ملی‌پوش رکابزن: شکایتم را پیگیری می‌کنم

• نویسنده موضوع like_moon
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 128
  • کاربران تگ شده هیچ

like_moon

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
18/3/18
ارسالی‌ها
750
پسندها
6,019
امتیازها
22,273
مدال‌ها
12
سطح
12

• نویسنده موضوع
ملی‌پوش دوچرخه سواری جاده ایران گفت: مسابقات قهرمانی جهان برای من ایجاد انگیزه کرده بود که تمریناتم را منظم انجام دهم اما آن هم برای ایرانی ها از دست رفت.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، سعید صفرزاده درباره ی اینکه اتحادیه جهانی دوچرخه سواری اجازه حضور رکابزنان ایرانی در مسابقات جاده قهرمانی جهان را نداده است، بیان کرد: وقتی متوجه این مسئله شدم خیلی ناراحت شدم چون تنها موضوعی بود که در این شرایط ایجاد انگیزه کرده بود تا تمریناتم را منظم انجام دهم. اما آن را هم از دست دادیم و ایرانی‌ها نمی توانند شرکت کنند. در حال حاضر فقط لیگ داخلی را داریم که آن نیز بلاتکلیف است و مشخص نیست چه تصمیمی برایش بگیرند.
او ادامه داد: با این وضعیت که به وجود آمده و ایران در وضعیت قرمز از لحاظ شیوع...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : like_moon

like_moon

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
18/3/18
ارسالی‌ها
750
پسندها
6,019
امتیازها
22,273
مدال‌ها
12
سطح
12

• نویسنده موضوع
رکابزن سابق تیم شهرداری تبریز در مورد شکایت از این باشگاه برای دریافت مطالبات خود، تصریح کرد: سه ماه پیش خواستم پروسه شکایت را شروع کنم که از ارگانی تماس گرفتند و به من گفتند دست نگه دارم و مسئله را حل می کنند اما خبری نشد. دوباره خواستم پیگیری کنم نایب رئیس شورای شهر تبریز با من تماس گرفت و گفت موضوع را پیگیری می کند اما یک ماه منتظر ماندم و باز هم خبری نشد و دوباره به خانه اول برگشتم. الان هم فقط وعده وعید می‌شنوم و فکر می کنم همان شکایت را پیگیری کنم، بهتر باشد.

امضا : like_moon
عقب
بالا