۱۰ تفکر سمی رایج که زندگی آدم ها را ویران می‌کند و نمی‌دانند

• نویسنده موضوع Hanaaa
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 170
  • کاربران تگ شده هیچ

Hanaaa

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/10/20
ارسالی‌ها
541
پسندها
4,707
امتیازها
22,273
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
زندگی یک چالش است. هرطور به آن نگاه کنید، همیشه موانعی وجود خواهدداشت که باعث می‌شوند فرد قوی‌تر و بهتری شوید. در میان این موانع، خیلی آسان است که قدم در راه خود دلسوزی بگذاریم، یعنی باور کنیم واقعا دنیا علیه ما است. و چون بسیاری از آدم‌ها در حالت”خود دلسوزی” قرار دارند، شاید به نظر برسد این روش زندگی قابل قبول است. متاسفانه، تفکر سمی خود دلسوزی زندگی آدم‌ها را ویران می‌کند. وقتی چنین حالتی دارید، خود-مخرب می‌شوید چون ذهن‌تان همیشه پر از افکار منفی است که فکر می‌کنید عادی هستند. طبیعتا، چون شما فکر می‌کنید این عادی است، به ندرت آگاه هستید که دارید زندگی‌تان را ویران می‌کنید.

در ۲۰۰۷، وقتی به قدرت افکار-مثبت و منفی- پی‌بردم، زندگی‌ام برای همیشه تغییر کرد. در واقع، زندگی‌ام به حدی تغییر...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Hanaaa

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/10/20
ارسالی‌ها
541
پسندها
4,707
امتیازها
22,273
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

۱. “زندگی منصفانه نیست” از شما یک قربانی می‌سازد​

هیچ‌کس به ما قول یک زندگی بی‌دردسر را نداده‌است. و با این وجود، ‌هروقت زندگی موقتا به ما روی خوش نشان نمی‌دهد، به سرعت می‌گوییم زندگی چه‌قدر غیرمنصفانه است.

زندگی خیلی هم منصفانه است، اما درصورتی که الگوی باورهای‌مان را کاملا دگرگون کنیم.

هدف بیش‌تر ضربه‌هایی که در زندگی می‌خورید، ‌این است که به سرنوشت‌تان دست پیدا کنید. از آنها استفاده کنید تا بهترین فرد ممکن شوید.

فکر و اقدام غیرسمی: زندگی منصفانه است و من باید از موانع استفاده کنم تا یاد بگیرم و رشد کنم.

۲. “تقصیر دیگران است” از شما فردی غیر مسئول می‌سازد​

آیا تا به حال با آدم‌هایی برخورد داشته‌اید مه هرگز مقصر نیستند؟

تمام احساسات و وقایع...

Hanaaa

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/10/20
ارسالی‌ها
541
پسندها
4,707
امتیازها
22,273
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

۶. تفکر سمی “من روابط خوبی ندارم” خود-متعهدی را محدود می‌کند​

شناختن آدم‌های مناسب در موقعیت‌های مناسب مانند طلا است.

چیزی که اغلب از آن غافل می‌شویم این است که طلا یک فرآیند تصفیه‌ی کامل را تحت دما و فشار طی می‌کند تا به ارزش بهینه‌ی خود می‌رسد.

به همین ترتیب، نعمت‌ها، ‌مهارت‌ها، استعدادها، درست‌کاری، و شخصیت‌تان باید فرآیند سخت آزمون‌های زندگی را طی کند تا بتوانید به روابط اتکا کنید.

اگر نتوانید در زندگی آدم‌ها ارزش‌افزایی کنید، روابط و آدم‌ها آشنا در موقعیت‌های مناسب هیچ ارزشی نخواهندداشت. به همان اندازه مهم است بدانید اگر درست‌کاری یا شخصیت نداشته‌باشید، روابط هیچ ارزشی نخواهندداشت.

همه‌ی این‌ها را تصفیه کنید و روابط شما را به جایی می‌رسانند که حتی فکرش را...

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا