وحید نفر: تلاش کردیم تا موضوعی به‌ظاهر کمدی را در فضایی تقریباً جدی کار کنیم

• نویسنده موضوع Hope
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 52
  • کاربران تگ شده هیچ

Hope

ناظر ارشد رمان + منتقد ترجمه
پرسنل مدیریت
ناظر ارشد رمان
تاریخ ثبت‌نام
22/11/21
ارسالی‌ها
3,821
پسندها
20,354
امتیازها
53,173
مدال‌ها
44
سطح
29

• نویسنده موضوع
  • پرسنل مدیریت

وحید نفر: تلاش کردیم تا موضوعی به‌ظاهر کمدی را در فضایی تقریباً جدی کار کنیم​

وحید نفر، بازیگر شناخته‌شده تئاتر و تلویزیون و کارگردان نمایش «شمعدانی» گفت متن این نمایشنامه، یک موضوع بغرنج اجتماعی را در قالبی کمدی در برمی‌گیرد، ولی ما با توجه به توانایی‌های گروه بازیگران تلاش کردیم تا این موضوع را بسیار جدی بازسازی کنیم. موضوع پول‌های بادآورده در سایت‌های مجازی، قبلاً به گونه‌های دیگری وجود داشتند و اکنون به شکل‌های دیگری وجود دارند. ولی درهرصورت ما تلاش کردیم تا این موضوع به‌ظاهر کمدی را در فضایی تقریباً جدی با بازیگران کار کنیم.

بهنام حبیبی: نمایش «شمعدانی‌ها» نگاهی به جزئیات خانواده در انتخاب‌هاست؛ انتخاب‌هایی برای ماندن و یا رفتن. ایوب...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Hope

Hope

ناظر ارشد رمان + منتقد ترجمه
پرسنل مدیریت
ناظر ارشد رمان
تاریخ ثبت‌نام
22/11/21
ارسالی‌ها
3,821
پسندها
20,354
امتیازها
53,173
مدال‌ها
44
سطح
29

• نویسنده موضوع
  • پرسنل مدیریت
من در سال 1393 با این متن آشنا شدم. در آن موقع، ایوب آقاخانی این کار را کارگردانی می‌کرد و من نیز نقش مادربزرگ را در آن اجرا، بازی می‌کردم. با تأسیس آموزشگاه هنری پوشه توسط ایوب آقاخانی و نظر او درباره تبدیل فرآیند آموزشی به فرآیند اجرایی، از این فرصت استفاده کردیم و با جذب هنرجویان آموزشگاه، من پیشنهاد اجرای دوباره این نمایشنامه را به آقاخانی دادم و فرآیند تمرین این نمایشنامه آغاز شد

از نظر خودتان آیا انتقال مضمون و پیام محتوایی نمایشنامه در بازی بازیگران و همچنین در دریافت تماشاگر انجام شده ‌است؛ و خود شما این بازخورد را در مخاطب می‌بینید؟

متن این نمایشنامه، یک موضوع بغرنج اجتماعی را در قالبی کمدی در برمی‌گیرد که اجرای چنین موضوعاتی بسیار مشکل است، ولی ما با توجه به...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Hope

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا