پوست آکنه ای خود را با این نوع صابون درمان کنید!

REZA_M

مدیریت کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیریت کل سایت
عضویت
3/26/17
ارسال ها
168
لایک ها
2,090
امتیاز
2,863
محل سکونت
اصفهان
وب سایت
www.forum.1roman.ir
#1
پوست آکنه ای خود را با این نوع صابون درمان کنید!
saboon_asidi-300x201.jpgدرمان آکنه با صابون اسیدی , بعضی از صابون ها هستند که خنثی هستند یعنی ترکیبات قلیایی ندارند و پوست را تحریک و خشک نمی کنند.درمان آکنه با صابون اسیدی
درمان آکنه با صابون اسیدی , یک متخصص پوست و مو گفت: کسانی که پوست آکنه ای دارند،باید از صابون های اسیدی استفاده کنند ریرا استفاده از این نوع صابون، تا حدودی به درمانشان کمک می کند.

saboon-500x333.jpg

درمان پوست آکنه ای با صابون اسیدی
دکتر امیری، متخصص پوست و مو با اشاره به نکاتی درباره شستشوی پوست افزود:صابون ها ترکیبات قلیایی هستند و پوست نیز حاوی PH اسیدی است.بنابراین، استفاده بیش از حد از صابون می تواند محرک باشد به خصوص برای کسانی که پوست های خشک دارند.

وی ادامه داد:کسانی که پوست چرب دارند استفاده از صابون برای یک یا دوبار در روز برایشان منعی ندارد.

روش درمان آکنه با صابون اسیدی
این متخصص پوست و مو در ادامه بیان کرد:بعضی از صابون ها هستند که خنثی هستند یعنی ترکیبات قلیایی ندارند و پوست را تحریک و خشک نمی کنند.

وی تاکید کرد:توصیه می کنیم کسانی که پوست خشک یا آلرژیک دارند از شوینده های غیرصابونی استفاده کنند و بعد از شستشو حتما از کرم مرطوب کننده استفاده کنند. این افراد برای پاک کردن مواد آرایشی حتما از شیرپاک کن استفاده کنند.


همچنین بخوانید : از این ایجاد کننده های آکنه پرهیز کنید

امیری در پایان اظهارداشت:کسانی که پوست آکنه ای دارند از صابون های اسیدی باید استفاده کنند. استفاده از این نوع صابون، تا حدودی به درمانشان کمک می کند.

سلامت نیوز
 
Similar threads Forum Replies Date
متفرقه 0
طب اطفال 0
پوست و مو 1
پوست و مو 0
شیمی 0
بالا