آموزشی چطور ازدواج با فرد مناسب می تواند در موفقیت شما تاثیر بگذارد؟

• نویسنده موضوع Gԋαȥαʅ
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 353
  • کاربران تگ شده هیچ

Gԋαȥαʅ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
5/12/17
ارسالی‌ها
1,639
پسندها
1,775
امتیازها
17,973
مدال‌ها
2
سطح
6

• نویسنده موضوع
عوامل زیادی به موفقیت ربط دارند. مثلا گرایش ذهنی شما نقش بزرگی در آن ایفا می‌کند. همچنین تقویت اراده، عزم و ثبات، نکاتی کلیدی هستند (چون قابل بهبود هستند). از سوی دیگر، دوست‌داشتنی‌تر بودن هم تاثیر بسیار زیادی می‌گذارد (و بله، می‌توانید این صفت را هم توسعه دهید). در حالی که تمام این عوامل، در موفقیت تجارت یا حرفه‌ی شما بسیار مهم و ضروری هستند و به خاطر آنها قدرت کسب می‌کنید، یک عامل دیگر هم وجود دارد که احتمالا آن را در نظر نگرفته‌اید: ازدواج با نیمه‌ی گمشده‌تان!

ازدواج با شخصی مناسب
getty_186407421_970647970450068_924852.jpg

محققان دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس (St.Louis) فهمیده‌اند کسانی که همسران...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Gԋαȥαʅ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
5/12/17
ارسالی‌ها
1,639
پسندها
1,775
امتیازها
17,973
مدال‌ها
2
سطح
6

• نویسنده موضوع
می‌دانم که این مسئله دست کم برای خودم واقعیت داشته است. همسر من، منظم‌ترین آدمی است که می‌شناسم. او خانواده، چند کار متعدد و چند علاقه‌ی مختلف را اداره می‌کند؛ او یک ماشینِ رسیدن به هدف است! قبلا وظیفه‌شناسی او اعصابم را خرد می‌کرد تا اینکه فهمیدم تنها دلیلی که من را اذیت می‌کرد، به خاطر سطح بالای تمرکز و توجه او در مقایسه‌ی با تنبلی ذاتی خودم بود.

در نهایت متوجه شدم بهترین روش برای انجام کارهای بیشتر، انجام دادن کارهای بیشتر است و او قطعا در انجام این کارها به من کمک می‌کند.

من هم تلاش کردم همین کار را برای او بکنم. از آنجایی که بیشتر اوقات در خانه هستم؛ اکثر کارهای خانه را من انجام می‌دهم تا وقتی او به خانه می‌رسد بتواند استراحت کند. این کارها عبارتند از لباس شستن، خرید خانه،...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] 81fati

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا