اطلاعیه سوال از شما کاربران یک رمان

• نویسنده موضوع REZA_M
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 143
  • بازدیدها 9,028
  • کاربران تگ شده هیچ

Selin

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
2/2/18
ارسالی‌ها
217
پسندها
3,516
امتیازها
16,763
مدال‌ها
18
سطح
11

خب راستش من وقتی نظرات دیگر دوستان و خوندم لازم دیدم که این ها رو هم بگم و با بعضی از کاربران که گفتن صفحه اصلی طرح قدیمیش واقعا بهتر بود موافقم چون خلاصه های رمان مشخص نیست و برای کسی که بخواد رمانی از سایت دانلود کنه زمانه زیادی میبره که بخوان روی هر رمانی بزنن تا خلاصه رو ببینن و اگه خوششون اومد تهش دانلود کنن و بعضی از افراد راحت طلبند به دنبال سایت های میگردن که راحت بتونن چیزهای رو دان و بخونن، و من تو انجمن دیگه فقط برای خوندن یه رمان درحال تایپ عضو شدم و از هیچ چیزش راضی نیستم به جز اینکه اگه نویسنده‌ای برای رمانش پارت گذاشت تا کسی که بخواد اون پارت و بخونه لایک نکنه امکان پذیر خوندن نیست اینکار ممکنه اوایل سخت باشه ولی بنظرم واقعا خوبه چون به شخصه دیدم یه نویسنده با قلم خوب فقط...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Selin

༆ALN

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
11/2/20
ارسالی‌ها
1,286
پسندها
6,209
امتیازها
24,673
مدال‌ها
1
سطح
0

من خودم به تازگی عضوِ انجمن شدم، ولی تو همین 1 ماهی که عضوِ انجمن شدم خیلی چیزا رو دیدم...
مهم ترینشون صمیمیت و احترامی که بینِ بچه هایِ انجمن مشاهده کردمِ!

____
اول اینکه یه موردی که خیلی مشاهده کردم این بود که یه مدیر هم منتقدِ هم ویراستارِ هم مترجم و... خوب این مدیر وقت نمی کنه که رسیدگی کنه به وظایفش!
برایِ همین بهتر نیست که کمی هم به کاربرایِ دیگه توجه کرد تا کاربری که ارسالی هایِ بالایی داره یا از لایک هایِ زیادی برخوردارِ.
و با اینکه چند تا مدیرِ فعالِ تالارِ کتاب داریم ولی بازم من رمانایِ زیادی و می بینم که هم از لحاظه نگارشی و هم از لحاظه محتوا از سطحِ پایینی برخوردارن، بهتر نیست یه ازمونی بزاریم که رمانا بررسی بشن بعد بتونن برن رو سایت!
و اینکه انجمن خیلی شلوغِ من خودم...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ༆ALN

ㄎム乇ノÐ_ㄎん乙

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
30/1/19
ارسالی‌ها
78
پسندها
5,413
امتیازها
20,703
مدال‌ها
8
سطح
11

انجمنتون مگه خوبی هم داره؟ :137:

اولا باید اونایی که گفتن انجمن از ما استفاده کرده بیان حرفشونو بزنن.چی شده که به این نتیجه رسیدن؟
یا خودت معرفیشون کن یه خودشون خودشون رو معرفی کنن:21:

یه ایده کلی دارم:
نمیدونم میشه عملیش کرد یا نه ولی اگه میشد کاربرای فعال و مسمر ثمر یه پولی جایزه ای نقدی (پول باشه پول:963:)
برنده میشدن خوب بود.هم انگیزه ای بود واسه کاربرا هم رقابتی سالم :1:

امضا : ㄎム乇ノÐ_ㄎん乙

پریشان

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
10/6/19
ارسالی‌ها
1,027
پسندها
6,612
امتیازها
23,673
مدال‌ها
13
سطح
12

خوبه، خیلی هم خوبه! بهترین انجمنی که از لحاظ نظم و...!
من تاحالا دعوایی، بحثی توش ندیدم!
ولی چیز‌هایی رو دیدم، که در حد یک انجمن ادبی، با بهترین چیز‌ها نبود و نیست!
خجالت می‌کشم اینجا بگم واقعا! ولی مجبورم بگم تا آقا رضا بفهمن، ببخشید، ولی انجمن، جای رل زدنه؟! بارها این پیشنهاد دوستی به من شده و باز تکرار می‌شه!

امضا : پریشان

خانم ارجمند

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
30/10/19
ارسالی‌ها
120
پسندها
291
امتیازها
1,903
مدال‌ها
3
سطح
2

از زمانی که رمان تموم می شه تا بیاد روی سایت واسه دانلود چرا تایم زمانیش طولانیه مثلا پنج ماه به نظرم زیاده ولی در کل محیط خوبیه

REZA_M

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
26/3/17
ارسالی‌ها
875
پسندها
37,242
امتیازها
60,573
مدال‌ها
18
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
دوستان تا پنج شنبه هر نظر یا حرفی هست را بگید
تا هم پاسخ بدیم به یه سری ها
و
رسیدگی​

Abiii

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
3/5/19
ارسالی‌ها
434
پسندها
5,697
امتیازها
21,413
مدال‌ها
14
سطح
12

اززمانی که امدم به اینجا تاالان حقیقتش خداروشکر بدی ندیدم ومدیراش همیشه سعی کردن بهتربشه اما اون اشخاصی که درموردشون میگید دلیل حرفاشون رو واضح بگن بلاخره هرچیزی نقطه مقابلم داره..موفق باشید یا علی مدد

نسترن محمودی

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
21/7/18
ارسالی‌ها
1,385
پسندها
30,439
امتیازها
63,073
مدال‌ها
13
سطح
0

قبلا این امکان وجود داشت که با وارد کردن کد، رنگ مورد نظرمون رو انتخاب کنیم، اما متاسفانه این امکان دیگه وجود نداره.
قبلا می‌تونستیم موزیک پروفایل‌ها رو دانلود کنیم اما الآن این امکان هم وجود نداره متاسفانه!

*SHAKIBAgh*

کاربر خبره
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
25/6/18
ارسالی‌ها
4,231
پسندها
28,281
امتیازها
69,873
مدال‌ها
26
سطح
29

نمیدونم این مشکل منه یا بقیه هم درگیرشن
قبلا وقتی یه موضوعی رو وارد می‌کردم یه لیست از موارد مشابهش میومد اما الان چند وقته که دیگه نمیاد و این خیلی دردسر زا هست.
حداقل برای من
و یه نکته دیگه هم این که اگر تعداد بازدیدهای یک موضوع به طور دقیق مشخص بشه خیلی خوبه.
یعنی وقتی بازدیدها بالای 1k رفت باز هم به طور دقیق ثبت بشه.

امضا : *SHAKIBAgh*

PARISA_R

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
28/3/17
ارسالی‌ها
1,513
پسندها
24,955
امتیازها
43,073
مدال‌ها
25
سطح
28

• مدیرکل
سلام به همه ی کاربران یک رمان
ممنونم از دوستانی که لطف کردند و نظراتشون رو درباره سایت و انجمن برای ما نوشتند.
تک تک نظرها بررسی میشه و قطعا سعی مونو می کنیم که خواسته های شما عزیزان را انجام بدیم و مشکلاتی که از دید شما وجود داشته رو رفع کنیم.
باز هم تشکر میکنم از همه ی دوستانی که ما را لایق دونستن و نظرشون رو اعلام کردند :rose:

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا