داوود فنایی باخت پرسپولیس مقابل ذوب را گردن گرفت

• نویسنده موضوع YASAMAN.RAZIYAN
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 105
  • کاربران تگ شده هیچ

YASAMAN.RAZIYAN

مدیر بازنشسته بیوگرافی
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
8/6/20
ارسالی‌ها
3,345
پسندها
13,532
امتیازها
45,473
مدال‌ها
26
سطح
20

• نویسنده موضوع
داوود فنایی در روزهای اخیر انتقادات زیادی را متوجه خود دیده داوود فنایی و وظیفه بازگشت بیرانوند به فرم ایده‌آل قبلی تا حد زیادی برعهده او گذاشته شده است.

داوود فنایی گفت: نمی‌شود گفت رادو گل بدی خورد. بعضی وقت‌ها پیش می‌آید که یک دروازه‌بان در خروج پایش می‌لغزد و لیز می‌خورد. این اتفاق برای خود من هم رخ داده و البته خیلی دروازه‌بان‌های دیگر.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
یحیی گل‌محمدی در سال‌های اخیر همیشه یک کادر فنی قدرتمند را کنار خود داشته. کادری متشکل از حمید مطهری به عنوان دستیار اول و داوود فنایی در قامت مربی دروازه‌بان‌ها. فنایی اما تا امروز دروازه‌بان‌های بسیاری را به سطح...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : YASAMAN.RAZIYAN
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] merry

YASAMAN.RAZIYAN

مدیر بازنشسته بیوگرافی
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
8/6/20
ارسالی‌ها
3,345
پسندها
13,532
امتیازها
45,473
مدال‌ها
26
سطح
20

• نویسنده موضوع
می‌خواهم درباره دلایل حضورتان بیشتر توضیح دهید. حضوری که با کسب عنوان قهرمانی نیز همراه شد.
وقتی تصمیم گرفتیم به پرسپولیس بیاییم، می‌دانستیم کار سخت و مشکلی پیش رو داریم. البته تیم خوب، مهره‌های آماده، بچه‌های حرفه‌ای، حرف گوش‌کن، پایه کار و بامعرفتی در پرسپولیس حضور داشتند که به ما دلگرمی می‌دادند. خود من هم هشت، نه سال در پرسپولیس بازی کردم و بازگشت به این تیم به عنوان مربی برایم اتفاق خوشایندی بود. واقعاً دوست داشتم یک روز بیایم و در پرسپولیس مربیگری کنم. البته هدفم این بود که وقتی می‌آیم باتجربه باشم و مثمرثمر که خدا را شکر این اتفاق در لیگ نوزدهم رخ داد.
با اینکه پرسپولیس چند هفته زودتر عنوان قهرمانی را کسب کرد اما همانطور که گفتید کار سختی پیش رو داشتید. چه شد که روی...

YASAMAN.RAZIYAN

مدیر بازنشسته بیوگرافی
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
8/6/20
ارسالی‌ها
3,345
پسندها
13,532
امتیازها
45,473
مدال‌ها
26
سطح
20

• نویسنده موضوع
البته این جشن با شکست شما مقابل ذوب‌آهن کمی تلخ شد.

ذوب‌آهن تیم خوب و قدرتمندی است. ما دو سه فصل آنجا کار کردیم و می‌دانیم که بازیکنان خوبی در ذوب حضور دارند. من به آنها تبریک می‌گویم اما وقتی قهرمانی چهار، پنج هفته زودتر مسجل می‌شود، کمی سخت است که همچنان با انگیزه بازی کرد. این طبیعی است اما بازیکنان نشان داده‌اند که برای تمام بازی‌ها انگیزه دارند و می‌کوشند در هر شرایطی حریفان را جدی بگیرند. به نظرم این شکست یک تلنگر بود تا به خودمان بیاییم و برای ادامه بازی‌های لیگ، جام حذفی و همچنین پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا تلاش کنیم. البته همانطور که جنبه پیروزی داریم، باید جنبه باخت هم داشته باشیم و برویم و برای بازی‌های بعدی کار کنیم. البته این را هم بگویم که بازیکنان تلاش خود را انجام...

YASAMAN.RAZIYAN

مدیر بازنشسته بیوگرافی
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
8/6/20
ارسالی‌ها
3,345
پسندها
13,532
امتیازها
45,473
مدال‌ها
26
سطح
20

• نویسنده موضوع
قرار بود بعد از قهرمانی، موهایت را از ته بتراشی. این کار را چه زمانی انجام می‌دهی؟

من کی گفتم قهرمان لیگ شویم موهایم را می‌تراشم؟ من راجع به آسیا این حرف را زدم، وگرنه چهار سال است قهرمان لیگ می‌شویم و اینکه سورپرایز ندارد. بعد هم من نگفتم موهایم را از ته می‌تراشم، گفتم می‌زنم، البته فقط بخش‌هایی از آن را( می‌خندد ). با ۴۵ سال سن دیگر می‌دانم چطور حرف بزنم. البته برای پرسپولیس حاضرم همه کار کنم، حتی خودم را از ارتفاع به پایین پرتاب کنم.
برای فصل بعد هم در پرسپولیس می‌مانید؟

قرارداد ما به مدت یک فصل و نیم بود و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد در خدمت پرسپولیس خواهیم بود.