زندگینامه بیوگرافی پژمان جمشیدی| بازیگر

• نویسنده موضوع Beatrice
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 126
  • کاربران تگ شده هیچ

Beatrice

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
29/1/21
ارسالی‌ها
555
پسندها
18,769
امتیازها
39,373
مدال‌ها
18
سطح
24

• نویسنده موضوع
نام : پژمان
نام خانوادگی : جمشیدی
تاریخ تولد : 1356/6/20
پیشه سابق : فوتبالیست
هنر : بازیگری
بازیکن : پرسپولیس

فوتبال از اول راهنمایی

اول راهنمایی که بودم یک روز معلم ورزش ام گفت یک پوشه و عکس و یک برگه کپی از شناسنامه و 150 تا تک تومانی بیاورید که به تیم آموزشگاهی بروید ، همین کار را کردم و از همان جا فوتبال حرفه‌ ای ام آغاز شد

فوتبال و سنگ نوردی

از زمانی که دست چپ و راستم را شناختم عاشق توپ پلاستیکی شدم و دنبال فوتبال رفتم، همیشه از من می پرسند فوتبال را از کی شروع کردم اما واقعا نمی دانم

من دیپلم رشته سنگ نوردی هم دارم اما آنقدر عاشق فوتبال بودم که ورزش های دیگر در کنار فوتبال قرار می گرفت

در گوهردشت کرج بزرگ شد و یک برادر بزرگتر بنام هومن متولد آذر 1353 و...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Beatrice

Beatrice

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
29/1/21
ارسالی‌ها
555
پسندها
18,769
امتیازها
39,373
مدال‌ها
18
سطح
24

• نویسنده موضوع
تجربه در سینما

بعد از سریال «پژمان» سال 1393 با فیلم «آتش بس 2» اولین تجربه سینمایی را بدست آورد تا اینکه با با هشتمین تجربه خود سال 96 نامزد نقش مکمل سیمرغ فجر شد

پرفروش ترین بازیگر سال

جمشیدی در سال 98 با حضور در 5 فیلم سینمایی به یکی از بازیگران پرفروش سال بدل شد که در مجموع فیلم هایش 62/8 میلیارد در گیشه فروش داشت

ورود به بازیگری

زمانی که بازی می‌ کردم وقتی به سوپرمارکت می‌ رفتم فروشنده اصلا نمی‌ گذاشت دست به هیچ چیزی بزنم و خودش همه چیز را می‌ آورد

اما وقتی فوتبالم تمام شد دیگر به من محل نمی‌ گذاشت و خودم باید همه چیز را بر می‌ داشتم و از این دست موارد تا دلتون بخواد داشتم

اینها را به پیمان قاسم‌ خانی تعریف می کردم که او می‌ گفت از اینها یک خط بنویس ، تا...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Beatrice

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا