ترابیان: برزیل خواهان بازی دوستانه با ایران و منتظر پاسخ ما است

• نویسنده موضوع YASAMAN.RAZIYAN
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 135
  • کاربران تگ شده هیچ

YASAMAN.RAZIYAN

مدیر بازنشسته بیوگرافی
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
8/6/20
ارسالی‌ها
3,349
پسندها
13,524
امتیازها
45,473
مدال‌ها
26
سطح
20

• نویسنده موضوع
به گزارش وانانیوز،
عباس ترابیان در خصوص وضعیت پرونده محرومیتش و اینکه اعتراض دوباره‌ای به این رای داشته، گفت: از زمانی که کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال درباره من رای به محرومیت 5 ساله داد، حدود دو سال گذشته است. همان زمان می‌گفتند این محرومیت را باید به فیفا و AFC ارجاع بدهیم و حتی می‌گفتند باید پرونده‌ای در قوه قضاییه باز شود که ما خودمان احساس کردیم، شاید جنایتی مرتکب شده‌ایم. نمی‌دانم درباره ما (من و کفاشیان) نظر خاصی بوده یا نه، در این خصوص، خدا عالم است، اما کلاهبرداری شرکت MP Silva انگلیسی ثابت شده بود.
وی که همراه با کفاشیان به دلیل عدم دریافت 79 هزار دلار از یک شرکت انگلیسی بابت حق پخش محروم شده است، افزود: این شرکت نه فقط از ما، بلکه از سنگاپوری‌ها نیز 3 میلیون دلار کلاهبرداری...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : YASAMAN.RAZIYAN

YASAMAN.RAZIYAN

مدیر بازنشسته بیوگرافی
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
8/6/20
ارسالی‌ها
3,349
پسندها
13,524
امتیازها
45,473
مدال‌ها
26
سطح
20

• نویسنده موضوع
ترابیان که ریاست کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال را هم به عهده داشته در خصوص وضعیت تیم ملی فوتسال ایران برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا به تسنیم گفت: با توجه به همه‌گیری ویروس کرونا که مسابقات را به تاخیر انداخت، به همه تیم‌ها از نظر آمادگی لطمه وارد شد، اما در کشورهای دیگر که رقیب ما هستند، روند آماده‌سازی مجدد بهتر انجام شده است. من با دوستانم در ژاپن، ازبکستان، تایلند و چین در ارتباط هستم و می‌دانم که سخت مشغول کار کردن هستند. به دلیل مشکلات مالی، دست‌مان بسته است و این به تیم ملی ضربه می‌زند. می‌دانم که آقای پرهیزگار هم سخت مشغول کار کردن است، اما بودجه‌ای برای هزینه کردن در دست نیست. حتی فرانسوی‌ها با توجه به ارتباط‌هایی که من دارم، اعلام کرده بودند حاضرند در یک تورنمنت مشترک با...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : YASAMAN.RAZIYAN