محمدرضا عطایی‌فر: اتفاقات تلخِ زیر پوست شهر را در معرض دید مسئولین قرار می‌دهم

• نویسنده موضوع Hope
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 93
  • کاربران تگ شده هیچ

Hope

ناظر ارشد رمان + منتقد ترجمه
پرسنل مدیریت
ناظر ارشد رمان
تاریخ ثبت‌نام
22/11/21
ارسالی‌ها
3,821
پسندها
20,345
امتیازها
53,173
مدال‌ها
44
سطح
29

• نویسنده موضوع
  • پرسنل مدیریت

محمدرضا عطایی‌فر: اتفاقات تلخِ زیر پوست شهر را در معرض دید مسئولین قرار می‌دهم​

محمدرضا عطایی‌فر نویسنده و کارگردان نمایش «هِل پوک» که با سوژه‌ای اجتماعی برگرفته از موضوعی واقعی روی صحنه خواهد رفت، می‌گوید این نمایش روایت‌گر اتفاقات تلخِ زیر پوست شهر است که امیدوارم اجرای این نمایش به دید و منظر مسئولان، خانواده‌ها و از همه مهم‌تر جوانان برسد و باعث آگاهی‌بخشی به جامعه شود.
به گزارش ایران تئاتر، محمدرضا عطایی‌فر نویسنده و کارگردان تئاتر این روزها در تدارک یک اثر نمایشی جدید برای اجرا در یکی از سالن‌های پایتخت است.
محمدرضا عطایی‌فر درباره این اجرای تازه گفت: «تمرینات نمایش جدیدم را با حضور بازیگران خوب تئاتر و هنرجویانم در کارگاه بازیگری‌ شروع کرده‌ایم و امیدواریم طبق...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Hope

Hope

ناظر ارشد رمان + منتقد ترجمه
پرسنل مدیریت
ناظر ارشد رمان
تاریخ ثبت‌نام
22/11/21
ارسالی‌ها
3,821
پسندها
20,345
امتیازها
53,173
مدال‌ها
44
سطح
29

• نویسنده موضوع
  • پرسنل مدیریت
عطایی‌فر در واکنش به این پرسش که «ممکن است اجرای این نمایش حواشی زیادی داشته باشد، آیا به این مسئله نیز فکر کردید؟»، پاسخ داد: «من زمانی که کنسرت نمایش «مرگ گرم» را کار می‌کردم، خیلی صحبت‌ها می‌شنیدم؛ چون در آن نمایش به خودکشی‌هایی که در جامعه رو به تزاید بود، اشاره کرده و تلنگر و گوشزدی برای مسئولان و خانواده‌ها را به تصویر کشیده بودم. ما هنرمندان همیشه باید طرح مسئله کنیم و حل مسئله را به مسئولان مربوطه بسپاریم. نمایش «هل پوک» نیز ممکن است حواشی داشته باشد ولی من فقط طرح مسئله می‌کنم و این مسئولان مربوطه هستند که باید به این موضوع رسیدگی کنند.»
او افزود: «ما با وجود توصیه بزرگان کشور و جامعه، در زمان‌هایی برخی مسئولانی داشته‌ایم که حواس‌شان به جوانان نبوده و شاید الان هم نیاز باشد...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Hope

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا