دنباله دار حرفه ایی ترین تقلبی که کردی؟؟؟

• نویسنده موضوع .Asal.r
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 92
  • بازدیدها 2,415
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

سالخورده و گربه اش

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
4/6/18
ارسالی‌ها
947
پسندها
19,428
امتیازها
42,073
مدال‌ها
36
سطح
24

همیشة محض احتیاط چند تا برگة نُت چسبدار کوچیك رو بة زیر ِ قسمت پاییني مانتوم مي‌چسبونم بعد موقع امتحان فقط کافیة گوشة ي مانتو رو بدم بالا! و یا برای امتحان فیزیک و شیمي کة ماشین حساب مجازة پشت ِ ماشین حساب یادمة فرمول هاي شیمي رو هم بة کنارة جامدادي چسبوندة بودم. البتة کاربردي ترین تقلب فقط کف ِ دست!:/
تو آزمون تیزهوشان بة قدري بغلي هام نزدیكم بودن کة من بة راحتي برگة رو می‌دیدم، منتهي دیدم وضع اینا از من خراب ترة! این شد که به خودم اکتفا کردم

امضا : سالخورده و گربه اش

سالخورده و گربه اش

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
4/6/18
ارسالی‌ها
947
پسندها
19,428
امتیازها
42,073
مدال‌ها
36
سطح
24

ولي از نظر ِ خودم خفن ترینش کة انقدر هول کردة بودم قلبم بین دندونام بود واسة ي کوییز کلاسي فیزیك بود. معلمة می‌گفت امتحان دارید بعد میومد سوالات رو سر ِ کلاس طرح مي‌کرد! خلاصة هر چي سوال قاراشمیش از مغناطیس بة ذهنش رسید گفت فقط هم ۴ نمرة! بعد تموم کة شد داد بة دو نفر از بچة ها تصحیح کنن (اگة تنبلي اش نبود..) واسة زنگ ِ بعد کة فناوری بود همه رفتیم کارگاه، یکي از اون دختراهم برگه هاشو برد یکی نبرد. خلاصه که برگه ی من تو اون بالایی ها بود پس به بهانه سرویس بیرون زدیم و برگه را درست نموده و درست همان لحظه که سرخوش از پله ها پایین میرفتم فرد مصحح از پله ها بالا امد-_-

امضا : سالخورده و گربه اش

*__Aynaz__*

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
6/2/19
ارسالی‌ها
37
پسندها
2,247
امتیازها
13,303
مدال‌ها
7
سطح
11

اينقد تقلب كردم ك يادم نمى ياد حرفه اى ترينش چى بوده :hanghead:
ولی یادمه یه بار برای امتحان مطالعات تمام ۸ درس رو روی یه برگه A4 نوشته بودم و سر امتحان کامل بازش کردم و معلم نفهمید خودم بیست شدم بعد هم برگه رو انداختم رو میز پشت سریم ولی خب نتونست کامل بنویسه نمرش خیلی درخشان شد البته اگ من نبودم ک کمتر می شد :4-1-110:
امتحان فیزیک ترم هم رو برگه کوچکی شماره سوال ها رو برا پشت سریم می نوشتم می نداختم عقب اونم جواب می داد می زاشت رو دسته صندلیم خیلی خوب پیشترفتیم ولی یکی از تکه برگه ها افتاد رو زمین معلم دینی ( مراقب) برداشتش ولی نفهمید مال کیه
اشتباهی به مهرا ( mehrabi83 mehrabi83 ) گیر دادن مهرا هم گفت خط من نیست
مهرا جووووووون خیلییییییی ممنون ک با اینکه می دونستی ماله منه...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

*__Aynaz__*

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
6/2/19
ارسالی‌ها
37
پسندها
2,247
امتیازها
13,303
مدال‌ها
7
سطح
11

يه بار هم برا امتحان شيمى مى تونستم ماشين حساب بياريم كلن سه چهار نفر ماشين حساب داشتن وقتى ماشين حساب جابه جا مى كرديم جوابا رو مى داشتيم تو جلد ماشين حساب:133:
AiDa.G_M tuelc
mehrabi83 mehrabi83

Minaa

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
16/6/19
ارسالی‌ها
73
پسندها
1,084
امتیازها
6,278
مدال‌ها
8
سطح
8

معلم رو میز نیمکت نشسته بود فاصلش بامن دو متر بود
دوستم بهم برگه داد تا توش جوابا رو بنویسم
حواس معلم که پرت شد اومدم بدم بهش ک معلمم همونجا برگشت طرفم
هول شدم کاغذو انداختم،باد زدش انداختش زیر میز
دوستم با کفشاش کاغذو نگه داشت و زیر پاش مخفی کرد
بعدم تمام جوابارو از رو کاغذ که بین دوتا پاش بود نگاه کرد

امضا : Minaa

elahe.an

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
22/2/19
ارسالی‌ها
93
پسندها
1,138
امتیازها
6,353
سطح
0

من خودم به شدت از تقلب متنفرم وبه نظرم دزدی درعلم شخصه اما فقط یبار تقلب کردم که اونم لو رفتم امتحان عربی داشتیم ودوتا جمله عربی پشت برگه کارت ورود به جلسه نوشته بودم ک اونم نیومد مراقب خانومم یه اخمو وبدعنقی بود که آخری نداشت ووییی خلاصه ابروم رفت هی هی

*__Aynaz__*

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
6/2/19
ارسالی‌ها
37
پسندها
2,247
امتیازها
13,303
مدال‌ها
7
سطح
11

مهرا ( mehrabi83 mehrabi83 ) براى امتحان ترم زيست همه ى جواب ها رو نوشت و وقتى برگشو مى داد از كنارم رد شد انداخت رو ميزم پنج دقيقه مونده بود مراقب همش كنارم بود ولى من فقط تونستم دو تا سوال رو نگاه كنم

Minaa

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
16/6/19
ارسالی‌ها
73
پسندها
1,084
امتیازها
6,278
مدال‌ها
8
سطح
8

من خودم به شدت از تقلب متنفرم وبه نظرم دزدی درعلم شخصه اما فقط یبار تقلب کردم که اونم لو رفتم امتحان عربی داشتیم ودوتا جمله عربی پشت برگه کارت ورود به جلسه نوشته بودم ک اونم نیومد مراقب خانومم یه اخمو وبدعنقی بود که آخری نداشت ووییی خلاصه ابروم رفت هی هی
اینو گفتی یاد امتحان عربی خودم افتادم که به دوستم 4 تا سوالو که تستی بود به صورت چشمک زن تقلب رسوندم.با انگشتام هی جواب میدادم
بعد بغل دستیای دوستم هم منو میدیدن اونا هم تقلب میکردن:/ :24:

Minaa

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
16/6/19
ارسالی‌ها
73
پسندها
1,084
امتیازها
6,278
مدال‌ها
8
سطح
8

مهرا ( mehrabi83 mehrabi83 ) براى امتحان ترم زيست همه ى جواب ها رو نوشت و وقتى برگشو مى داد از كنارم رد شد انداخت رو ميزم پنج دقيقه مونده بود مراقب همش كنارم بود ولى من فقط تونستم دو تا سوال رو نگاه كنم
ما برگه هامونو میدادیم یهو باهم.کلاس شلوغ میشد.بعد به اون چند نفری ک مونده بودن تند تند بالا سرشون وامیستادیم جوابارو میگفتیم.حتی جلو معلم کتاب باز میکردیم بهش میگفتیم

KãrMãW

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
29/4/18
ارسالی‌ها
1,316
پسندها
26,656
امتیازها
58,173
مدال‌ها
10
سطح
0

بهترین تقلبم ماله همین یه هفته پیش بود تو اموزشگاه زبان با پسرا و دخترا هماهنگ کردیم تقلب بدیم معلم میدید تقلب میکنیم گفت ازتون نمره کم میکنم ولی کاری نکرد خداییش خیلی حال داد یکی سر گرم میکرد بقیه تقلب میکردیم
یا یه پسرا خواست تقلب بده گزینه چهار میشد چهارتا انگشتشو گذاشته بود رو برگه باد میزد خودشو میگفت خیلی گرمه^.^
یا دستشو میذاشت رو صرتش سه رو نشون میداد هممون نمره هامون مث هم شد خخ

امضا : KãrMãW
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.