متن با فونت FarhangBlack
در پاییز، نغمه‌های نوشتن در آسمان معلق‌اند. داستان‌هایی که با هر دم سردی از باد، جان می‌گیرند و دل‌ها را می‌نوازند.

خبر داخلی باصفا: بیات‌لو اهداف بزرگی در سر دارد.

• نویسنده موضوع | TEAR |
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 144
  • کاربران تگ شده هیچ

| TEAR |

کاربر حرفه‌ای
سطح
29

ارسالی‌ها
1,726
پسندها
25,255
امتیازها
51,373
مدال‌ها
22
  • نویسنده موضوع
ایمان باصفا در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره اتفاقاتی که منجر به سقوط پارس جنوبی جم به لیگ یک شد، بیان کرد: من فکر می‌کنم ما شرایط بدی نداشتیم اما جدایی آقای کمالوند به خاطر مشکلات موجود به تیم لطمه زد. من فکر می‌کنم اگر مشکلات پیش نمی‌آمد و آقا فراز در پارس جنوبی می‌ماند ما حتما تک رقمی می‌شدیم و حتی به رده های پنجم و ششم صعودمی‌کردیم اما متاسفانه مسئولان شرایطی را ایجاد کردند که تیم در یک سراشیبی قرار بگیرد.

وی ادامه داد: متاسفانه مسئولان به هیچ اتفاقی رسیدگی نمی‌کردند و هیچ کاری با بازیکنان نداشتند. ما حتی گاهی اوقات شک می‌کردیم که انگار خودشان می‌خواهند تیم سقوط کند. نتیجه این کارها هم این شد که پارس جنوبی به دسته یک سقوط کرد.

امضا : | TEAR |

| TEAR |

کاربر حرفه‌ای
سطح
29

ارسالی‌ها
1,726
پسندها
25,255
امتیازها
51,373
مدال‌ها
22
  • نویسنده موضوع
هافبک پیشین پارس جنوبی درباره پیوستن به ماشین سازی تاکید کرد: من قراردادم با باشگاه پارس جنوبی یکساله بود و بازیکن آزاد بودم. با توجه به حضور آقای بیاتلو در ماشین سازی که مربی بسیار باانگیزه ای است و اهداف بزرگی هم در سر دارد، دوست داشتم به ماشین سازی بروم و پیشرفت کنم. ما در یک جلسه هم توافق کردیم و خوشحالم که به ماشین سازی پیوستم.

باصفا همچنین گفت: تبریز شهر اولین ها است و نیاز به تعریف من ندارد. این شهر از لحاظ شهری فوق العاده است و خیلی خوشحالم که کارم را در تبریز دنبال می‌کنم. امیدوارم اینجا سکوی پرتابی برای من باشد و تا پایان فصل نتایج خوبی به دست آوریم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ترکیب ماشین سازی بیش از حد جوان نشده است، بیان کرد: این مساله به نظر سرمربی تیم...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : | TEAR |

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا