گفتگوی آزاد اگر عاشق کسی شدی، حاضری غرورت رو بشکنی بهش ابراز علاقه کنی؟

Delaram*☆♡

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
1/9/23
ارسالی‌ها
1,523
پسندها
12,267
امتیازها
35,373
مدال‌ها
27
سطح
20

اشتباه من این بود که قبلش به یکی گفته بود به من علاقه داره منم رو همین حساب پا پیش گذاشتم
با این حساب نه تنها اشتباه بلکه بهترین کار رو انجام دادی
تکلیف دل ارزشمندت مشخص شد...
اشتباه ناپسند گفتار و رفتار اون شخص بوده

Delaram*☆♡

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
1/9/23
ارسالی‌ها
1,523
پسندها
12,267
امتیازها
35,373
مدال‌ها
27
سطح
20

من بهش گفتم اون هیچ ری اکشنی نشون نداد
کلا فراموشش کن.
ــــــ
دلبستگی وعاشقی حتی اگر مرحله ی اول هم باشه
امکان نداره ری اکشنی وجود نداشته باشه.

NEGIN BARZAN~

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/10/20
ارسالی‌ها
2,143
پسندها
30,371
امتیازها
64,873
مدال‌ها
19
سطح
33

• نویسنده موضوع
کلا فراموشش کن.
ــــــ
دلبستگی وعاشقی حتی اگر مرحله ی اول هم باشه
امکان نداره ری اکشنی وجود نداشته باشه.
همیشه یادت باشه، بخاطر اینکه دفعه‌ی اولت این اتفاق افتاده و دلت از اینجور احساسات زده میشه، برای همین ممکنه توی ذهنت حک شه که اگر من یک درصد دوباره عاشق بشم، پس دوباره طرف مقابلم بدون هیچ ری‌اکتی، خیلی راحت منو پس می‌زنه، اما نه...اگر طرفت هم به ″همون اندازه‌ای که تو دوستش داری″ دوستت داره یا حتی بیشتر، بهش ابراز علاقه کنی، و آدم درستی جلو روت باشه، نه تنها پَست نمیزنه، بلکه خوشحال هم میشه...اما قبل اون باید یکم بسنجی طرفت رو قبل از اینکه بهش اعتراف کنی که این آدم آیا اگر بهش اعتراف کنم، آدمش هست؟ آدم درستی هست؟ از...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : NEGIN BARZAN~

Delaram*☆♡

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
1/9/23
ارسالی‌ها
1,523
پسندها
12,267
امتیازها
35,373
مدال‌ها
27
سطح
20

همیشه یادت باشه، بخاطر اینکه دفعه‌ی اولت این اتفاق افتاده و دلت از اینجور احساسات زده میشه، برای همین ممکنه توی ذهنت حک شه که اگر من یک درصد دوباره عاشق بشم، پس دوباره طرف مقابلم بدون هیچ ری‌اکتی، خیلی راحت منو پس می‌زنه، اما نه...اگر طرفت هم به ″همون اندازه‌ای که تو دوستش داری″ دوستت داره یا حتی بیشتر، بهش ابراز علاقه کنی، و آدم درستی جلو روت باشه، نه تنها پَست نمیزنه، بلکه خوشحال هم میشه...اما قبل اون باید یکم بسنجی طرفت رو قبل از اینکه بهش اعتراف کنی که این آدم آیا اگر بهش اعتراف کنم، آدمش هست؟ آدم درستی هست؟ از اینایی که عوضی‌ان و احساساتم رو خدشه دار می‌کنن نیست؟ اگر واقعا از نظر عقلانی همه چی اوکی بود، اونوقت با دلت پیش...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا