سخن بزرگان استیو جابز

• نویسنده موضوع ASaLi_Nh8ay
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 48
  • بازدیدها 1,046
  • کاربران تگ شده هیچ

ASaLi_Nh8ay

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
18/7/18
ارسالی‌ها
6,331
پسندها
18,145
امتیازها
78,373
مدال‌ها
7
سطح
0

• نویسنده موضوع
اگر امروز آخرین روز زندگی‌تان بود آیا کاری که قصد دارید آن را انجام دهید را انجام می‌دادید؟
استیو جابز می‌گفت که او هر روز صبح در مقابل آینه این سؤال را از خود می‌پرسید و هر وقت که برای چند روز متوالی پاسخش به این سؤال نه بود متوجه می‌شد که نیاز است چیزی را تغییر دهد. ملاقات با خودتان در آینه و پرسیدن این سؤال به شما کمک می‌کند بفهمید که آیا کارهایی که می‌خواهید انجام دهید واقعاً مهم هستند و آیا برنامه‌ی روزانه‌تان با اولویت‌های زندگی‌تان همخوانی دارد؟​

امضا : ASaLi_Nh8ay
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Baharak

ASaLi_Nh8ay

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
18/7/18
ارسالی‌ها
6,331
پسندها
18,145
امتیازها
78,373
مدال‌ها
7
سطح
0

• نویسنده موضوع
من فکر می‌کنم بزرگ‌ترین افسوس‌های شما در مورد کارهایی است که هرگز انجام نداده‌اید.
چند نفر از ما از شغل خود متنفریم؟ چند نفر از ما تنها به این دلیل که از ریسک کردن می‌ترسیم در بدبختی و فقر زندگی می‌کنیم؟ بزرگ‌ترین لذت و شادی زمانی نصیب انسان می‌شود که در بیرون از منطقه‌ی آسایش خود زندگی کند، جایی که ما انسان‌ها با اصالت و مستقل هستیم. زندگی امن را رها کنید و با دنبال کردن اهدافتان زندگی لذت‌بخش و پرهیجان را تجربه کنید.​

• Like

ASaLi_Nh8ay

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
18/7/18
ارسالی‌ها
6,331
پسندها
18,145
امتیازها
78,373
مدال‌ها
7
سطح
0

• نویسنده موضوع
اگر به این حقیقت که هر روز به مرگ نزدیک‌تر می‌شوید بی اندیشید دیگر فکر نمی‌کنید که چیزی برای از دست دادن دارید.
بیشتر ما آدم‌ها فقط به خاطر ترس‌های غیر منطقی مان زندگی تلخی داریم. ترسو نباشید. زندگی کوتاه است، روی پای خود بایستید و با غلبه بر ترس‌ها و موانع موفق شوید.​

• Like

ASaLi_Nh8ay

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
18/7/18
ارسالی‌ها
6,331
پسندها
18,145
امتیازها
78,373
مدال‌ها
7
سطح
0

• نویسنده موضوع
ما انسان‌ها برای اضافه کردن کیفیتی جدید به دنیا اینجا هستیم وگرنه خلقت ما چه دلیلی داشت؟
هم‌اکنون هیچ نسخه‌ی مشابهی از شما در این دنیا وجود ندارد و هرگز هم وجود نخواهد داشت. شما هدایا و استعدادهای درونی و پنهان منحصر به فردی دارید که می‌تواند جهان را تغییر دهد.​

• Like

ASaLi_Nh8ay

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
18/7/18
ارسالی‌ها
6,331
پسندها
18,145
امتیازها
78,373
مدال‌ها
7
سطح
0

• نویسنده موضوع
چیزهایی که در زندگی به آن‌ها علاقه مندم هیچ هزینه‌ی مالی ندارند. کاملاً روشن و مشخص است که باارزش‌ترین منبعی که در این دنیا در اختیار ما انسان‌ها قرار داده شده است زمان است.
همه‌ی ما هر روز 24 ساعت زمان داریم. آیا از زمان خود عاقلانه استفاده می‌کنید؟​

• Like

ASaLi_Nh8ay

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
18/7/18
ارسالی‌ها
6,331
پسندها
18,145
امتیازها
78,373
مدال‌ها
7
سطح
0

• نویسنده موضوع
من معتقدم چیزی که نیمی از کارآفرینان موفق را از ناموفق‌ها جدا می‌کند پشتکار اصیل و خالص است. آیا از پشتکار، سخت‌کوشی و فداکاری لازم برای رسیدن به اهدافتان برخوردار هستید؟​

• Like

ASaLi_Nh8ay

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
18/7/18
ارسالی‌ها
6,331
پسندها
18,145
امتیازها
78,373
مدال‌ها
7
سطح
0

• نویسنده موضوع
وجه تمایز یک رهبر و یک دنبال کننده نوع آوری است.
دیکشنری انکارتا نوع آوری را این‌گونه تعریف می‌کند: یک ایده یا روش جدید. آیا تا به حال ایده یا روش جدیدی تولید کرده‌اید؟ می‌توانید راکد زندگی کنید یا به عنوان یک مبتکر و انسان خلاق زندگی لذت‌بخشی داشته باشید. کدام را انتخاب می‌کنید؟​

• Like

ASaLi_Nh8ay

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
18/7/18
ارسالی‌ها
6,331
پسندها
18,145
امتیازها
78,373
مدال‌ها
7
سطح
0

• نویسنده موضوع
من فکر می‌کنم وقتی شما کاری انجام می‌دهید و نتیجه‌ی خوبی حاصل می‌شود نباید بیش از حد بر روی آن ساکن شوید، باید بلافاصله به دنبال انجام کاری شگفت‌انگیز بروید. فقط مرحله‌ی بعدی را پیدا کنید. رو به جلو حرکت کنید و هرگز دست از پیشرفت و ترقی برندارید.​

• Like

ASaLi_Nh8ay

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
18/7/18
ارسالی‌ها
6,331
پسندها
18,145
امتیازها
78,373
مدال‌ها
7
سطح
0

• نویسنده موضوع
کار شما بخش بزرگی از زندگی‌تان را به خود اختصاص می‌دهد، پس تنها راه برای کسب رضایت حداکثری این است که کاری که به بزرگی و ارزشمندی آن معتقد هستید را انجام دهید و تنها راه برای انجام کار بزرگ این است که عاشق کارتان باشید. اگر هنوز آن را پیدا نکرده‌اید، به جست و جوی خود ادامه دهید. هرگز تسلیم نشوید. مطمئن باشید مانند تمام موضوعات دیگری که مربوط به قلب است وقتی آن را پیدا کنید فوراً متوجه خواهید شد.
اگر از شغل کنونی خود راضی نیستید، اشکالی ندارد. به تلاش خود ادامه دهید و سعی کنید کاری را پیدا کنید که از هر لحاظ شما را راضی و خشنود می‌کند. فقط یک بار در این دنیا زندگی می‌کنید. سعی کنید عالی زندگی کنید.​

• Like

ASaLi_Nh8ay

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
18/7/18
ارسالی‌ها
6,331
پسندها
18,145
امتیازها
78,373
مدال‌ها
7
سطح
0

• نویسنده موضوع
من به اوج موفقیت در کسب و کار خود رسیده ام. برای دیگران، زندگی من به نماد موفقیت بوده است. با این حال، خارج از کار، من شادی کمی داشته ام. در نهایت، ثروت من چیزی بیش از یک واقعیت است که به آن عادت کرده ام و من این هستم.

در حال حاضر روی تخت بیمارستان افتاده ام و تمام زندگی را پشت سرگذرانده ام می دانم که زندگی من برای خیلی ها جالب توجه است همه آن ستایش ها و ثروتها که برایم افتخار بود حالا چیز ناچیزی در مقابل مرگ قریب الوقوع من می باشد. مرگ انتظارم را می کشد و به زودی همه دستگاههایی که تنفسم را تنظیم می کنند خاموش خواهند شد فقط این را بگویم وقتی که شما عمر خود را مصروف جمع آوری پول و ثروت می کنید باید اهداف دیگری را هم در زندگی داشته باشید همه چیز پول نیست. چیزهای مهمتر دیگری هم...​
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

• Like

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا