نقد دلنوشته نقد دلنوشته دختر شرقی | یکتا رستمی کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع NEGIN_R
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 321
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

NEGIN_R

مدیر بازنشسته
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
26/7/18
ارسالی‌ها
1,796
پسندها
64,286
امتیازها
77,373
مدال‌ها
33
سطح
43

• نویسنده موضوع
•| بسم الله الرحمن الرحیم |•

باعرض سلام.

باتشکر از نقد پذیری شما نویسنده‌ی عزیز
لازم به ذکر است که:
پس از نقد، روی دلنوشته‌ی شما نظارت خواهد شد و در صورت عدم توجه به حرف‌ها و راهنمایی‌های منتقد، با درخواست‌های نقد بعدی شما، موافقت نخواهد شد!
نقدها در کمال انصاف...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : NEGIN_R

Alef_Gaf

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/7/18
ارسالی‌ها
1,911
پسندها
24,612
امتیازها
53,373
مدال‌ها
22
سطح
28

به نام او

نقد کلی:
هر نوشته‌ای در حول یک محور می‌گردد و درباره‌ی یک عنوان می‌نویسد. پریدن از این شاخه موضوع به شاخه‌ی دیگر نقاط اوج را در نوشتن از شما می‌گیرد و باعث می‌شود خواننده گیج شود که اصل موضوع اصلا چیست؟!
شما در نوشته‌هایتان گاه از پاییز می‌نوشتید و گاه از جمعه‌های دلگیر، گاه از سکوت یک دختر و گاه از رفتن و عشق یک شخص! این فاقد ثبات است بهتر است اصلاح شود و موضوعی را محور نوشته‌هایتان قرار دهید.
مورد دوم این‌که برخی از نوشته‌هایتان می‌توانستند بدرخشند و در ذهن خواننده همواره ماندگار شوند اما به دلیل طولانی نوشتن مزه‌اش را پرانده‌اید. طولانی نوشتن...

امضا : Alef_Gaf

AYDA HOSSINY

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/5/19
ارسالی‌ها
748
پسندها
39,026
امتیازها
58,773
مدال‌ها
22
سطح
33

نقد کلی:
دل نوشته های شما به صورت کلی زیبا بودند. احساساتی اعم از غم و عشق در لا به لای جملات انها دیده می شد. کلمات استفاده شده برای انتقال مفاهیم صحیح بودند. پارت ها ارتباطی باهم نداشتند اما اکثرا گله ای بر رفتن معشوق بودند و این مبنای ارتباطشون بود. کمی اهنگین بودن دل نوشته ها باعث جذابیت انها می شد و در اخر به صورت کلی تاثیرگذاری خوبی روی خواننده داشتند.
نقد نام دلنوشته:
نام دل نوشته خیلی ساده بود. دل نوشته های یک دختر شرقی برای نام مناسب نیست. بسیار طولانی‌ست و با بدنه ارتباطی ندارد.نام دل نوشته تنها چند کلمه نیست بلکه با استفاده از کلمات مناسب و به دور از کلیشه، به جذب خواننده و همچنین سبک دل نوشته و موضوع ان و گاها ژانر دل نوشته را به خواننده انتقال می دهد. بهتر است با توجه به...

امضا : AYDA HOSSINY

Yekta.rostami

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
15/5/20
ارسالی‌ها
58
پسندها
293
امتیازها
1,023
مدال‌ها
3
سطح
2

سلام ممنونم از اینکه دلنوشته های من رو نقد کردید
من اصولا ادم انتقاد پذیری هستم و جا داره بگم که من فقط چند ماهه که نویسندگی میکنم
در کل ایرادات اصلیش
نداشتن اسم مناسب
رعایت نکردن علائم نگارشی
نداشتن جلد

بود درسته !

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.