آموزشی [موضوع برایِ نوشتن]

• نویسنده موضوع MEHR.AFAQ
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 239
  • بازدیدها 9,346
  • کاربران تگ شده هیچ

چیزای ترسناکی که میزارم خوبن؟ادامه بدم؟به درد رماناتون میخورن؟

• آره عالین ادامه بده :)

رای 53 80.3%
  • خوبه :/

رای 19 28.8%
  • نه ادامه نده تایپکو حذف کن :(

رای 1 1.5%

• مجموع رای دهندگان
    66

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,210
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
روح سرگردان یک پزشک در بیمارستان متروکه.!

جیمی لِی براون یک «شکارچی روح» میباشد و این بار به یک بیمارستان متروکه رفته است. او پس از انتشار تصاویر اعتراف کرده که ترسیده است!
به نقل از میرر، گفته می‌شد که در این بیمارستان متروکه روح وجود دارد. جیمی نیز به آنجا رفته بود تا خودش گردش در یک بیمارستان متروکه را تجربه کند. اما پس از انتشار تصویر متوجه شد که «چیزی شبیه به یک پزشک» در یکی از عکس‌هایش وجود دارد.
جیمیِ 21 ساله در راهروی بیمارستان سنت توماس قدم می‌زد. این بیمارستان در «استاک پورت» انگلستان واقع شده است. در حالی که هیچ خدمه‌ای در این بیمارستان مشغول به کار نیست، «صدای پا» احساس ترس و وحشت خاصی به این گروه القا کرده بود. همین صدای پا سبب شد تا آن‌ها کمی دستپاچه شوند و درست عکس‌ها را...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : MEHR.AFAQ

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,210
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
قبرستات گریفرایزر

قبرستان گریفرایرز در ادینبرو محل رفت و آمد یک روح بسیار خبیث است. محل دقیق حضور این روح، قبر جورج مکنزی، وکیل اسکاتلندی قرن ۱۷ ام، است. وی فردی است که باعث شد ۱۸۰۰۰ تن از مخالفان شاه چالرز دوم اعدام شوند و به همین دلیل هم لقب «مکنزی خونخوار» را به او داده بودند. اما به نظر می رسد مکنزی پس از مرگ هم دست از وحشیگری و خباثت برنداشته است. در سال ۱۹۹۹، یک مرد بیخانمان برای حفظ خود از سرما وارد قبر مکنزی شد. اما وقتی خواست داخل تابوت شود اتفاق وحشتناکی افتاد. تابوت ناگهان در هم شکست و مرد بیخانمان که وحشت زده شده بود، در حالی که گرد و خاک استخوان های جسد به تمام تنش چسبیده بود، پا به فرار گذاشت. از آن سو مرد دیگری که از آن حوالی می گذشت با دیدن وضعیت مرد بیخانمان دچار وحشت...

• Love
واکنش‌ها[ی پسندها] Sepideh.T

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,210
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
♻️• طبق تئوری جهان های موازی،سيارات قابل سکونت ديگر در هستی وجود دارد، كه نه تنها يكی بلكه تعداد بيشماری ازآنها مردمانی دارند كه شكل ظاهری، نام و خاطرات آنها همان هایی است كه ما داريم!

• Love

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,210
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
| درطول جنگ جهانی اول، تقریبا در هر خانواده در ایالات متحده یک تخته احضار ارواح "Ouija" یافت میشد، خیلی ها عزیزانشان را در جنگ از دست میدادند. در سال ۱۹۹۲، فروش این تخته انحصاری ش.

• Sad

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,210
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
ساعت حدود دو نیمه شب بود و من که تازه از مهمانی دوستم آمده بودم، مشغول رانندگی به طرف منزل بودم. من در« بیگو» واقع در شمال جزیره« گوام» زندگی می کنم. از آنجایی که عمیقاً خواب

آلود بودم. ضبط خودرو را روشن کردم تا احتمالا خوابم نبرد. بعد کمی سرعت خودرو را بالا بردم، آنچنان که سرعتم از حد جایز بالاتر رفت. اواسط راه بودم که یک دفعه دختربچه ای را کنار جاده دیدم.

سنگینی نظر خیره اش را کاملاً روی خود حس می کردم. در حالی که از سرعتم کاسته بودم، از خود می پرسیدم که دختربچه ای به آن سن و سال در آن زمانی شب کنار جاده چه ميکند ، می خواستم

دنده عقب بگیرم که یک دفعه حس کردم شخصی نزدیکم حضور دارد. هنگامی که از آیینه، نگاهی به عقب انداختم، نزديک بود از شدت ترس سکته کنم؛ به دلیل آن که همان دختر بچه را...

• Like

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,210
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
راز آینه:

در افسانه های روسی مردم معتقدند که آینه از اختراعات شیطان است و به همین خاطر است که آینه در مسائلی مانند احضار و جذب ارواح استفاده می شود یا اگر انسانی در آینه ی اتاقش روح یک شخص مرده ای را ببیند او نیز بلافاصله خواهد مرد. در افسانه های ایران باستان اما مردم معتقد بودند اگر شب هنگام جلوی آینه در یک مدت معین مشغول نگاه کردن و شانه کردن موهای خود بشویم، و به چیزی فکر نکنیم، تصاویری از موجودات عجیب وغریب را در آینه خواهیم دید. در افسانه های بابل و بین النهرین نیز معتقد بودند اگر شخصی گم بشود می توان با تکرار کردن مکرر اسم او جلوی آینه از موقعیت مکانی او مطلع شد.

• Love

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,210
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
IMG_20201212_185924_415.jpgبزرگترین موجود جهان در زمان دایناسورها زندگی نمیکرده بلکه هم اکنون در اقیانوس ها درحال شناست!

وال آبی Blue Whale طی میلیونها سال خود را از خطر انقراض نجات داده است!

-اندازشو تو این عکس بصورت واضح شرح داده

• Like

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,210
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
اسبها سالانه ۲۰ نفر رو میکشن
گاوها ۲۲ نفر
مورچه ها ۲۰ نفر
پشه ها ۷۲۵ هزار نفر
اسبهای آبی ۲۹۰۰ نفر
عروس دریایی ها ۲۰ نفر
و در نهایت کوسه ها تنها ۵ نفر!
:)

• Wow

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,210
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
معرفے موجودات ماورائی>

-دمون ها Demons
کلمه دمون اصولا به اروح خبيثے اطلاق ميشود. آنها موجوداتے خبيث تر و قويتر از کاکوديمون ها هستن و موجوديتشان خيلے بالاتر از وابسته بودن به روان انسان ميباشد و مانند فرشتگان موجوداتے مستقل هستند ولے پر از نفرت و گناه و پليدي . آنچه هستن تنها شر و پليدے تاريکے نفرت است آنها موجودات قلمرو تاريڪ اند .
در اعتقادات يهوديت و مسيحيت اين موجودات غلامان شيطان يا لوسيفر البته قبل از تمرد شيطان به لوسيفر معروف بود ( فرشته اے که از فرمان خدا تمرد کرد و بر عليه بشر قيام کرد و از ملکوت اعلا رانده شد) هستن . ولے دمونها تنها مختص عقايد مسيحے و يهودے نيستند بلکه در آين زرتشتے دشمنان ابدے اهورا مزدا خداوند روشناے و پاکے و غلامان خداوند پليدے اهريمن هستن ودر مکاتب...

MEHR.AFAQ

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
16/3/18
ارسالی‌ها
2,767
پسندها
30,210
امتیازها
80,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
- دلفین ها با یه چشم باز میخوابن

- - - - - - - - - - - -
- در سرود ملی اسپانیا تقریبا هیچ کلمه ای استفاده نشده
- - - - - - - - - - - -

- زمانى كه سياره اورانوس كشف شد هنوز قطب جنوب كشف نشده بود!

- - - - - - - - - - - -

- هشت پا با وجود بدن بزرگش میتونه از سوراخی ب قطر 5 سانتیمتر رد بشه

- - - - - - - - - - - -

- اگه انسان جگر خرس قطبی رو بخوره میمیره؛ چون بدن انسان تحمل این مقدار زیاد ویتامین A رو نداره!

- - - - - - - - - - - -

- اين اكسيژنه كه باعث پير شدن انسان ميشه! اگه ما دى اكسيد كربن تنفس ميكرديم هيچوقت پير نميشديم

- - - - - - - - - - - -

- اگه اکسیژن هوا بیشتر بود موجودات بزرگتر میشدند و یه شاهین تقریبا اندازه یه اژدها قول پیکر میشد

- - - - - - - - - - - -

- کوکاکولا تو...