• موارد قبل از ارسال عکس:

1- با توجه به چندین تذکر از کارگروه مصادیق مجرمانه (فیلترینگ) به عکس ها لطفا قبل ازارسال عکس دقت کنید که عکس ارسالی از نظر پوشش، مناسب باشد و برای سایت ایجاد مشکل ننماید. (بازبودن بالا تنه، پایین تنه، سرشانه ها)

2- در صورت مشاهده عکس های مورد دار بلافاصله گزارش را زده تا تیم یک رمان بررسی لازم را انجام دهند.

3- در صورت مشاهده عکس های مورد دار زیاد از یک کاربر، کاربر فوق مسدود و تمام پست های این شخص پاک خواهد شد.

4-دقت فرمایید که تعداد عکس های ارسالی در هر پست باید بین 3 تا 5 عکس باشد و تعداد ارسالی در هر تاپیک کمتر از 4 پست نباشد.

5-از ارسال هر گونه تاپیک تکراری و اسپم خودداری بفرمایید.

آموزشی خطوط راهنما، راهنمایی برای بهبود ترکیب بندی

• نویسنده موضوع Lindaw
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 170
  • کاربران تگ شده هیچ

Lindaw

کاربر سایت
کاربر سایت
تاریخ ثبت‌نام
1/7/18
ارسالی‌ها
1,207
پسندها
8,151
امتیازها
31,973
مدال‌ها
8
سطح
0

• نویسنده موضوع
خطوط راهنما با سنگ‌های دریا

عکاسی از دریا

چرا از خطوط راهنما استفاده می‌کنیم؟ یکی از دلایل اصلی ما، هدایت نگاه بیننده در تمامی قاب است. درمورد این عکس، من می‌خواستم چشم بیننده را به کوهستان ها در دوردست هدایت کنم. با کمی ابر هنگام غروب، کوه‌ها تقریبا نیمه‌شفاف و به رنگ بنفش درمی‌آیند، و استفاده از این سنگ‌ها به عنوان خطوط راهنما، برای هدایت چشم به سمت قسمت نیمه‌شفاف، بهترین ابزار بود.

این تصویر نزدیک غروب در شهر میازاکی در ژاپن، و دقیقا قبل از غروب آفتاب گرفته شده است. برای اینکار باید دقیقا به موقع به آنجا...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Lindaw

Lindaw

کاربر سایت
کاربر سایت
تاریخ ثبت‌نام
1/7/18
ارسالی‌ها
1,207
پسندها
8,151
امتیازها
31,973
مدال‌ها
8
سطح
0

• نویسنده موضوع
خطوط راهنما با چاله‌های آبی که توسط جزر و مد به وجود آمده‌اند

عکاسی از طبیعت

وقتی این چاله آب را دیدم، نمی‌توانستم خوش‌شانسی خودم را باور کنم. دقیقا بعدازظهر روز قبل آن، در حال موج سواری بودم و هنگام بازگشت به سمت ماشین، این چاله را دیدم. همانطور که همیشه اینکار را میکنم، یک یادداشت در ذهنم درست کردم و ایده ترکیب‌بندی قابل استفاده برای این دو سنگ را در ذهنم تشکیل دادم. به خانه رفتم و دیدم که جزر و مد، برای گرفتن عکس صبح هنگام، بسیار عالی است.
با علم بر اینکه خورشید در دوردست پشت باشگاه موج سواری طلوع کرده است،...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Lindaw

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا