک و متافزیک را تشکیل می‌دهد. نیروی زندگی‌ای است که میان روح و بدن در حرکت است تا هردو به زندگی بپردازند.

این تفسیر از روح، شبیه دیدگاه ادیان ابراهیم...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

عقب
بالا