پیراهن مردانه

  • نویسنده موضوع شیبا
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 22
  • بازدیدها 733
  • Tagged users هیچ

شیبا

کاربر حرفه ای
تاریخ ثبت‌نام
24/11/18
ارسالی‌ها
2,990
پسندها
42,120
امتیازها
71,673
مدال‌ها
21
سن
22
چه زمانی باید پیراهن های اسپرت مردانه را بیرون از شلوار قرار دهیم؟
اگر می خواهید به مکانی رسمی بروید بهتر است پیراهن را داخل شلوار قرار دهید و اما درموقعیت های غیررسمی می توانید پیراهن ها روی شلوار نیز رها کنید .البته اگر قصد بستن کراوات دارید باید پیراهن داخل شلوار باشد.. به صورت کلی قبل از خارج شدن از منزل باید تصمیم خود را در این باره بگیرید زیرا اگر بخواهید در نیمه راه تصمیم خود را عوض کنید ، پیراهن شما نامرتب خواهد شد و به هیچ عنوان جلوه خوبی نخواهد داشت .
 

mohammad121

تازه وارد
تاریخ ثبت‌نام
20/9/22
ارسالی‌ها
5
پسندها
1
امتیازها
3

رنگ لباس مناسب برای پوست سبزه و گندمی​

اگر رنگ پوست شما سبزه و گندمی است، بسیار خوش شانس هستید؛ زیرا رنگ‌های مختلف هماهنگی مطلوبی با پوست شما خواهند داشت. با این حال برخی از رنگ‌ها به زیباتر دیده شدن شما کمک می‌کنند که در ادامه آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

زرد لیمویی؛ رنگی شاد و خلاق​

افرادی که رنگ پوست آن‌ها سبزه و گندمی است با رنگ‌های پاستلی مانند زرد لیمویی عالی به نظر می‌رسند. این رنگ برای پوست‌های سبزه و تیره فوق العاده است؛ زیرا در کنار ظاهری شیک، باعث جذابیت بیشتر آقایان نیز می‌شود. لباس‌های زرد ترکیب فوق العاده‌ای با مشکی به وجود می‌آورند و روشنی متعادلی در ظاهر شما ایجاد می‌کنند. برای استفاده از این رنگ در فصل‌های گرم سال می‌توانید...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.
 
آخرین ویرایش توسط مدیر

mohammad121

تازه وارد
تاریخ ثبت‌نام
20/9/22
ارسالی‌ها
5
پسندها
1
امتیازها
3
پیراهن هایی از جنس پارچه فلانل
این پیراهن های اسپرت مردانه بسیار گرم اند و مخصوص فصل زمستان اند. بیش تر آقایانی از این پیراهن ها استفاده می کنند که در مناطق سردسیر زندگی می کنند . پارچه فلانل بسیار نرم و در عین حال گرم است و شما برای این که استایل اسپرتی را بسازید می توانید پیراهن های چهارخانه و یا شطرنجی را انتخاب کنید . برای مثال می توانید یکی از پیراهن هایی با جنس فلانل را به همراه شلوارجین و یا تی شرت ست کنید.

پیراهن های مدل کوبایی یقه دار
این نوع از پیراهن های اسپرت مردانه دارای آستین های کوتاهی است و بهتر است یقه آن را باز بگذارید . از این پیراهن ها می توانید در فصل تابستان استفاده کنید زیرا هم پارچه خنکی دارد و هم می تواند استایل خوبی را...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.
 
بالا