خبر داخلی سعادتمند: فاصله ۱۴ امتیازی با قهرمان در شأن استقلال نیست، حق ماست برای فصل بعد تصمیم بگیریم/ ۲ ماه و نیم است منتظر لیست مجیدی هستم

• نویسنده موضوع YASAMAN.RAZIYAN
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 7
  • بازدیدها 116
  • کاربران تگ شده هیچ

YASAMAN.RAZIYAN

مدیر بازنشسته بیوگرافی
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
8/6/20
ارسالی‌ها
3,345
پسندها
13,533
امتیازها
45,473
مدال‌ها
26
سطح
20

• نویسنده موضوع
سعادتمند: فاصله 14 امتیازی با قهرمان در شأن استقلال نیست، حق ماست برای فصل بعد تصمیم بگیریم/ 2 ماه و نیم است منتظر لیست مجیدی هستم

مدیرعامل باشگاه استقلال تأکید کرد فرهاد مجیدی یک فصل دیگر با این باشگاه قرارداد دارد و باید در جمع آبی‌پوشان بماند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، احمد سعادتمند با حضور در برنامه «ورزش و مردم»، درباره حواشی ایجاد شده پس از سفرش به ایتالیا اظهار داشت: ما یک باشگاه حرفه‌ای هستیم. از سال 94 تا الان، استقلال حدود 11 میلیارد و 900 میلیون تومان به 52 نفر بدهی داشته که باید آن را پرداخت کنیم تا برای سال جدید، مجوز حرفه‌ای بگیریم. کاری...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : YASAMAN.RAZIYAN
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] NASTrr

YASAMAN.RAZIYAN

مدیر بازنشسته بیوگرافی
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
8/6/20
ارسالی‌ها
3,345
پسندها
13,533
امتیازها
45,473
مدال‌ها
26
سطح
20

• نویسنده موضوع
وی با اشاره به اینکه قرارداد استراماچونی 1.5 میلیون یورو بوده است، تصریح کرد: علاوه بر این مبلغ، دو بخش به اندازه 20 درصد باید اضافه شود. استراماچونی 305 هزار یورو گرفته است، اما چیزی که ما اینجا داریم، با چیزی که آنها دارند، فرق دارد. ما همچنین باید به ازای هر ماه 10 هزار یورو نیز بدهیم. ضمن اینکه پنج درصد روزشمار باید بپردازیم. ضمن اینکه استراماچونی هنوز هم پیشنهادی ندارد. او پیشنهادیی از ایران و دیگر کشورها داشته که رد کرده است.

مدیرعامل باشگاه استقلال یادآور شد: شما در پرونده ویلموتس مشاهده کردید که بند غرامت هم وجود دارد و احتمال اینکه اینجا هم بند غرامت باشد و یک میلیون یوروی دیگر بدهیم، هست. ما یکی دو ماه است که به دیاباته و میلیچ بدهکار هستیم و به همین دلیلی هم قصد جذب بازیکن و...

• Like

YASAMAN.RAZIYAN

مدیر بازنشسته بیوگرافی
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
8/6/20
ارسالی‌ها
3,345
پسندها
13,533
امتیازها
45,473
مدال‌ها
26
سطح
20

• نویسنده موضوع
سعادتمند با بیان اینکه از وقتی به باشگاه استقلال آمده، شرایط حرفه‌ای فراهم کرده است، خاطرنشان کرد: در سال‌های گذشته بارها و بارها درگیر چمن استاندارد بودیم که الان در ورزشگاه‌های انقلاب و آزادی، دو زمین با تمام امکانات داریم. امکانات بدنسازی کاملاً رایگانی در اختیار ماست و دو استخر هم برای بازیکنان گرفتم که کرونا اجازه نداد از آن استفاده کنیم. پرواز اختصاصی هم برای بازیکنان فراهم کردیم. در بسیاری از دیدارها 24 ساعت قبل از بازی به قرنطینه می‌رویم، اما 48 ساعت قبل از مسابقه برای تیم هتل گرفتیم.

وی با تأکید دوباره بر این موضوع که سفرش به ایتالیا به خاطر تخفیف گرفتن از استراماچونی بود، درباره اینکه روز چهارشنبه گفته شد 48 ساعت آینده بسیار سرنوشت‌ساز خواهد بود، بیان کرد: من سه‌شنبه آمدم و...

• Like

YASAMAN.RAZIYAN

مدیر بازنشسته بیوگرافی
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
8/6/20
ارسالی‌ها
3,345
پسندها
13,533
امتیازها
45,473
مدال‌ها
26
سطح
20

• نویسنده موضوع
مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه به استراماچونی گفته است به او 700 هزار یورو می‌دهند تا پرونده را از فدراسیون جهانی فوتبال خارج کند، گفت: می‌خواستیم با شفر هم صحبت کنیم که او به خاطر قوانین کرونایی نتوانست از آلمان خارج شود، اما در مذاکرات ایمیلی و تلفنی با او به نتیجه خوبی نرسیدیم. شفر گفت من یک سال پیش در استقلال بودم که با من برخورد بدی شد و مرا به زمین تمرین راه ندادند. اگر پرونده استراماچونی از فیفا خارج شود، اتفاق خوبی رخ می‌دهد. قرارداد بویان در زمان دو مدیرعامل قبل از من بسته شد. 200 هزار دلار به او دادیم که رقم کمی نیست. من می‌توانم مدارس فوتبال استقلال را با این مبلغ اداره کنم و به دورترین نقاط کشور که توان مالی ندارند، توپ و امکانات بدهم.

سعادتمند با بیان این موضوع که 76...

• Like

YASAMAN.RAZIYAN

مدیر بازنشسته بیوگرافی
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
8/6/20
ارسالی‌ها
3,345
پسندها
13,533
امتیازها
45,473
مدال‌ها
26
سطح
20

• نویسنده موضوع
وی با بیان اینکه با وجود بحران کرونا و تعطیلی، به همه وعده‌های خود با کمی تأخیر عمل کرده است، خاطرنشان کرد: پاداش پیروزی‌ها را پرداخت کردیم و همراه تیم برای دیدار با فولاد به اهواز رفتم. می‌گفتند اهواز در شرایط قرمز کروناست که خودم هم کرونا گرفتم. 12 روز در خانه بودم و کسی متوجه نشد. کاری هم روی زمین نماند. من چهار ماه است به استقلال آمدم، اما 10 ماه حقوق پیشکسوتان را پرداخت کردیم. تیم‌های پایه چند ماه پولی نگرفته بودند که حقوق آنها را هم پرداخت کردیم و همه امکانات را در اختیار استقلال قرار دادیم. اکنون مشکل من شده چرا قبل از دربی رفتم تا از استراماچونی تخفیف بگیرم؟!

«دوست داشتم در زمان دیگری به ایتالیا می‌رفتم، اما این مسئله دست من نبود و سرکنسول ایتالیا این وقت را داد.» سعادتمند با...

• Like

YASAMAN.RAZIYAN

مدیر بازنشسته بیوگرافی
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
8/6/20
ارسالی‌ها
3,345
پسندها
13,533
امتیازها
45,473
مدال‌ها
26
سطح
20

• نویسنده موضوع
وی در ادامه صحبت‌هایش گفت: دو ماه و نیم است که دنبال تمدید قرارداد محمد دانشگر و علی کریمی هستیم. دو ماه و نیم است که می‌گوییم مجیدی لیست تمدیدی‌ها را بدهد. من لیست آسیا را داده‌ام که در آن مجیدی سرمربی است. او جزو خانواده استقلال است، اما هیچ‌کدام از مسائلی که در پست اینستاگرامی‌اش بیان کرده است، واقعیت ندارد.

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: شاید در آستانه فینال جوی به وجود بیاید، ولی باید بگویم که من و مجیدی یک تیم هستیم و مقابل هم نیستیم. ما از ایتالیا مصاحبه کردیم که برای تحفیف رفته بودیم. ضمن اینکه من را هیئت مدیره ملزم به این سفر کرده بود.

سعادتمند خاطرنشان کرد: تا الان سالم زندگی کرده‌ام و گذرم به دستگاه‌های مختلف نیفتاده است. اتفاقاً از همین دستگاه‌های نظارتی می‌خواهم که به ماجرای...

• Like

YASAMAN.RAZIYAN

مدیر بازنشسته بیوگرافی
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
8/6/20
ارسالی‌ها
3,345
پسندها
13,533
امتیازها
45,473
مدال‌ها
26
سطح
20

• نویسنده موضوع
وی خاطرنشان کرد: باید 22 میلیارد به شفر و بویان بدهیم. در حالی که با همین مبلغ می‌توانیم این فصل را با بازیکنان تسویه کنیم و 30 درصد از فصل آینده را نیز بدهیم. ما هفته آینده کلنگ‌زنی مجموعه بزرگ هتلینگ را در کمپ حجازی داریم و در حال انجام کاری هستیم که به درآمد پایدار برسیم. بازیکن حرفه‌ای، امکانات و پول به موقع می‌خواهد تا مثل یک سرباز در اختیار باشگاه باشد و آن وقت پست هم علیه باشگاه نمی‌گذارد.

مدیرعامل استقلال درباره مبلغ دقیق بدهی به استراماچونی گفت: در یک بند قرارداد آمد که 20 درصد به کل مبلغ قرارداد به عنوان غرامت پرداخت می‌شود. مذاکراتی که آنجا داشتیم، استقلال باید در بهترین حالت برای باشگاه، 2 میلیون یورو پرداخت کند. البته یک 300 هزار یورو هم بابت لکه‌دار کردن شرایط سرمربی...

• Like

YASAMAN.RAZIYAN

مدیر بازنشسته بیوگرافی
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
8/6/20
ارسالی‌ها
3,345
پسندها
13,533
امتیازها
45,473
مدال‌ها
26
سطح
20

• نویسنده موضوع
مدیرعامل استقلال گفت: از کادر فنی فعلی، بازیکنان و عوامل باشگاه خواهش می‌کنم که همه برای موفقیت استقلال در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا باید یک تیم واحد باشیم.

وی در پایان درباره فینال جام حذفی گفت: صد درصد فینال را می‌بریم. ما استقلال هستیم و باید برنده فینال شویم.

• Like