#جذاب_باشیم ↓ #مدرسه

• نویسنده موضوع فاطم
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 5
  • بازدیدها 198
  • کاربران تگ شده هیچ

فاطم

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
18/2/19
ارسالی‌ها
6,987
پسندها
45,938
امتیازها
96,873
مدال‌ها
28
سطح
39

• نویسنده موضوع
بچـــه هـا وقتـی میخوایــد بریـد مدرســه نمیگــم حتمــا ولـی یـه دستبنـد⭐ خوشمـل جینگـول یـا یـه ساعــ⌚ ـت طرحــ ❄ ــای ســــاده امـــــا شیــــک
جـون جـدتون از ایــن طرحـــای بچـ ـگونه شخصیـت هـای کارتــونی نـزارید خیــلی خــز و زشتــه

کــ ـیفتون و با فـرم مـدرسه یـا مانتـو هاتـون سـ ـت کنیـد خیـلی قشنـگ میشـه

یـه عــ ـروســـک از ایـن خــ ــرس پشمـالو ها یا خــ ـر گوش های پشمـالو بـه کیفتــون بندازیـد امــا اگـه تونستیــد رنـگ عــ❤ ــروسک و با کــ ـیفتون سـت کنیـد

جـــورابـای ساق کـوتاه یـا کفـــ ــشی بپوشیـد و همیشـه تمیـز نگهشـون داریـد و اگــه دلتــون خواسـت یه پــ❄ ️ـــابند مرواریـد هـم بـه پـاتون ببندیــد

همیشــه یـه اکــ ♀ــیپ باشیـد...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

MOBI.GHR

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
14/6/19
ارسالی‌ها
238
پسندها
27,341
امتیازها
49,413
مدال‌ها
13
سطح
28

بچـــه هـا وقتـی میخوایــد بریـد مدرســه نمیگــم حتمــا ولـی یـه دستبنـد⭐ خوشمـل جینگـول یـا یـه ساعــ⌚ ـت طرحــ ❄ ــای ســــاده امـــــا شیــــک
جـون جـدتون از ایــن طرحـــای بچـ ـگونه شخصیـت هـای کارتــونی نـزارید خیــلی خــز و زشتــه

کــ ـیفتون و با فـرم مـدرسه یـا مانتـو هاتـون سـ ـت کنیـد خیـلی قشنـگ میشـه

یـه عــ ـروســـک از ایـن خــ ــرس پشمـالو ها یا خــ ـر گوش های پشمـالو بـه کیفتــون بندازیـد امــا اگـه تونستیــد رنـگ عــ❤ ــروسک و با کــ ـیفتون سـت کنیـد

جـــورابـای ساق کـوتاه یـا کفـــ ــشی بپوشیـد و همیشـه تمیـز نگهشـون داریـد و اگــه دلتــون خواسـت یه پــ❄ ️ـــابند مرواریـد هـم بـه پـاتون ببندیــد

همیشــه یـه...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : MOBI.GHR

فاطم

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
18/2/19
ارسالی‌ها
6,987
پسندها
45,938
امتیازها
96,873
مدال‌ها
28
سطح
39

• نویسنده موضوع
مگه میخوای بری پارتی ؟
بابا مدرسس میخوای بری درس بخونی نه که مخ بزنی
یه سوال پابند ممنوعه
بعدم جوراب ساق کوتاه نمیزارن بپوشیم :/
اهنگ چی بخونیم ؟
ما تو مد اکیپ داشتیم نکه نداشتیم اما بعضی وقتا کل کلاس جم میشدیم اهنگ میخوندیم و میرقصیدم ینفرم دم در کشیک بود خودمم شورا بودم مثلا@_@

AiDa.G_M

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
18/4/19
ارسالی‌ها
1,010
پسندها
13,465
امتیازها
33,373
مدال‌ها
1
سطح
0

بهتون پیشنهاد میکنم اگه آهنگ میخونین حرکتی باهاش نزنین @_@
یه آهنگی میخوندیم به اسم wolf بعد یه تیکه ایش دستامونو مث گوش گرگ میذاشتیم بالا سرمون :/
( میدونم خز بودیم ولی کیف میکردیم ^-*)
بعد یکی از بچه‌های اون یکی کلاس ما رو متهم کرد به اینکه هدفمون جلب توجه کردنه :sisi3:

آخرین ویرایش
امضا : AiDa.G_M

saba_maleke

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
18/5/19
ارسالی‌ها
533
پسندها
2,499
امتیازها
12,773
مدال‌ها
12
سطح
9

مگه میخوای بری پارتی ؟
بابا مدرسس میخوای بری درس بخونی نه که مخ بزنی
یه سوال پابند ممنوعه
بعدم جوراب ساق کوتاه نمیزارن بپوشیم :/
اهنگ چی بخونیم ؟
واقعا راست میگه ایشون. ولی پابند ممنوع نیست. نمی خوایم که خودمون رو نشون بدیم به تو بود میگفتی موهاتون رنگ کنید بریزید بیرون البته من پایین موهام رنگ شده ولی نمیزارم کسی ببینه این مزخرفاتی که نوشتی رو اگه انجام بدیم همون روز اول اخراجیم
والا به خدا

امضا : saba_maleke

saba_maleke

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
18/5/19
ارسالی‌ها
533
پسندها
2,499
امتیازها
12,773
مدال‌ها
12
سطح
9

ما تو مد اکیپ داشتیم نکه نداشتیم اما بعضی وقتا کل کلاس جم میشدیم اهنگ میخوندیم و میرقصیدم ینفرم دم در کشیک بود خودمم شورا بودم مثلا@_@
ما هم تو زنگای تفریح می خوندیم به من میگفتن خواننده مدرسه. ترجیحا کسی که می خونه باید صداش خوب باشه. آهنگای خز بخونید خیلی حال میده .مهراب و میلادم خوبه. من امسال مدرسه ام عوض میشه روز اول آهنگ بدبخت رو می خونم به حال خودم:133:

امضا : saba_maleke

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا