پزشکی تغییر رنگ چشم...(ثابت شده و واقعی)

• نویسنده موضوع tosha
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 39
  • بازدیدها 13,974
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

tosha

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
4/4/18
ارسالی‌ها
1,751
پسندها
12,794
امتیازها
46,673
مدال‌ها
5
سطح
0

• نویسنده موضوع
سلام به تمام دوستان خوبم
چند هفته ای بود در مورد رنگ چشم با دوستام بحث می کردم، که با چند تا کلیپ آشنا شدم. که راحت می تونستی در عرض شش ماه یا حتی کمتر رنگ چشمتو عوض کنی؛ اونم تنها با 10 دقیقه در روز.
تو سایتای مختلفی هستن که برای سو استفاده این کلیپ ها رو با قیمت های بالا گذاشته بودن اما به راحتی در youtube این کلیپ ها رو بگیرید.
اما خب این برای کسایی که دوست دارن رنگ چشماشو عوض بشه. حالا چرا من اینو تو بخش روانشناسی گذاشتم، بهتون میگم.
پس با من همراه باشید تا شاهد عوض شدن رنگ چشماتون باشید و از همین حالا نگید این غیر ممکنه و نمی دونم نمیشه و از این حرفا نداریم. وقتی تو بخوای هر چیزی امکان پذیر، فقط بهش ایمان داشته باش.
(ادامه دارد)

امضا : tosha

tosha

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
4/4/18
ارسالی‌ها
1,751
پسندها
12,794
امتیازها
46,673
مدال‌ها
5
سطح
0

• نویسنده موضوع
بیوکنزی چیست؟
بیوکنزی تغییر و دستکاری سلول های زنده است.با بیوکنزی میتوان به تقویت سلول ها برای القاء بهبودی و یا کاهش بهبودی حتی وادار کردن به بیماری هایی مثل سرطان ،تغییر شکل و ظاهر و حتی میتوان برای افزایش بلوغ فیزیولوژیکی استفاده نمود.

بیوکنزی توانایی تغییر ساختار توابع DNA فرد و یا دیگران است درواقع بیوکنزی یک شفا دهنده قدرتمند است .با بیوکنزی میتوان تومور های زنده را در بدن فرد نابود کرد هر چند برای رسیدن به این حد توانایی نیز به سالها تمرین دارد که بعد از آن حتی میتوانید DNA افراد و دیگر موجودات زنده را تغییر دهید .
(ادامه دارد)

tosha

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
4/4/18
ارسالی‌ها
1,751
پسندها
12,794
امتیازها
46,673
مدال‌ها
5
سطح
0

• نویسنده موضوع
cell.jpg
white-blood-cell-543471_1280.jpg

تغییر DNA برای تکامل نیاز به زمان دارد
بیوکنزی توانایی دستکاری آرایش بیولوژیکی موجودات زنده
بیوکنزی یعنی توانایی تغییر ویژگی های فیزیکی بدن به هر صورتی که دوست دارید است، به عنوان مثال رنگ چشم، رنگ مو، طول مو، مدل مو، رنگ پوست و خیلی موارد بیشتر که با تغییر DNA کار میکند ، به همین دلیل است افراد جدید با استفاده از این روش و توانایی تا چند ماه طول می کشد تا تغییر در جنبه های فیزیکی خود ایجاد کنند اما هنگامی که آنها استاد این توانایی شوند می توانند به راحتی در زمان کوتاه تری این کار را انجام دهند
آیا این توانایی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

tosha

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
4/4/18
ارسالی‌ها
1,751
پسندها
12,794
امتیازها
46,673
مدال‌ها
5
سطح
0

• نویسنده موضوع
من خودم وقتی با این روش اشنا شدم دلم می خواست رنگ چشم آبی یخی داشته باشم و حتی کلیپش رو هم دارم و می خوام تازه شروع کنم و من از کسایی که از این روش استفاده کردن پرسیدم و در 2 یا 3 هفته اول متوجه تغییر رنگ چشمشون شدن و من مطمئنم می تونم رنگ چشمم رو تغییر بدم.
تو این روش که باید به سایت Youtube برید و به انگلیسی بنویسید:
get gold eyes یا get blue eyes
وهر رنگی که دلتون خواست می تونید. با مشاهده اون در طول روز که بیشتر بهتره موقع خواب باشه نگاه کنید تا به مغز القا بشه و باعث تغییر رنگ چشم بشه هر چقدر در طول روز به اون کلیپ ها نگاه کنید شاهد سریع ترین تغییر باشید.
اینم بگم اگر یک روز نگاه کنید یک روز کنار بزارید باید خیلی وقت بزارید برای تغییر رنگ همچنین زیاد بعد نگاه بهش به آیینه نگاه...

tosha

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
4/4/18
ارسالی‌ها
1,751
پسندها
12,794
امتیازها
46,673
مدال‌ها
5
سطح
0

• نویسنده موضوع
121587

یک راه دیگه هم برای تغییر رنگ چشما می تونید از هیپنوتیسم استفاده کنید به نظر من این روش خیلی موثر تر.
کلیپ هاشو می تونید تو گوگل یا یوتوب جستوجو کنید.
برای مثال:
*بیوکنزی به روش هیپنوتیسم تبدیل رنگ چشم به آبی* اگر به صورت انگلیسی باشه بهتره
خیلی ممنون از همراهیتون.
اگر دوست داشته باشید می تونید بگید چه رنگی رو برای چشماتون دوست دارید.

tosha

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
4/4/18
ارسالی‌ها
1,751
پسندها
12,794
امتیازها
46,673
مدال‌ها
5
سطح
0

• نویسنده موضوع
*هشدار*
چه زمانی نباید بیوکنزی گوش کنید؟

- اگر شما صرع یا مشکلات مشابه را دارید.

۲- سن زیر ۱۸ سال (این مدیتشن نیست این تکنولوژی است از انجا که مغز کودکان تا سنین بزرگسالی در حال توسعه و بسط داده شدن میباشد حتی اگر خطرات آن اندک باشد به این معنی نیست که نباید آن را نادیده بگیرید این تکنولوژی برای افراد زیر سن ۱۸ سال توصیه نمیشود زیرا ممکن است باعث تشنج سردرد و دردهای خفیف شود )

۳- اگر شما از دستگاه تنظیم کننده ضربان قلب استفاده میکنید

۴- زمانی که تحت تاثیر دارو یا مواد مخدر هستید

۵- کسانی که از اختلالات روانی شناخته شده رنج میبرند

۶- یک ساعت قبل از کار با ماشین الات سنگین

۷- یک ساعت قبل از انجام فعالیت هایی که ممکن است به شما و دیگران صدمه بزند

۸-...

tosha

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
4/4/18
ارسالی‌ها
1,751
پسندها
12,794
امتیازها
46,673
مدال‌ها
5
سطح
0

• نویسنده موضوع
*هشدار*
چه زمانی باید بیوکنزی گوش کنیم؟

هدف از صدا درمانی برای آموزش مغز و رساندن ان به یک حالت مطلوب است بعد از یک یا دو هفته از گوش دادن مغز شما میداند که چطور به حالت مورد نظر برود اگر شما برای دو یا سه هفته گوش کردید میتوانید به خودتان یک استراحت چند روزه بدهید و بعد دوباره به مدت یک هفته گوش دهید تا موضوعی که شما در حال کار روی ان هستید تقویت شود و بعد از در صورت نیاز میتوانید استفاده کنید.

tosha

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
4/4/18
ارسالی‌ها
1,751
پسندها
12,794
امتیازها
46,673
مدال‌ها
5
سطح
0

• نویسنده موضوع
*هشدار*
آیا بیوکنزی عوارض جانبی دارد؟

تکنولوژی (بیوکنزی)brainwave entrainmen ثابت شده است که برای استفاده امن است.
افرادی که به صدا درمانی گوش داده اند گزارش داده اند که در اوایل به دلیل افکار منفی زیاد که از ذهن ناخوداگاه ناشی میشود ممکن است احساس ناراحتی و یا احساس کمی گیجی داشته باشید.
توصیه میشود پس از یک بار گوش دادن یک استراحت کوتاه داشته باشید و بعد دوباره شروع کنید و اگر شما احساس ناامنی درباره گوش دادن دارید از جلسه مورد نظر اجتناب کنید و فرکانس دیگری را انتخاب کنید.
در بیشتر موارد افراد نتایج بزرگی را مانند بهبود سلامتی ،تعادل روحی روانی،احساس تسکین دهنده درد و کاهش استرس و اضطراب را گزارش داده اند.

tosha

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
4/4/18
ارسالی‌ها
1,751
پسندها
12,794
امتیازها
46,673
مدال‌ها
5
سطح
0

• نویسنده موضوع
*هشدار*
در چه حجم از صدا باید گوش کنید؟

مقدار صدایی که به شما احساس راحتی میدهد نه خیلی بلند و نه خیلی کم

tosha

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
4/4/18
ارسالی‌ها
1,751
پسندها
12,794
امتیازها
46,673
مدال‌ها
5
سطح
0

• نویسنده موضوع
آیا کسی از این روش موفق شده؟
تجربیات خانم سپیده از آلبوم بیوکنزی آبی

با عرض سلام و خسته من حدود ۱/۵ _ ۲ ماه پیش توی یه سایت خارجی با بایوکنزی آشنا شدم بعضی مطالب رو به زبان انگلیسی مطالعه کردم و سعی کردم به تقویت ضمیر ناخودآگاه اتفاقی که مطلب رو به صورت فارسی تایپ میکردم با سایت شماهم آشنا شدم اطلاعات خوب و تقریبا دقیق و از همه مهمتر لذت مطالعه سایت به زبان فارسی حدودا ۵ یا ۶ هفته است شرو به تمرین تغییر چشم کردم از هفته سوم تغییرات کوچکی مشاهده کردم خواهرم متوجه تغییر در رنگ چشمانم شد البته فقط خواهرم خودم هم متوجه این تغییر بودم

غروب تاریک آلبوم...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا