نوازندگان محمد سریر | نوازنده

• نویسنده موضوع Mahsa_rad
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 158
  • کاربران تگ شده هیچ

Mahsa_rad

نویسنده ادبیات
نویسنده ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
14/4/20
ارسالی‌ها
3,511
پسندها
65,284
امتیازها
74,373
مدال‌ها
31
سطح
43

• نویسنده موضوع
محمد سریر آهنگساز و رییس وقت هیات‌مدیره خانه موسیقی است که شاید برای مخاطبان این گزارش جالب باشد که بدانند فردی با این جایگاه هنری در زمینه‌های اقتصاد و علوم سیاسی تحصیل‌کرده است. محمد سریر در ۱۳۲۳ خورشیدی در تهران متولد شد. او مدارج علمی‌ را با دریافت دیپلم ریاضی و سپس لیسانس اقتصاد از دانشگاه تهران و فوق لیسانس علوم سیاسی از دانشکده علوم سیاسی طی کرد و در نهایت موفق شد، دکتری اقتصاد خود را از دانشگاه اقتصاد وین (اتریش) دریافت کند.

محمد سریر همزمان با تحصیل در رشته‌ای غیر هنری به هنر موسیقی نیز علاقه‌مند می‌شود و از همان اوان نوجوانی به شکل پی‌گیر، موسیقی را نیز آموزش می‌بیند. او درباره گرایش به موسیقی در اوان کودکی و نوجوانی چنین گفته است: در هشت ‌سالگی موسیقی را با ساز آکاردئون...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Mahsa_rad

Mahsa_rad

نویسنده ادبیات
نویسنده ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
14/4/20
ارسالی‌ها
3,511
پسندها
65,284
امتیازها
74,373
مدال‌ها
31
سطح
43

• نویسنده موضوع
سریر دوره دبیرستان هنرستان عالی موسیقی یا همان کنسرواتور آزاد را در ۱۳۳۸ خورشیدی آغاز کرد و ۱۳۴۳خورشیدی به پایان رساند. بعد از آن در ۱۳۵۱ خورشیدی در دوره کارشناسی رشته موسیقی دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران پذیرفته و ۱۳۵۴خورشیدی از آنجا فارغ‌التحصیل شد. او درباره این دوره از زندگی و مسیر پیشرفت در حوزه موسیقی و اساتید خود نیز چنین گفته است: نخستین معلمم که نوازنده برجسته ارکسترسمفونیک بود، مرا به هنرستان عالی موسیقی برد و به استاد حشمت سنجری که رهبر ارکسترسمفونیک و به نظر من یک مرجع موسیقی و اخلاق و دارای اهلیت واقعی برای تعلیم دادن بود، معرفی کرد. حالا افتاده بودم در یک بزرگراه و باید خودم را برای این مسیر آماده می‌کردم. این کار خیلی سخت بود، چون در دبیرستان می‌خواستم رشته ریاضی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Mahsa_rad