مصاحبه طولانی و خواندنی برانکو با علی ضیا

• نویسنده موضوع YGNeae
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 7
  • بازدیدها 240
  • کاربران تگ شده هیچ

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,072
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
13970806001091_test_newphotofree.jpg

برانکو در یک گفت و گوی جذاب با علی ضیا به سوالات مختلفی پاسخ داد.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس امشب در برنامه فرمول یک مهمان علی ضیا بود و به سوالات او پاسخ داد.

امضا : YGNeae

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,072
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
به گزارش فارس، وی در ابتدا درباره راهیابی به فینال رقابت های لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد:

"نتایج خیلی درخشانی کسب کردیم و حیف بود اگر تا آخر نمی رفتیم. بازیکنان واقعا لیاقتش را داشتند باشگاه و هواداران نیز همینطور و همه شادند."

برانکو ادامه داد:

"همه دوستداران واقعی فوتبال و همه ایرانی ها مطمئنم که از این نتیجه شاد هستند. طبیعی است که هواداران دیگر دوست داشتند باشگاه آنها به این نتیجه برسد. همه می دانند این چقدر برای فوتبال ایران مهم است و می تواند فوتبال را تقویت و جوانان را ترغیب کند که به سمت فوتبال بیایند. روز به روز شرایط برای تمرین و مسابقات نیز بهتر می شود. استادیوم آزادی نیز قرار است ترمیم شود و ما بابت این نتایج خوشحالیم و افتخار می کنیم. AFC هرگز چنین نمایش و...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,072
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
وی افزود:

"فرمول ساده است. خیلی کار کردیم و تیم به عنوان یک ید واحد و متحد بود. شاید السد تیم بهتر از ما داشته باشد اما من هیچ تیمی را برتر از تیم خودمان نمی بینم. السد 8 ملی پوش قطری داشت، دو تا ژاوی و گابی داشت که قهرمانی جهان و اروپا را داشت. یک ملی پوش الجزایری و یک بازیکن کره ای داشت که او هم ملی پوش بود. ما تیم بودیم و بازیکنان خودشان را آماده فداکاری برای یکدیگر کرده بودند و حرف گوش می دادند. بازیکنان از همه مهم تر هستند و بدون آنها من هیچ کاری نمی توانستم بکنم."​

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال ضیا که چطور مورینیو و مربیان دیگر وقتی نتیجه نمی گیرند می گویند بازیکن ندارم اما شما هیچوقت چنین چیزی را نمی گویید، تصریح کرد:

"من به همین هایی...​

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,072
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
برانکو در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر اینکه چرا با مسلمان مهربان بودید، گفت:

"من اصلا با ایشان نامهربان نبودم و این حق مربی گری من است که ارزیابی کنم در چه زمانی چه بازیکنی بهتر است. ایشان قراردادش تمام شد و در سن 28، 29 سالگی طبیعی است بازیکنی نیست که بگذاریم روی نیمکت بنشیند. من آن موقع اولویت را به بشار و نورالهی دادم ارزیابی ام این بود که این بازیکنان بهتر در نتیجه گیری که پرسپولیس نیاز دارد کمک می کنند. مسئله دیگر اینکه با توجه به مشکلاتی که آن موقع داشتیم سیستم بازی مان را تغییر دادیم و از سیستمی که 4 هافبک وسط به شکل لوزی بازی می کردیم شیفت کردیم به سمت 4،4، 2 خطی. اینگونه کار سخت تر می شود. ربیع خواه که مصدوم شد. هافبکهای دفاعی مان را داشتیم و مجبور بودیم در تیم تغییر ایجاد...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,072
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
برانکو در پاسخ به این سوال ضیاء که آیا ممکن است روزی ورزشگاهی مشابه آنچه در کرواسی ساخته در ایران ساخته شود، بیان کرد:

"همه چیز همیشه ممکن است. آنجا به کاپیتانمان سیدجلال حسینی آن مجموعه ورزشی را نشان دادیم و او قصد دارد مشابه آن اما بهترش را با استخر و دیگر محتواها تولید کند. این کار خیلی قشنگی است که او به عنوان یک ورزشکار که این همه به فوتبال ایران خدمت کرده همچنان دوست دارد در کشور خود بماند و از طریق زیرساختها بتواند شرایط بهتری را برای جوانان فراهم کند و فعالیتی قشنگ تر از ورزش وجود دارد."

وی در پاسخ به سوال ضیاء که پولش را از کجا می آورد، گفت: او در قطر بازی کرده و پول دارد!

برانکو در پاسخ به اینکه آیا درست است پولهایش را به همسرش می دهد و زن ذلیل است،...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,072
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
در ادامه عکس بچگی های بازیکنان پرسپولیس به نمایش درآمد و برانکو باید حدس می زد هر عکس متعلق به کدام بازیکن است و اکثر حدس هایش درست بود.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال ضیاء که آیا پیشنهاد سرمربیگری برای تیم ملی ایران راداشته، اظهار کرد:

"خیر. برای ایران نه ولی برای کشورهای دیگر پیشنهاد داشتم."

وی همچنین درباره دلیل فعالیت نکردن در کشور خودش به عنوان سرمربی تیم ملی نیز گفت:

"این موضوع 5، 6 بار به من پیشنهاد شد اما به هر حال با تیم های دیگر قرارداد داشتم و مایل بودم قراردادم را به آخر برسانم. اما مهم ترین دلیلی که نپذیرفتم این است که کار روزانه را دوست دارم. اینکه هر روز با بازیکنان باشم و از پیشرفت آنها و کارم در کنار بازیکنان لذت ببرم."

برانکو در پاسخ...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,072
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
برانکو در پاسخ به این سوال ضیاء که چطور شما در سال اول حضور در پرسپولیس اعتقادی به سیدجلال نداشتید اما حالا مدام از او حرف می زنید، آیا او عوض شده یا نگاه شما، بیان کرد:

"بحث تغییر دیدگاه نیست. من وقتی آمدم او نفت تهران بود که در لیگ قهرمانان بازی می کرد. تازه داشتم تیم را می شناختم و در اولین فرصتی که پیش آمد او را گرفتیم و بیرانوند را هم همینطور. هیچ مشکلی هم نبود و ملی پوش هم بود. از وقتی که به باشگاه آمد هم به عنوان کاپیتان او را گذاشتم چون شخصیت و شوق و بلندپروازی او را تشخیص دادم. او واقعا به تیم احترام می گذارد و با این سن و سالش نسبت به شرایط حاکم بر تیم خودش را تغییر می دهد. به نظر من بهترین فصل کل عمر بازیکنی اش را امسال بازی کرده. پارسال وحید امیری به عنوان بهترین...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,072
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
وی تاکید کرد:

"خیلی ها از من درباره طارمی می پرسند. ما هیچ درگیری با هم نداشتیم قبل از اینکه به قطر برود پیشنهاد قرارداد جدید را دادیم و نخواستیم بیرونش کنیم. من اصرار کردم تمدید کند خودش کتبی نوشت مایل نیست بماند و می خواهد پیشنهاد خوب قطر را بپذیرد. باشگاه حرکت خوبی کرد طارمی را فروخت و پولی هم از قبل آن به دست آورد. این حرفه ای گری است و از این داستانها نیست یکی از بازیکنی ناراحت و عصبانی باشد. سروش رفت و دوباره برگشت. چون نیاز داشتیم. فرشاد، صادق محرمی، امیری رفتند دنبال شرایط بهتر بودند و حق داشتند. نباید از آنها ایراد گرفت. آنها حرفه ای هستند و عمر بازی حرفه ای هم نامحدود نیست. این مدت زمانی که فرصت دارند باید زندگی شان را سامان بدهند."

برانکو در این باره که برخی...