مباحث متفرقه یادداشت‌های یک رمان اینترنتی خوان

• نویسنده موضوع فاطمه شکیبا
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 356
  • کاربران تگ شده هیچ

فاطمه شکیبا

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/9/18
ارسالی‌ها
2,022
پسندها
12,343
امتیازها
38,673
مدال‌ها
21
سطح
20

• نویسنده موضوع
بسم الله

یادداشت‌های یک رمان اینترنتی خوان

#رمان_اینترنتی
1⃣ #قسمت_اول

✍️ من رمان‌خوانم. لذتی از ساعات روزم را اگر بخواهم شمارش کنم، خواندن صفحاتی است که لحظه‌های خالی و پر زندگی‌ام را به خودش مشغول می‌کند.

✍️ این حال خوشم را یکی دو هفته نیست که پیدا کرده‌ام، چند سال است که چشم و دلم را به ذهن نویسنده‌هایی که توان آن را دارند تا لحظات رؤیایی مرا رنگی کنند، باز کرده‌ام.

✍️یادم است اولین بار که بچه‌ها، دورهم از لذت شب بیداری و خواندن رمان می‌گفتند، گنگ و پراشتیاق نگاهشان می‌کردم.

✍️ اسم شخصیت‌ها، حرف‌ها، حس‌ها، حالات و رفتارهایشان را که تعریف می‌کردند، گاهی از کیفی که می‌بردند جیغ می‌زدند و صورت‌هایشان پر از لبخند می‌شد.

❌✍️کار سختی نبود که...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : فاطمه شکیبا

فاطمه شکیبا

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/9/18
ارسالی‌ها
2,022
پسندها
12,343
امتیازها
38,673
مدال‌ها
21
سطح
20

• نویسنده موضوع

#رمان_اینترنتی
2⃣ #قسمت_دوم

✍️ با «#قرار_نبود» همراه ترسا می‌شدم و قربان صدقه‌ی قد و بالای آرتان می‌رفتم.

✍️با دو برادر «#اسطوره» هم‌قدم می شدم و لب جدول همراه دانیار راه می‌رفتم و برای معده درد برادرش دلگیر بودم.

✍️با «دروغ شیرین» دنبال کسی می‌گشتم که دروغی بگوید و پشتش شیرینی یک‌عمر را برایم به ارمغان بیاورد.(!)

✍️با «پانتی بنتی» کینه‌هایم را با صاحب کینه در میان می‌گذاشتم و آخرش هم با خودش آرام می‌گرفتم.

✍️ با «طواف عشق» در تمام زیارت‌های اجباریم امید داشتم که کسی باشد و من را بعد از زیارت هم بخواهد.

✍️ با «بانوی قصه‌ها» حاضر بودم مثل زنی باشم که خودش را برای کودک‌های بی مادر به آب‌وآتش بزند، اما سر آخر...

فاطمه شکیبا

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/9/18
ارسالی‌ها
2,022
پسندها
12,343
امتیازها
38,673
مدال‌ها
21
سطح
20

• نویسنده موضوع

#رمان_اینترنتی
2️⃣ #قسمت_سوم

✍اعتیاد می‌دانید چیست؟ یک عادت که خیلی بد است، ضرر دارد، بدبختت می‌کند، روز و عمرت را می‌سوزاند.

✍ من اما حس می‌کردم این از آن دسته‌هایی است که دارد روزم را رنگین‌کمان می‌کند و شب‌هایم را پرستاره.

✍ باور کنید همین هم هست که از 92 درصد دختران ایران‌‌زمین بپرسید، همین را می‌گویند که...

✍به‌ غیراز دوستانم، هدی و نرگس و مهدیه...
خودشان مثل من رمان‌خوان بودند و حال، چند روزی است که برای خواندن درس‌ها برنامه ریخته‌اند و من را در منگنه‌ی درس‌درمانی گذاشته‌اند.

✍نرگس می‌گفت: هر ماشین شاسی‌بلندی که از کنارم می‌گذره، حس می‌کنم آرتان یا آرشام یا دانیار یا علیرضا و امیر و دانیال الآن پشت فرمان...

Enas

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
15/2/22
ارسالی‌ها
1
پسندها
0
امتیازها
0
سطح
0

#رمان_اینترنتی
2️⃣ #قسمت_سوم

✍اعتیاد می‌دانید چیست؟ یک عادت که خیلی بد است، ضرر دارد، بدبختت می‌کند، روز و عمرت را می‌سوزاند.

✍ من اما حس می‌کردم این از آن دسته‌هایی است که دارد روزم را رنگین‌کمان می‌کند و شب‌هایم را پرستاره.

✍ باور کنید همین هم هست که از 92 درصد دختران ایران‌‌زمین بپرسید، همین را می‌گویند که...

✍به‌ غیراز دوستانم، هدی و نرگس و مهدیه...
خودشان مثل من رمان‌خوان بودند و حال، چند روزی است که برای خواندن درس‌ها برنامه ریخته‌اند و من را در منگنه‌ی درس‌درمانی گذاشته‌اند.

✍نرگس می‌گفت: هر ماشین شاسی‌بلندی که از کنارم می‌گذره، حس می‌کنم آرتان یا آرشام...

عقب
بالا