• موارد قبل از ارسال عکس:

1- با توجه به چندین تذکر از کارگروه مصادیق مجرمانه (فیلترینگ) به عکس ها لطفا قبل ازارسال عکس دقت کنید که عکس ارسالی از نظر پوشش، مناسب باشد و برای سایت ایجاد مشکل ننماید. (بازبودن بالا تنه، پایین تنه، سرشانه ها)

2- در صورت مشاهده عکس های مورد دار بلافاصله گزارش را زده تا تیم یک رمان بررسی لازم را انجام دهند.

3- در صورت مشاهده عکس های مورد دار زیاد از یک کاربر، کاربر فوق مسدود و تمام پست های این شخص پاک خواهد شد.

4-دقت فرمایید که تعداد عکس های ارسالی در هر پست باید بین 3 تا 5 عکس باشد و تعداد ارسالی در هر تاپیک کمتر از 4 پست نباشد.

5-از ارسال هر گونه تاپیک تکراری و اسپم خودداری بفرمایید.

فتو آرتیست فتوآرتیست |ویلیام یوجین اسمیت

• نویسنده موضوع ¦[☆ Atrin ☆]¦›
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 461
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع
ویلیام یوجین اسمیت عکاس خبرنگارآمریکایی

بیوگرافی ویلیام یوجین اسمیت

ویلیام یوجین اسمیت عکاس خبرنگار معروف آمریکایی است. او بدلیل بی توجهی و مصالحه نکردن با استانداردهای حرفه ای عکاسی و به نمایش کشیدن عکسهای واضحی از خشونت ها در جنگ جهانی دوم شهرت فراوانی یافت.
عکاسی خبری _ همه اتفاقهایی که در دنیا رخ می دهند و موجب تحولات عظیم می شوند مانند جنگها، شورشها، فجایع و مصیبت های طبیعی باید به شیوه ای کاملا بی طرفانه نشان داده شوند امروزه تلویزیون باعث می شود که ما خود را جزو آگاه ترین آدمها بدانیم.

در حالی که به دلیل تحریف واقعیت ها، روز به روز...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : ¦[☆ Atrin ☆]¦›

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع
اخلاق و تعهد حرفه‌ای
یوجین اسمیت از همان ابتدای فعالیت‌اش به عنوان یک عکاس خبری، به ایده‌آل‌گرایی و حساسیت خاصی که روی کارش داشت مشهور بود. برخی معتقدند که او، خود و زندگی کاری‌اش را فدای این ایده‌آل‌گرایی کرد. وقتی اسمیت در ۵۹سالگی درگذشت، در حساب‌اش فقط ۱۸ دلار پول داشت اما نام او با مفهوم اخلاق حرفه‌ای و وجدان اجتماعی مترادف شده بود.

بعد از مرگ اسمیت، موسسه‌ای به نام او توسط دوست‌داران‌اش تاسیس شد تا هر سال به یک عکاس که به استانداردهای ویلیام یوجین اسمیت نزدیک شده، کمک‌هزینه‌ای برای اتمام کارش پرداخت کند. این موسسه هنوز هم فعال است.

بِن مَدو (مستندساز) درمورد اسمیت می‌گوید: «هیچ‌کس نمی‌تواند در ثبت تمام زندگی انسان (نکات مثبت و منفی) با عکس و کلمه کاملا...

آخرین ویرایش
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] NABZ

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع
ویلیام یوجین اسمیت عکاس خبرنگارآمریکایی

عکسهای این گزارش از روستای دورافتاده ای در غرب اسپانیا گرفته شد که مردم آن در فقر، کار و مذهب کاتولیک زندگی خود را سپری می کردند دیگر گزارش های مصور اسمیت نیز با ارزشهای والای مشابهی تهیه شد یکی از آنها درباره دکتر آلبرت شوایتزر در آفریقا بود که باعث شد اسمیت در سال ۱۹۵۴ برای بار دوم از مجله لایف کناره گیری کند؛ زیرا او با نحوه انتخاب و کادر بندی مجدد و صفحه آرایی عکسهای آن توسط سردبیر مخالف بود.

پس از این ماجرا او به آژانس مگنوم پیوست و با انجام چند گزارش تصویری مستقل ، تدریس و آماده سازی کتاب قدم به باغ عدن که باید مجموعه آثارش را در برگیرد، شهرت و اعتبار خود را تثبیت...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] NABZ

¦[☆ Atrin ☆]¦›

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
15/11/18
ارسالی‌ها
11,938
پسندها
10,896
امتیازها
67,173
مدال‌ها
23
سطح
23

• نویسنده موضوع
یوجین اسمیت در سال ۱۹۷۸ پس از۴۰ سال عکاسی ، در تاکسون آریزونا درگذشت و میراثی گرانبها از خود به یادگار گذاشت او خود را جدا از آدمها حس نمی کرد و در مقابل کسانی که او را به اصرار شخصیتی افسانه ای می خواندند، خود را معمولی و کم اهمیت می دانست

4-29.jpg

یوجین اسمیت درباره خود می گوید: من یک ایده آلیست هستم اغلب احساس می کنم که دلم می خواهد هنرمندی در برج عاج باشم اما با این حال ضروری است که با مردم در ارتباط باشم بنابراین باید از برج عاج خویش خارج شوم برای این کار یک فتوژورنالیست هستم ؛

اما همیشه بین طرز تلقی ژورنالیست هایی که به ثبت واقعیت ها می پردازند و هنرمندانی که با واقعیتها بیگانه اند مرددم من بیش از هر چیز به صداقت در کار...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] NABZ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.