در حال تایپ رمان یاغی جهنم | دیکتاتور s.yavarniya کاربر انجمن یک رمان

دیکتاتورs.yavarnia

کاربر ویژه
کاربر ویژه
وب سایت
diktatorsama.blogfa.com
کد رمان: 2398
ناظر: @sara.gh

نام رمان: یاغی جهنم
نویسنده: دیکتاتورs.yavarnia
ژانر: عاشقانه- معمایی

خلاصه:
در جلد اول افسونگر حرف زد و همه ما رو بازی داد(بله حتی تو خواننده عزیز)و آریابد رو رها کرد. حالا در جلد دوم آریابد تبدیل به یک یاغی شده و دنبال ملکه خائنش می‌گردد. در این جلد آریابد خواهری که از طرف مادر با افسونگر هم خون است را می بیند و حالا چه اتفاقی می افتد باید خوند.

آخرین ویرایش توسط مدیر

فرزانه رجبی

مدیر تالار کتاب
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار کتاب

156842

نویسنده‌ی عزیز، ضمن خوش‌آمد گویی، سپاس از انتخاب این انجمن برای منتشر کردن رمان خود،
خواهشمندیم قبل از تایپ رمان خود قوانین زیر را به دقت مطالعه فرمایید!

**قوانین جامع تایپ رمان**

** نحوه قرار دادن رمان در انجمن برای مطالعه کاربران **

و برای پرسش سوالات و اشکالات خود در رابطه با رمان به لینک زیر مراجعه فرمایید!
♧♡ تاپیک جامع برای مسائل رمان نویسی ♧♡

درصورت پایان یافتن رمان خود در تاپیک زیر اعلام کنید!
**تاپیک جامع اعلام پایان تایپ رمان کاربران**

دوستان عزیز برای سفارش جلد رمان خود بعد از 20 پست در تاپیک زیر اعلام کنید!
♥♥تاپیک جامع درخواست جلد♥♥

و برای دریافت جلد خود بعد از تگ شدن به تاپیک زیر مراجعه کنید!
♥♥تاپیک جامع دریافت جلد♥♥

برای آگاهی از نحوه‌ی ویرایش و علامت‌گذاری رمانتان به تاپیک‌های آموزشی بخش ویرایش مراجعه کنید!
**آموزش ویرایش**

به این موضوع هم دقت کنید که وقفه بین پست‌های رمان حداکثر ۴ هفته است و اگه بیشتر از این باشد به رمان‌های رها شده منتقل خواهد شد.

** لطفا قوانین را رعایت کنید و از نوشتن مسائل باز و خلاف عرف و قوانین انجمن جدا خودداری کنید. ضمنا از کشیدن حروف و تکرار آن‌ها نیز بپرهیزید. **

با تشکر تیم مدیریت یک رمان

دیکتاتورs.yavarnia

کاربر ویژه
کاربر ویژه
وب سایت
diktatorsama.blogfa.com
مقدمه
صدای کوبش قلبم برای شیاطین چون ناقوس مرگ شده است. بوی خون چون شرابی صد ساله مرا جوریتر و وحشی‌تر از قبل می‌کند و من رو مثل خوناشامی بیشتر تشنه مرگ می‌کند. صدای قهقه‌هایم هم‌پیمان نفرین جهنمیان شده است و من جان می‌گیرم از این نفرین‌های پوشالی. حکم باید حکم من باشد و حکم من ، حکم مرگ است. من یاغی از نسل جهنم هستم.

به افسون کدامین شعر
در دام من افتادی
گر از یادم رود عالم
تو از یادم نخواهی رفت

«شهریار»

نکته: برای خوندن جلد دوم حتما باید جلد اول رو بخونین. جلد اول←( رمان افسونگر جهنمی)

سخن نویسنده: جلد جدید کمی گیج کنندست و ممکنه اول فکر کنین که اشتباهی چیزی شده اما کاملا درسته. اول می‌خواستم آریابد روایت کننده باشه و نزدیک سه_چهار پارتم نوشتم اما مورد پسندم نیومد. من تا حالا رمان زیاد نوشتم اما شخصیت آریابد برام یه چیز دیگه شد. اگه دقت کنین تو بیشتر رمانا سرد و مغرور بودن پسره به خاطر یه مشکل روحیه یا خودش دوست داره اینجوری رفتار کنه اما سرد و مغرور بودن آریابد تحمیلی بود. چیزی بود که خودش نمی‌خواست و همین اونو برام خاص کرده بود. من همه تلاشم رو می‌کنم تا همه رمانام مورد پسندتون بشه و خوشحال می‌شم با دعایی کوچیک‌ من وقلمم رو همراهی کنین.

دیکتاتورs.yavarnia