آموزشی معرفی حافظ‌های قرآن

• نویسنده موضوع زهرا ادیب
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 406
  • کاربران تگ شده هیچ

زهرا ادیب

کاربر سایت
کاربر سایت
تاریخ ثبت‌نام
15/4/20
ارسالی‌ها
1,315
پسندها
10,089
امتیازها
31,873
مدال‌ها
2
سطح
0

• نویسنده موضوع
بسم الله الرحمن الرحیم

دوستان از این به بعد توی این تایپیک حافظ‌های قرآن معرفی می‌شن:smhile:

اسم این دختر خانم ضحی هست حافظ کل قرآن

در گفت‌وگو با حافظ خردسال مطرح شد: می‌خواهم 100 نفر را حافظ قرآن کنم/ اشک‌هایی که در فراغ یوسف(ع) جاری شد

مادر حافظ خردسال می‌گوید: زمانی که داشتیم آیه‌ای از سوره حضرت یوسف(ع) را مرور می‌کردیم، دیدم ضحی اشک‌هایش جاری شد و پرسیدم "چرا گریه می‌کنی؟" که گفت: دلم برای حضرت یعقوب(ع) می‌سوزد که از فرزندش جدا شده است... .
سرکار خانم «ضحی میوند» حافظ کل قرآن کریم از جمله کسانی است که توانسته با کمک والدینش در...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر

زهرا ادیب

کاربر سایت
کاربر سایت
تاریخ ثبت‌نام
15/4/20
ارسالی‌ها
1,315
پسندها
10,089
امتیازها
31,873
مدال‌ها
2
سطح
0

• نویسنده موضوع
Picture3-copy2.png

حنانه خلفی متولد 1385 حافظ کل قرآن کریم
حنانه کوچکترین عضو خانواده ای ۶ نفره است که هر کدام از اعضای این خانواده به نوعی با حلاوت و شیرینی قرآن عجین هستند و از استعدادی خاص در زمینه کلام الهی برخوردار هستند.
حنانی خلفی در گفت وگو با خبرنگار ایکنا از گیلان با اشاره به اینکه در سنین ۴ تا ۵ سالگی خواندن و و نوشتن را یاد گرفت، اظهار کرد: در ۵ سالگی جزء ۲۹ و ۳۰ را حفظ کردم و طی دو سال حافظ کل قرآن شدم.
وی که صوت و تجوید قرآن را نزد اساتیدی مانند «اخوان»، «بحرالعلوم» و «سبزعلی» آموخته و به شیوه استاد منشاوی تلاوت می‌کند، تصریح کرد: برای حفظ آیات، ابتدا آیات را سه بار با تلاوت استاد منشاوی گوش...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش

زهرا ادیب

کاربر سایت
کاربر سایت
تاریخ ثبت‌نام
15/4/20
ارسالی‌ها
1,315
پسندها
10,089
امتیازها
31,873
مدال‌ها
2
سطح
0

• نویسنده موضوع
images

علی امینی؛ او را معجزه قرآن می‌نامند، از شش سالگی حفظ و یادگیری قرآن را به کمک پدرش آغاز کرد و چنان در این راه با اراده و مصمم بود که بعد از چند سال در کودکی تبدیل به یک سخنران قرآنی شد.

عقب
بالا