• موارد قبل از ارسال عکس:

1- با توجه به چندین تذکر از کارگروه مصادیق مجرمانه (فیلترینگ) به عکس ها لطفا قبل ازارسال عکس دقت کنید که عکس ارسالی از نظر پوشش، مناسب باشد و برای سایت ایجاد مشکل ننماید. (بازبودن بالا تنه، پایین تنه، سرشانه ها)

2- در صورت مشاهده عکس های مورد دار بلافاصله گزارش را زده تا تیم یک رمان بررسی لازم را انجام دهند.

3- در صورت مشاهده عکس های مورد دار زیاد از یک کاربر، کاربر فوق مسدود و تمام پست های این شخص پاک خواهد شد.

4-دقت فرمایید که تعداد عکس های ارسالی در هر پست باید بین 3 تا 5 عکس باشد و تعداد ارسالی در هر تاپیک کمتر از 4 پست نباشد.

5-از ارسال هر گونه تاپیک تکراری و اسپم خودداری بفرمایید.

آموزشی مجــمـوعه مـصاحـبات با عکـاسان در رابطه با ژانـر های مخـتلــف

• نویسنده موضوع 78_RVN
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 5
  • بازدیدها 591
  • کاربران تگ شده هیچ

78_RVN

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
5/4/18
ارسالی‌ها
491
پسندها
4,759
امتیازها
23,673
مدال‌ها
1
سطح
0

• نویسنده موضوع
"مصاحبه ای با استاد فریدونی در رابطه با عکاسی از طبیعت"

چه طور شد که به عکاسی از طبیعت علاقه مند شدید؟

این سوال خوبی است ولی جواب آن کمی مشکل است.

چرا؟

برای اینکه عکاســی اصولاً همیشه با طبیعــــت ارتباط دارد. من به جز اینکه به عکاسی از طبیعت علاقه دارم به خود طبیعت نیز علاقه مندم. در عکاسی از طبیعت از عکاس انتظار نمی رود که حتماً صحنه های خاصی را ثبت بکند یا نکند. تنها عکاس بایــــد از عکس هایش، هر چه قدر هم که عجیب باشند، لذت ببرد.

مشکلاتی که در طبیعت هست باعث نمی شود که شما از این علاقه مندی منصرف بشوید؟ ...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر

78_RVN

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
5/4/18
ارسالی‌ها
491
پسندها
4,759
امتیازها
23,673
مدال‌ها
1
سطح
0

• نویسنده موضوع
"مــصاحـبه با مــایکـل شوارتــز عکــاس مـد و فـشن"

آشنایی با مایکل شوارتز
مایکل شوارتز (Michael Schwartz) عکاس اهل نیویورک است که عکاسی مد، تبلیغات و پرتره افراد مشهوری را در کارنامه خود دارد. او برای برخی از بزرگترین برندهای تجاری و نشریات در جهان، عکاسی کرده و توجه مشهورترین افراد را به خود جلب کرده است.

با هم قسمتی از مصاحبه این عکاس با پتا پیکسل را می خوانیم.

کمی از خودتان و پیش زمینه کاری تان به ما بگویید؟

من فردی معمولی از میامی هستم. من از سال ها قبل علاقه زیادی به مد و رشد آن داشتم. به همین خاطر برای تعداد زیادی از دوستانم جالب بود که من یک عکاس مد و فشن شدم.
در نوجوانی تمام وقتم را صرف فیلم تماشا کردن و...

78_RVN

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
5/4/18
ارسالی‌ها
491
پسندها
4,759
امتیازها
23,673
مدال‌ها
1
سطح
0

• نویسنده موضوع
"مــصاحـبه با امـیرعلــی جـوادیان عکـاس جنــگ"

برآنلاین نوشت: امیرعلی جوادیان عکاس جنگ می‌گوید، آن حس همبستگی و پیروزی که در طول جنگ و بعد از آن وجود داشت اگر به کل جامعه تسری پیدا می‌کرد، اقتصاد، صنعت و فرهنگ ما را دگرگون می‌کرد.

به گزارش ایسنا،‌ در ادامه مصاحبه خبرآنلاین می‌خوانید: امیرعلی جوادیان، عکاس خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران بود که جنگ شد. بنا به درخواست خودش به جبهه رفت تا هم عکس بگیرد و هم از سرزمینش دفاع کند. درباره آن روزها با جوادیان گفت‌وگویی کرده‌ایم که می‌خوانید:

آقای جوادیان چرا تصمیم گرفتید برای عکاسی به جنگ بروید؟

آن زمان کشور در شرایط خاصی بود. برهه‌ای از زندگی ما با شرایطی خاصی مصادف شد که نامش جنگ بود. هر ایرانی که...

78_RVN

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
5/4/18
ارسالی‌ها
491
پسندها
4,759
امتیازها
23,673
مدال‌ها
1
سطح
0

• نویسنده موضوع
"مصاحبه ای با عکاس هنری پرتره، بیل گکاس(Bill Gekas)"

در اوایل سال درحالی که در گشت و گذار بین یک لیست از عکاسان در گوگل پلاس بودم، عکسی توجه ام را به خودش جلب کرد. دخترکی با گونه های گلگون، چشمانی کشیده و زیبا با یک نگاه جدی در برابر یک دیوار سبز ایستاده بود، در حالی که ژاکتی قرمز رنگ برتن داشت و کاسه ای پر از گیلاس به دست.

cherries-%20tkadak.jpg

تصویر از بسیاری لحاظ قابل توجه بود – انتخاب سوژه، رنگ بندی، ژست، سبک تصویر و هر آنچه که سطوح عاطفی را در من برانگیخت تا چندین بار به آن نگاه کنم و لذت ببرم.عکاس این عکس دلربا، بیل گکس بود، وبا یک نگاه به سایر عکس های زیبای این عکاس وجود یک سبک منحصر به فردی توجه به جزئیات در ایشان را نشان...

آخرین ویرایش توسط مدیر

78_RVN

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
5/4/18
ارسالی‌ها
491
پسندها
4,759
امتیازها
23,673
مدال‌ها
1
سطح
0

• نویسنده موضوع
"مصاحبه با عکاس خیابانی Yannis Bautrait"

-چطور شد که به عکاسی خیابانی علاقمند شدی؟
=من همیشه به سمت عکسهایی که آدم ها را نشان می داد جذب میشدم.(رپورتاژ، مستند، اجتماعی و …). همین طور عکاسهایی که از آدم ها گرفته شده بود مورد قبولم بودند. علاقه شخصی ام به عکاسی خیابانی در سال ۲۰۱۲ رشد کرد. در سپتامبر توی یک کارگاه عکس خیابانی شرکت کردم که بابتش از فتوکلاب (باشگاه عکاسی) که عضوش بودم متشکرم. آن قدم اول من بود. من خیلی خجالتی بودم و موقع عکاسی اصلا جسارت نداشتم. اما این کار را خیلی جالب دیدم پس تصمیم گرفتم که این مسیر را ادامه دهم و به خودم ثابت کنم که توانایی این را دارم که این سبک از عکاسی را انجام دهم....

آخرین ویرایش توسط مدیر

78_RVN

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
5/4/18
ارسالی‌ها
491
پسندها
4,759
امتیازها
23,673
مدال‌ها
1
سطح
0

• نویسنده موضوع
"مـــصاحـبه با شهـــرزاد اڪــرمی عکــاس و فتــومونتتاژڪــار"

در این مطلب از سری مصاحبه های لنزک با عکاسان، با خانم شهرزاد اکرمی، شری اکرمی (Sherry Akrami)، عکاس و فتومونتاژکار ساکن تهران مصاحبه ای داشته ایم. شری از صحنه هایی که برای فتومونتاژ و دستکاری عکس ها (photo manipulation) در فتوشاپ نیاز دارد عکاسی می کند و بر این باور است که یک فتومونتاژکار باید عکاس باشد، نه الزاما عکاس حرفه اى. این هنرمند با ترکیب عکاسی و جادوی فتوشاپ تصورات و رویا هایش را در قالب عکس واقعیت می بخشد. در ادامه این مطلب از شما عزیزان برای مطالعه این مصاحبه دعوت می کنیم.

متولد ١٣۵۴ در بانکوک و ساکن تهران هستم. تحصیلاتم کارشناسى عکاسى و کارشناسى ارشد انیمیشن، هر دو در دانشگاه هنر است. بعد از پایان...

آخرین ویرایش توسط مدیر

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا