طنز جوک موک

• نویسنده موضوع زَرِآ
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 163
  • بازدیدها 2,863
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

زَرِآ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
15/6/19
ارسالی‌ها
1,931
پسندها
28,701
امتیازها
57,373
مدال‌ها
20
سطح
28

• نویسنده موضوع
معلم : اگر ۱۵۰۰ تومان خرید کنید و ۲۰۰۰ تومان پول بدهید،چقدر باید پس بگیرید؟ حیف نون : ۷۵۰ تومان معلم: چطور حساب کردی؟ حیف نون: چونه زدم

امضا : زَرِآ

زَرِآ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
15/6/19
ارسالی‌ها
1,931
پسندها
28,701
امتیازها
57,373
مدال‌ها
20
سطح
28

• نویسنده موضوع
یه راننده تاکسی یه آخوندو تو خیابون سوار میکنه، بعد بهش میگه: حاج آقا هفته پیش یکی از اماما سوار تاکسی من شده بود، همین که پیاده شد غیب شد! آخونده کفشو در میاره یه دل سیر راننده کتک میزنه، راننده میگه: خب چرا میزنی؟ آخونده میگه: بی شعور اون من بودم روی دریچه فاضلاب پیادم کردی... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

زَرِآ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
15/6/19
ارسالی‌ها
1,931
پسندها
28,701
امتیازها
57,373
مدال‌ها
20
سطح
28

• نویسنده موضوع
با دوست دخترم رفتم بیرون! یه سگ دیده گفت: کیشش کن بره میترسم یه سنگ زدم تو سرش پاشد دونبالمون! پریدم بالاى درخت به دوست دخترم گفتم چرا نمیاى بالا الان تیکه پارت میکنه؟؟! میگه : مگه من زدم؟؟؟ سگه از خنده مُـرد ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

زَرِآ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
15/6/19
ارسالی‌ها
1,931
پسندها
28,701
امتیازها
57,373
مدال‌ها
20
سطح
28

• نویسنده موضوع
در آسانسور باز کردم دیدم یه دختره وایساده، گفتم خرابه؟ گفت: نه گفتم پس چرا وایسادی؟ گفت: اگه سواد داشته باشی رو در نوشته ظرفیت 4 نفر، وایسادم پر بشه☹️ منو بیخیال عادت دارم ولی آسانسوره بیچاره رفته سر خیابون مسافر بزنه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

زَرِآ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
15/6/19
ارسالی‌ها
1,931
پسندها
28,701
امتیازها
57,373
مدال‌ها
20
سطح
28

• نویسنده موضوع
. دختره به پسره میگه اگه میخوای باهات باشم باید خرجم کنی الان يك ماهه پسره رفته روستا خر جمع کنه... شمام اگه خر اضافه دارین بدین ثواب داره.... نخند خر جم کن ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

زَرِآ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
15/6/19
ارسالی‌ها
1,931
پسندها
28,701
امتیازها
57,373
مدال‌ها
20
سطح
28

• نویسنده موضوع
یارو دستش میشکنه موقع گچ گرفتن به دکترمیگه:بعدازاینکه دستم خوب شد میتونم پیانو بزنم؟ دکترمیگه آره، یارو میگه چه جالب قبلا نمیتونستم!!!☺️ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

زَرِآ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
15/6/19
ارسالی‌ها
1,931
پسندها
28,701
امتیازها
57,373
مدال‌ها
20
سطح
28

• نویسنده موضوع
دوماد بعد از عقد به عاقد گفت: چقدر پرداخت کنم؟ عاقد گفت اندازه خوشگلی خانمت دوماد هم برداشت هزارتومن بهش داد عاقد رفت عروس رو نگاه کرد و اومد پونصد تومان به دوماد برگردوند گفت ما حروم نمی خوریم.. ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

زَرِآ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
15/6/19
ارسالی‌ها
1,931
پسندها
28,701
امتیازها
57,373
مدال‌ها
20
سطح
28

• نویسنده موضوع
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﺮ ﮐﻼﺱ ﺑﻪ ﺩﺑﯿﺮﻡ ﮔﻔﺘﻢ : ﻣﯿﺘﻮﻧﻢ ﺑﺮﻡ ﺩﺳﺘﺸﻮﯾﯽ؟ ﺍﻭﻧﻢ ﮔﻔﺖ : ﻭﺍﺟﺒﻪ؟ . . . . ﻣﻨﻢ ﮔﻔﺘﻢ: ﻧﻪ مکروهه ! . . . ﻗﺮﺍﺭ ﺷﺪ ﺑﻌﺪ از ﺩﺳﺘﺸﻮﯾﯽ ﮐﻼ ﺩﯾﮕﻪ ﻧﺮﻡ ﺳﺮ ﮐﻼس!! فکر کنم حروم بود، ﻣﻦ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮔﻔﺘﻢ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

زَرِآ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
15/6/19
ارسالی‌ها
1,931
پسندها
28,701
امتیازها
57,373
مدال‌ها
20
سطح
28

• نویسنده موضوع
ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺯﻧﮓ ﺯﺩﻩ ﺁﺗﺶ ﻧﺸﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺁﻗﺎ ﺗﻮﯼ ﺍﻧﺒﺎﺭﯼ ﺧﻮﻧﻪ ﯼ ﻣﺎ ﯾﻪ ﻣﺎﺭ ﻫﺴﺖ .... ﻫﯿﭽﯽ ﺍﻭﻥ ﺑﺪﺑﺨﺘﺎ ﺍﻭﻣﺪﻥ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﻮ ﺯﯾﺮ ﻭ ﺭﻭ ﮐﺮﺩﻥ ﻭﺳﺎﯾﻠﻮ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻦ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺁﺧﺮ ﺳﺮ ﻫﯿﭽﯽ ﭘﯿﺪﺍ ﻧﮑﺮﺩﻥ ﻭ ﺭﻓﺘﻦ .... ﺑﻬﺶ ﻣﯿﮕﻢ ﻣﺎﻣﺎﻥ ﻣﻄﻤﺌﻨﯽ ﻣﺎﺭ ﺩﯾﺪﯼ ؟ ﻣﯿﮕﻪ : ﻧﻪ ﻣﺎﻣﺎﻥ ﺟﻮﻥ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻧﺒﺎﺭﯼ ﺭﻭ ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﻢ ﺩﺳﺖ ﺗﻨﻬﺎ ﺑﻮﺩﻡ!

زَرِآ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
15/6/19
ارسالی‌ها
1,931
پسندها
28,701
امتیازها
57,373
مدال‌ها
20
سطح
28

• نویسنده موضوع
معلم : هرکی سوال بعدی منو جواب بده میتونه بره خونه . . . شاگرد کیفشو از پنجره میندازه بیرون ! معلم با عصبانیت : کی اون کیفو انداخت بیرون ؟ من بودم آقا ، خداحافظ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.