مصاحبه ✏سری صد و سی و دوم مصاحبه با کاربران| سرکار خانم IndRa_wS

• نویسنده موضوع SETAYESH.MO
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 163
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

SETAYESH.MO

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/12/20
ارسالی‌ها
2,227
پسندها
16,611
امتیازها
44,373
مدال‌ها
18
سطح
24

• نویسنده موضوع
709128_9c2d45659e9d4d55a6dc269c8afe9859.png
سلام امیدوارم هرجا هستید حال دلتون خوب باشه و آرامش مهمون دل‌هاتون باشه امروز شونزده اسفندماه نود و نه هست وما با یک مصاحبه دیگه در خدمات شما هستیم کسی که درخواست ما رو قبول کردن و افتخار دادن تا باهاشون مصاحبه کنیم کسی نیست به جز سرکار خانم Ash; IndRa_wS در ادامه شاهد مصاحبه‌ی من با ایشون خواهید بود
توجه!
این مصاحبه تنها اختصاصی انجمن یک رمان هست و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی خواهد داشت.

SETAYESH.MO

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/12/20
ارسالی‌ها
2,227
پسندها
16,611
امتیازها
44,373
مدال‌ها
18
سطح
24

• نویسنده موضوع
سلام، ممنون که مصاحبه ما رو پذیرفتید^^ می‌شه یه بیوگرافی کوتاه از خودتون بهمون بگید؟! سلام. مرسده محمد متولد 1385/5/18 از تهران چی شد که عضو این انجمن شدید؟! ازش راضی هستید؟ وقتی داشتم رمان دانلود می‌کردم زد به سرم و عضو شدم. بله بسیار زیاد! مدیر و معاونت سایت رو از نظر خودتون توصیف کنید. جدی اما مهربون. بیشتر کتاب رو می‌پسندید یا تلوزیون؟ کتاب. اهل مطالعه هستید؟ بله خیلی. البته اگه درسی نباشه=| آخرین کتابی که خوندید و به ما پیشنهاد می‌کنید؟ کتاب زیبای "چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم" از خانم زویا پیرزاد عزیز؛ و در حال حاضر کتاب "والس یک نفره" رو مطالعه می‌کنم. یک تکه از دیالوگ و یا متن کتاب رو که خیلی بهش علاقه داشتید‌، برامون بنویسید. دیالوگ‌های مورد علاقه‌م زیادن؛ ولی خوب آخرین دیالوگ...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.