تست روانشناسی تست آنلاین اختلال شخصیت نمایشی به همراه تفسیر

• نویسنده موضوع EUROS
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 150
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

EUROS

کاربر خبره
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
12/8/17
ارسالی‌ها
3,695
پسندها
32,173
امتیازها
71,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
ختلال شخصیت نمایشی از جمله اختلالات شخصیتی است که فرد مبتلا رفتارهای اغواگرایانه و شورانگیز دارد و با روش‌های مختلفی از جمله انجام تست ها قابل تشخیص است. در واقع با انجام تست شخصیت نمایشی می‌توانید در مورد خود یا هر یک از اطرافیان که احساس می‌کنید رگه‌هایی از این اختلال را داشته باشند، بینش بهتری دست پیدا خواهید کرد. با این حال توجه داشته باشید که تصمیم گیری راجع به وجود یک اختلال شخصیت در فرد، صرفا برعهده متخصص بالینی خواهد بود زیرا پرسشنامه‌ها تنها یکی از ملاک‌های لازم برای تشخیص گذاری اختلالات روانی هستند. ما در ادامه این مقاله سؤالاتی را در اختیار شما گذاشته‌ایم که می‌توانید به کمک آن‌ها به وجود یا عدم وجود این اختلال در خود دست یابید پس تا انتها با ما همراه باشید...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : EUROS

EUROS

کاربر خبره
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
12/8/17
ارسالی‌ها
3,695
پسندها
32,173
امتیازها
71,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
تست شخصیت نمایشی

برای انجام تست شخصیت نمایشی، هر یک از عبارات زیر را بخوانید و به آن‌ها با یکی از دو عبارت (موافق) یا (مخالف) پاسخ دهید.

1. وقتی در در جمعی حضور دارم که من در مرکز توجه همگان نیستم احساس خوبی ندارم.

موافقم مخالفم

2. من به خوبی می‌توانم دیگران و بخصوص جنس مخالف را تحت تأثیر خودم قرار بدهم.

موافقم مخالفم

3. احساس می‌کنم هیجاناتم به سرعت تغییر می‌کند؛ ممکن است لحظه‌ای بسیار عصبانی و لحظه دیگری غمگین باشم.

موافقم مخالفم

4. از نظر من اشکالی ندارد که افراد توجه دیگران را با کمک گرفتن از جسم خود به دست بیاورند.

موافقم مخالفم

5. من معمولاً در صحبت‌هایم جزئیات زیادی را بیان...

EUROS

کاربر خبره
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
12/8/17
ارسالی‌ها
3,695
پسندها
32,173
امتیازها
71,673
مدال‌ها
33
سطح
33

• نویسنده موضوع
تفسیر تست شخصیت نمایشی

سوالاتی را که به آن‌ها با عبارت (مخالفم)، پاسخ داده‌اید نمره 1 و آنهایی را که با عبارت (موافقم)، پاسخ داده‌اید نمره ۲ بدهید. سپس نمرات به دست آمده را با یکدیگر جمع بزنید.

نمرات بین 10 تا 12

اگر نمره شما در این آزمون بین ۱۰ تا ۱۲ شده است به این معناست که شما نشانه‌های اختلال شخصیت نمایشی را ندارید و احتمال ابتلا به این اختلال در شما تقریباً صفر است.

نمرات بین 12 تا 15

نمرات ۱۲ تا ۱۵ نشان دهنده این است که رگه‌ها و نشانه‌هایی هرچند ناچیز از اختلال شخصیت نمایشی در شما وجود دارد. پیشنهاد می‌شود که نتیجه تست خود را با یک متخصص در میان بگذارید و از وی راجع به این مسئله...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.